Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    ahojte,
    prajem nádherné Veľkonočné sviatočky :),
    ja mám len 8 hier a 150 hviezdnych toliarov, ale som rada, hra je pekná, vodovky sa sypú, pestujem pohodovo, nestresujem, veď aj prečo, hrám sa pre radosť - teraz vezmem svojho psíka a šup za rodičmi , prajem veselú a radostnú hru a nech sa darí
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    40/70
    a
    956/987 (35.), resp. /2640 (36,2 %)

    Prostě odbíhám mezi velikonočním návštěvami a dalším rodinnými aktivitami (fotbal s malochem, pletení pomlázek u dědečka, rozštípání pařezů... a ještě potřebuju vybarvit pár vajec a upéct beránka)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Protočeno 57 zelených a 16 PL - bonusy asi mají taky svátky, neukázal se ani jeden užitečný - vytočila jsem si 25% BZ na 1h a viděla jsem dvakrát bonus +1 na chlívky... s takovou budu kytky pěstovat ještě ve středu dopoledne... bobky jsou u nás na AD za pět litrů a pár drobných za kus... stav 38/886
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, stoneček hotový, pěstuji dál, a uvidím kolik zvládnu, Ještě mi chybí 24 úkolů na odměny. Pěknou hro a krásné počasí i pěknou hru. Jára
     
  5. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, jde to dobře, mám hotovo... 8)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kytička62 - teď koukám, že v dotazech popisuješ svůj problém úplně jinak a 100% nebude problém ve tvém PC ani prohlížeči ...
    Takže ohledně použití boosteru (ptž jsi zřejmě nečetla návod k akci):

    Na spuštění miniakce máme dvě tlačítka - to vlevo je na spuštění bez boosteru, to vpravo je s boosterem. Takže pokud chceš použít booster, spouštíš minihru tím pravým (s vajíčkem)
    spouštění.png
    Spustí se minihra a můžeme malovat (malujeme podle předlohy vpravo v bublině u zajíce).
    Kombinování barev ti už vysvětlil kolega.
    A můžeš se podívat i na popis akce, kde je to podrobně popsané, jsou tam obrázky a instruktážní videa. Klik tady
     
    Naposledy upraveno: 21/4/19
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně Skali, má nabarvené vejce halabala, dál ji to nepustí, pokud barvy neopraví ,-)))) nebo neklikne na křížek.

    Edit: holubem jsem se dozvěděl, že už vesele barví ,-)
    Bobky za 6400 KR, padám, ale ven ,-)))
    Na co jsou ty dekorace? Na nic nebo do lišty nebo jen na okrasu?
     
    Naposledy upraveno: 21/4/19
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký skoro večer :) tak už 87 her/ 68 odměn, ráno vytočila po dlouhé době bonus +1 na 6 hodin a Jacky si už šetřím ;) Jsem si propočetla, že na posledních 12 odměn to chce ještě 9 700 štětcových kytiček, tak to už musím dát :p Zatím jsem koupila obě dekorky, SK, zuzi a zelené kapky, bedně z FL se vyhýbám, ale vzala všechny pomocníky, protože mám v kombajnu veliké rozdíly a něco už skoro dochází, páni ... po delší době čekám na akci slevy pomocníků a snad brzy xD xD. Tajemné kupovat nebudu, z každého mám a asi ještě vezmu znovu dekorky, dál se uvidí :p
    Ráno jsem sklidila oba stonky na zkrácení dekorek (Zkušený vejcokrášlič a Velikonoce 2015) a koukla na vraní strom - se odečetly dvě hodiny ... vážně pecka a asi mi bude stačit ten kratší ... něco přes hoďku :D
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jo, když se nečte, tak je problém. A když se ten problém ještě popíše halabala, tak aby byl potom jeden hotová Sibyla...
    Ale hlavně, že se už barví (zaplať komukoli ;))
     
  10. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak jak jsem si to myslela,z 5 TS 3x blahočet a další stromy XL - všechno lišta. Rovněž na baha.

    LV-209
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, když někdo čte a nepočítá, protože se spoléhá se na kalkulačku, to je taky problém... buď si koupit novou kalkulačku, nebo se vrátit k tužce a papíru, kam ta technika spěje? Tak pěkně mně to spočítala, že to bude stačit .... a výsledek:

    [​IMG] xD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - počítalas halabala, to je jasný xD Tak koukej jít sázet :p
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, já počítala dobře.... jen jsem nevzala v úvahu lidský faktor, úspěšnost 24.95 se v posledních 35 pokusech snížila na 24,9O a tak jsem se zařídila podle Tvé rady :)

    [​IMG]
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Větev na stonku je konečně hotová. Na pravé straně mi chybí ještě 20 odměn. Zbývají skoro tři dny, tak to možná dojedu.
     
  15. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo.Vejce nazdobená,šmigrustníci mohou dojít.Větev aktivována,což su ráda,že nemusím dál pěstovat.
    Všem děvčicám přeju příjemný výprask,ogarům jistý krok při návratu domů a všem krásné sluníčkové velikonoční pondělí.
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stav hry: 62 her / 51 odměn. Včera jsem vytuhla 30 minut před sklizní... Bo se nám přehnala přes všechny jednodenní viróza, začala malá, pak já, pak Mates, tatínek a Kamil. No malý večer v pohodě, my 3 velký s horečkou, totálně vyřízený šli spát poměrně brzy. (po 21 hod). sklizeň měla být ve 22. Mimochodem, děcka s tatínkem jsou OK, jen mě se drží teplota ... Grrr.
     
  17. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Hody, hody, doprovody, dejte květy malovaný - ať přibudou kraslice, ať mám bodů nejvíce. Neb u toho zhebnu, potřebuji zebru....
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jste všichni šikulky, já jsem na 51/43 ale statečně se plazím dál a dál:p
    Hezké slunečné Velikonoční pondělí bez nehod-myslím ty alkoholové-:inlove:přeji všem závisláčkům i těm ostatním:);)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 83 her a chybí už jen 23 do poslední odměny. Všechny pokusy za 25 :p

    Děvčatům přeji řádné vyšlehání, ať zůstanou dlouho mladé a chlapcům hodně vodky, ale pak žádné řízení pod vlivem, krásné slunečné velikonoční pondělí
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Jupííí, právě jsem získala stonek a můžu v klidu odjet na chaloupku do přírody. Krásné Velikonoční pondělí a bohatou pomlázku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.