Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Stonek hotový.Na pravé straně zbývá 24 odměn
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    52/70
    a
    1.256/1.285 (44.), resp. /2640 (47,6 %)

    Že bych zmákla alespoň Větev na Stonek? Uvidíme.
    Jdu dovařit a dobarvovat vajíčka... našemu 6letému koledníkovi nestačí 2 pentle na pomlázku, kterou upletli s dědečkem. Chce i vajíčko :D


    Časomíra do konce akce 51:50 hod.

    EDIT: Tady si někdo oblíbil slovo "halabala". Ta čeština je krásná :inlove:
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak nevím zbývá ještě 24 vajec do stonku a popojíždím velmi pomalu,padátek je dost,rostlin málo a tak vždy namelu na 2 malovaná,což za dva dny nestihnu,nevím co dělám špatně...
     
    Helena1313, burds a evainfo tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem vejce maloval tak nějak laxně,potřeboval sem na splnění akce 113 her a 3.966 přepěstovaných plodin.o_OxD
    Z odměn vybráno: 7x úskočné vejce,tulipánovník a 5x TS na baha.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak plan vysel az moc dobre, vytocil jsem si pote co uz to nebylo nutny dalsi +1, takze mam hotovo... no skoda SH, ale znate to - kdybych to nenakopnul behem tri bonusu, tak by urcite dalsi neprisel :)
    Takze 77 her, 1922 bodu, no odmeny jsem vybral co jsem chtel vcetne dekorek, takze jedu jen na splneni ukolu v prave casti...

    Vypadavat ma 430 vodovek/den, v tuto chvili ma byt 2097 (nebo chybet 913 ), mam 5912 (chybi 0 ), mam 196% hotovo.
    Stav kvetu : idealne 23643 kusu (4850/den ), mam 37350 z 33950 (110% ).
    Zatim uplynulo 69% casu, zbyva 51 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 69 barvitek a mozna i casovacu.
     
  7. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Přeji pěkné sváteční odpoledne.Odehráno 30 her a prozatím koupena jen bedna s floreny,která obsahovala 9 florenů,což si myslím,že je docela slušné.Namleto mám 39 dalších vajec,ale nebaví mě to,pořád to přeskakuje a to mám měsíc starý noťas.
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra


    Hezké Velikonoce
    Akce splněna
    - nevím jestli jde hrát dál a co se získá za odměny (nezkoušel to někdo)?

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry:(4/5 - je to něco nového / zbytečně moc akční rostliny)
    EDIT: - Malovat vejce jde, ale dál bez odměn.​
     
    Naposledy upraveno: 22/4/19
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupííí, celé 3 Fl z bedýnky :p to jsem bohatá nevěsta xD jinak vyzvednuto za mince skoro vše, zůstaly tam tuším 3 bedýnky s výběhy, které bych docela ráda, ale chci uhrát ještě 23 her, tak se snad zadaří, pak bych asi vyzvedávala až dekorky, na ty je času dost a nemusí být

    K tomu zkrácení řádků: MatýskuKamilku, tento řádek z akce nezkracuje řádky, ale jen dekorace
    Není to dlouho, co jsem měla na zkrácení času dekorek i řádků zlepšovací návrh, u mne je to už hodně dlouho priorita, hlavně ty řádky, bo skoro každý den přibývá minuta k tomu, aby se daly odkliknout a stále se to prodlužuje, když se chtějí sklízet na čas. Pokud je sklízíte na čas i v jedné hodině, tak se to stále nabaluje a musí se půlden vynechat nebo i celý den, pokud chcete mít ty nejdůležitější řádky na ranní sklizeň, chjooo, už by s tím RT fakt mohl něco dělat
    ;)
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Jé Evoku to jsi mě potěšila.Já myslela že když mám z bedny 6 florenů,že jsou na mě skoupí a oni jsou skoupí na všechny tak nejsem sama.Ale bedny s farmářskmi zásobami mi daly 5 florenů a ještě jiné věci.Tak ty mě měli určitě radši.xD
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    55/70
    a
    1.331/1.351 (46.), resp. /2640 (50,4 %)

    Hmmmmm, ještě zabojuju. Aspoň o Stonek.
    SH už ale nemám. Ten zbyteček jsem použila včera, když byl dárkem bonus +1 na 4 hodinky...


    EDIT: Chjo, jsem se nechala nalákat na otevření Bedny s FL... celých 6 FL. No, jdu věšet prádlo, to bude užitečnější
     
    Naposledy upraveno: 22/4/19
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mno jsem u 30/26 ale nezoufám si byla jsem teď tři dny v práci a nebylo možno sklízet.Hlavní plán a úkol splněn a to Tisovec M a Tulipánovník když k tomu ještě něco přibude tak super stonek asi nebude :/ no asi mně tak až moc mrzet nebude jako jiné které jsem kvůli pajdadlům nestihla a to jsem už dávno za lvl 100.No nic sklizeno je tak alou ven je tam krásně do fčera jsem byla zavřená v baráku hold 12 jsou 12 :/
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem na 48/70 a v pravo 40/80 takze stonek asi ne nebo spis urcite ne celou dobu jedu bez SH a bez zuzi jen voda
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jako vždy tu nejmenší výhru z možných, 3 floreny z bedny, no alespoň něco, jinak mám teprve 43, nevím, jestli stihnu tu 55ku, ba mince, abych vybrala kupony a něco navíc, všem , kdo má hotovo veliká gratulace, mně se to nedaří splnit jenom kvůli tomu, že nbourám celou farmu, to by mně přestala bavit úplně, pro mně by stačily ty akce pouze střídat, jednou farma a podruhé zas Baha.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... ahojky všem, tak jsem s tím taky trošku pohnula a zasadila konečně kytí do družstva :p. Vzala ještě 3x dekorku, dvě obří bedny s nářadím kvůli prknům (bylo 700 ks), mám jich málo a co kdyby přišel další hangár. Nakonec bednu s FL a ty tři žluťásky jsem tam dlouho hledala xD. Finišujícím držím palečky, ještě je dost času a hezký zbytek svátků ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/4/19
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    6 florenů, dobré jsou na jednu stromovou tajemničku nebo do foroty ,-)
    54 her
     
    -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a baví mě to čím dál tím míň už vím že tuto akci ohodnotím za 5

    [​IMG]
    bedna z floreny dala[​IMG] juchů jsem boháč
     
    -Kuteno-, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Musím se přidat. Akce nezáživná a dlouhá. Mám odehráno 84 her.
     
    Xenie6161 a maribeja tohle ocenili.
  19. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ahojky, jsem po velikonoční šichtě -od čt-do pondělí,jsem hodinu doma, nestihala jsem sadit na mobilu,jaký byl blázinec, jsem unavená,zkusila jsem malovat vejce, mám si dát zas vedle malování? měla jsem vejce a tři nabídky barev,ale byly tam modro červrné trojuhelníky a ty v nabídce nebyly, tak jak je mám teda vymalovat? a číst to tady od začátku, tak na to fakt nemám sílu:( pomletých mám jen 30
    EDIT už vím;)
     
    -Kuteno-, DANKA722 a maribeja tohle ocenili.
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Teď jsem dodělala stonek a při zadávání dekorací do stonku mi u 1.dekorace Barevné kolo neustále hlásí, že Tato dekorace není v tvém inventáři, ale všech 70 her jsem odehrála. Poradí mi někdo, prosím?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.