Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Můj cíl byl splněn,25 her bylo 400 mincí,v obchodě jsem si koupil tisovec (2) a k tomu sazenice Jáva,taj.stáj Kumasi a New York,zbytek 0 mincí,zbytek boosterů 21 vodovky 1 025 akční 96 ks,akce to byla na pohodu,líbila se mi a těším se na akci s děsivkou (příprava na čarodejnice)
     
    evainfo, Helena1313 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce celkem pohodová - cíl stonek splněn - zasmála jsem se nad bednou s floreny - 3 ks je podle mě výsměch. Padátka tentokrát po delší době bez problémů. Dávám palec nahoru.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: ač nejsem chlap, dostala jsem místo pořádné rýmy rýmečku, postavila jsem se k tomu čelem. Ven se mi nechtělo, kvůlivá té rýmečce, a doma byla nuda mezi sporákem a PC... tak jsem střídavě pěstovala, spala, vařila, pekla, farmařila, stahovala, dívala a bylo mi ouplně fajn... A stejně budu mít za jednu hodinu a třicet minut "úžasný" řádek do stonku. Ale na lovu byla sranda, nebo nebyla? 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
    Honzulka05, Peto121 a Helena1313 tohle ocenili.
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    honzulka05
    ty se mas 2 tisovce me to v darcich nabidlo jen jeden vic nebylo je divne ze nekdo muze mit 2 a nekdo 1
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    106 her,odměny vyčerpány
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tisovec za mince lze koupit jeden. Další může vypadnout z bedny se stromy a výběhy (také lze zakoupit v obchodě - 5x).
     
  7. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Končím s odehranou 77 hrou a na pravé straně získána 63 odměna. V obchodě jsem nechala 45 nevyužitých mincí. No docela jsem spokojená až na ty ceny obyč hnojiva co mě málem přivedly na mizinu :D. Mějte všichni hezký den.
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně komplet hotovo. Mince se podařilo vyčerpat do nuly. Padátka se tentokrát snažila natolik, že mi jich 1.734 zbylo. Na Baha jsem dávala celou dobu dlouhodobky (na dvě plochy, vodopády jsou téměř trvale zazvířátkovány a zastromovány), tak to pěkně sypalo. Bylo by fajn, kdyby padátka padala na všech plochách u každé akce.
     
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera večer komplet hotovo,bedna s floreny 6....raději bez komentáře.... ostatní odměny až na dekorky vybráno vše, z beden šlo všechno do lišty. Akce průměrná až podprůměrná vzhledem na množství akčního.
     
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Akci bych dala asi známku 4.
    Vejce docela legrace. Navíc se ak opakovali...takže to celkem pohoda i bez urychlovačů většinou 25(pokud se moc nenámáčelo, ty 3kliky barev to brzdili).
    Hodně akční rostliny, až zbytečně.
    A padátek padalo zase nějak víc než kdy jindy poslední dobou.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám začarovanou farmu. Zasela jsem akční s vodou a hnojem, půlka plochy bude za 4 hod., druhá za 5 h a 10 minut. Máte to ještě někdo?:eek:;)
    Díky, asi jsem ještě napůl spala a proto na půlce nebyla voda:D
     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa: jen jestli máš ten hnůj nebo vodu na všech políčkách stejně ,-) třeba něco z toho došlo.

    Ještě jedno vajco a bude stonek, musím si počkat na akční ,-)
    Hotovo, z bedny vyskočil lev.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/19
  13. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    stonek jsem stihla, ale za minutu 12 a ještě s pomocí SH a vrtulek, ale hlavně, že je tisovec
     
  14. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak já už vrátila farmu do původního stavu. Akci jsem skončila, ale ne až do konce - stonek nebyl můj cíl. Potřebovala jsem ještě nějaké stromky a ty mi vyšly k plné spokojenosti - skvrnitá vrba, tulipánovník, tislovec, zlatolist, pouštní růže :) víc jsem si teď nepřála....a už se jen těšit na děsivku. Gratuluji všem, kteří dosáhli až na stonek ♥
     
    Honzulka05, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Co dodat?
    Snad jen tolik, že bez pravidelního hnojení a používání boosteru bych to asi nedal...
    Ale bylo to dlouhý...
     
  16. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak stonek v nebi,nyní jsem dobarvila poslední vejce,no s odřenýma ušima jsem to dala,je to hrozná honička a odpočinek žádný,zítra zase další a další akce!!!!!!!!!!!!!!
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak konečný stav je 84her / 67 odměn...
    Akce bavila. :)
     
  18. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Mám odehráno 101 her a vpravo vybráno 77 odměn. Líbil se mi zkracovací řádek a hlavně tulipánovník, který se mi pořád vyhýbal, pro ten jsem se rozhodla do akce jít. Ve vejcoobchodě se mi zalíbily ty dvě dekorky, hlavně Úskočné vejce je bodově štědré.
    Možná jsem mohla mít všechny odměny, ale bonusy na kole se mi vyhýbaly a na první noc jsem dala delší kytku, protože jsem ještě netušila, jak to bude s padátky. Naštěstí jsem nepřišla o nic zásadního, být na konci činčila, asi bych vyvinula větší úsilí.
    Otravné bylo velké množství akční a hlavně minihra, sice jednoduchá, ale po 5 pokusech už nuda - nemusí se přemýšlet, jen rychle klikat a esteticky hrůza.
    No, je to za námi. A můžeme se těšit na tisíce kytek do další akce. Jenže hledání rozdílů mě baví, takže budu pěstovat o sto šest a ráda.
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Akci jsem nedodělala.Mám stonek a 74 odměn.Stále chyběli rostliny
     
  20. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Taká som šikovná že až. Namiesto aby som dala všetko zomlieť pekne som to posadila a zamrzla na 66, Takže tento riadok je v keli. No čo už život ide ďalej aj tak :)
     
    Honzulka05, scorpius50 a dingičko tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.