Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    myš59 klikneš na barvy které tam jsou a potom na vajíčko, vzorky se udělají samy:)a když klikneš na zajíce napravo, ukáže se vejce znovu a klidně pokračuješ
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak kdybych věděl že si jdu pro těch pár florenů vyšupal bych raději další baby u sousedů v baráku!
    :D
    Akce nic moc, no není každý den svátek že...
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, jedině se odhlásit a znovu přihlásit a zkusit to znovu. Nedala jsi dekorku do jiného stonku nebo na plochu ?
     
    scorpius50, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Skali, teď jsem zkontrolovala stonek (našlo by mi jí to v řádku s lupou?), lištu, odhlásila a přihlásila a nic.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám 19 her,ještě zítra skusím zaútočit na 25 her,čili 150 hvězdičkových mincí a tak bych akci ukončil,když už mám tulipánovní,dál se ucházím o další tisovec,dávno předaný při OaD (1 mám v liště a 2 koupím)
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Honzulka05 Promiň,kde koupíš Tisovec?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Katule, to není možné, když máš dvě dekorace tak někde musí být i ta první. Zkus u lupy v dekoracích napsat část názvu dekorky, pokud jsi ji omylem nedala někam na plochu.
    Tisovec Mont. si Honzulka koupí ve vejcoobchodě, čili velikonočním obchodě,-)
    Edit z bedny, kde můžou být i FL jen nářádí, ble ble ,-) a z druhé 5 SK
    57 her
     
    Naposledy upraveno: 22/4/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - ze stonku ji lupou nenajdeš (najdeš jen řádky). Jedině zkusit vyhledávací okýnko v inventáři. Ještě prolez plochy ( a nekupovala jsi balíček stonků Duhové velikonoce a nedala dekorku tam ?)
    Pokud nenajdeš, nezbude ti, než se obrátit na podporu.
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    fajn, začiatok, po riadok, som popohnala a cez sviatky piánko až do konca:p


    [​IMG]


    Gordonka, nebolo komu, šak vieš, že som ich vyhnala na dovolenku, a ja fešanda som si myslela, že to dám za plný počet aj bez stimulátora, no čo, nestíhali sa mlieťxD
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo .Padátka padaly jak divý.Zbylo mi 1500 barviček a 93 rostlinek.Nabarvila jsem 76 vajíček.
     
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce hotová již včera odpoledne, z bedny s florenama vypadlo 6 florenů a z dalších 3 beden, kde by také mohli být vypadlo 30 SK a 2 MJS a barvičky bych mohla rozdávat, kdyby to šlo, na vajíčka doma používám jen cibuli a červenou řepu a balím je do různých drobným plazivých trav, příjemný a klidný den
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj, stonek hotov, pojedu do konce, kam až se dostanu, zatím mám 72 her a 58 odměn. (22 jich ještě chybí). :p
     
  13. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak jsem zakoupila ještě jednu bedýnku a vypadla mi vrba skvrnitá :) možná ještě jednu bednu koupím a končím...vrátím farmičku do mého původního stavu.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ako pomaly som začal tak rýchlo som skončil.Zobral som si SK,SH a debničku s florenami mal som v nej 6 ks.Iné nemusím stromy mám a tajné dávno neberiem aj tak by to išlo do lišty.
     
  15. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Koupila jsem za HM všechny bedny se stromy a výběhy a ty vydaly tisovec, 2x ořechovec pekanový, pouštní růži a výběh pro lva. Paráda, jsem moc spokojená. Dnes si budu ještě lehce pěstovat akční, nabarvím něco vajíček a v obchodě si ještě něco vyberu. Ale žádný spěch a stres, nemám cíl vybrat všechny odměny vpravo. Navíc to asi ani není reálné, zbývá tam ještě 20 odměn.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    106 her mi stačilo na vybrání všech odměn, zahrála jsem si i 107, bo jsem měla jeden pokus navíc. Hra se mi líbila, byla to změna a zdobení bylo lepší než dorty, takto by měly být i dorty, abychom se znovu mohli podívat
    :)
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem radostí bez sebe, protože zítra dojdu ke stonku. Musela jsem obětovat posledního Jacka. Vůbec nechápu, jak někdo bez nakupování čehokoliv může dojít tak daleko.-leda se štěstím na kole neštěstí nebo nákupem SH a košů-:p
    Není to útok na nikoho, jenom můj názor;)
     
  18. ver555

    ver555 Zelenáč fóra

    Mám jiné barvy k dispozici,proti těm,které jsou na vajíčku.Nevím co s tím?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ver555 znovu namočit do té správné barvy a přemalovat, co je špatně ;)
     
    Honzulka05 a dasa1143 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ver555 - když potřebuješ modrou se žlutými puntíky, namočíš štětec do modré a žluté a pak klik na správnou část vejce. Když potřebuješ modročervenou kombinaci, namočíš do červené a modré barvy a šup s tím na vejce. A tak dále. Vše je popsáno ve FAQ i s obrázky a instuktážními videy - klik tady
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.