Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dobré ráno.
    Hatovsonům, velká gratulace. Já si jedu v poklídku, bez velkých prostojů, (tedy snad jsem to slovo napsala dobřeo_O:p) a dodávat jsem zatím nezačala, až po napěstování.
    A mám:
    bobule - 8 106 ks
    brčka - 8 400 ks
    řetězů - 1 351 ks
    Dnes napěstuji a zítra dodám - nene, dnes dodám .;)

    Pěknou hru;):)
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Gratuluji těm co mají hotovo, já se už musela zapojit do pracovního procesu tak je méně času, ale zase tak špatně na tom nejsem
    [​IMG]
    Kolo bylo mimořádně na mě hodné, ve čtvrtek a včera mi milostivě dalo 100%, takže napěstováno je. Jen ty řetězy chybí, ale do oběda bych měla mít hotovo.
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 36 / P 36
    8)

    Nu, 100 % na 24 hod. skončilo, takže zase pomalu... Teď jsem protočila dalších 60 párty lístků a nic. Žádný bonus. Pardon, vlastně 100 % BZ na 3 hod. Ale s tím moc při pěstování akčního kvítí nepohnu.
    YoNočko,
    a kde brát 200 % bonus v liště? Měla jsem tam 1 ks, to jsem použila při minulé akci... taky mi nepadají. Jó bonusy na BZ, těch mám v liště hafo... kdybych o ta BZ stála :music:
     
    Naposledy upraveno: 9/7/22
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Úspěšně dokončeno a ani jsem moc nepřepěstovala
    [​IMG]
    Na ploše čekají dvě Pikolky a 3 zázračné bedny 8)
    Těm co finišují přeji zdárné ukončení a všem přeji krásný víkend.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak jsem ráno koukala, co mě nadělí zázračné bedýnky i s pikolem ... no mohlo to být i horší, víno můžu :p
    a bude co dodávat do stonků ;)

    [​IMG]
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    evainfo,
    žabu znám, ta mi občas padá.
    Ale co jsou Ti kohouti se sudama?
     
  7. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Včera večer dokončeno. Ze zázračných beden jenom odpad. Picbeden mám 22 tak počkám na 25 a dám všechny najednou.
    Kdo ještě nestíhá času dost.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    k.vitek je to degustace vín, dekorace z mých začátků na farmičce ... no mohli tu zázračnou bedýnku za ta léta trošku zrenovovat, že jo :)
     
  9. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ja idem, príjemná letná hra, koše nikdy nekupujem, idem len s tým čo mám, čo výtočím na koliesku :pne/šťastia, dostanem od dobrých dušičiek :inlove: /vďaka/ alebo si zaslúžim z úloh :oops: uff. Proste hra, šťastie, práca, čas dokopy. A ak sa mi podarí, budem radááá a prajem to všetkým kamarátom, práci na farme zdar;)
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dostala jsem se už na 60. úkol - počítala jsem, že v neděli by mělo být hotovo, ale odpoledne pojedeme do Rtyně pro jedno pradítě z Moravy a dvě další přijedou od Prahy, tak akci dokončím až v pondělí - rodina má přednost. ;)
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 40 / P 40
    ...ale jo, ono to půjde.

    Časomíra do konce akce 102 hod.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vlevo 28, vpravo 28, spuštěn nouzový režim s dvoustovkou v diamantu, pohopole, vánočka, nevinnost, kapky, vrtule; když nic nezaspím, tak napěstuju a pak bude čas na pajdátka. Akorát teda docházejí vrtulky, budu muset prolustrovat družstvo, esi eště někde něco najdu... V Ramakrámku mám vykoupeno, z beden a vehiklu nic moc a ti tři chudáčci obříci na mýtině nestíhají plodit. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/7/22
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    59 dodavok za mnou :) rano pokracujeme, dam si jacka nech sa pestuje trochu viac a na noc si dam dlhodobky na padatka :) 600 padatok a 6000 kytiek do konca, casu zatial dost. uvidime po zajtrajsku ako na tom budem :)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som este len na 52/52 no este casu dost ;) Ks dalo aspon +1
     
  15. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mě to jde ještě hůř Skali.. Tak no stress :D
    [​IMG]
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jdu do hajan 70/70. Nikam se neženu, na noc poprvé jdou dlouhodobky, bo došly řetězy. Zítra v podvečer bude stonek, pak už ty dodávky k piccolobedně nejsou tak velké...
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    taky mi došly řetězy, tak pokračování zase zítra. Času je ještě dost.
    Ať se daří :)

    retiazky.png
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkný večer.
    Akce hotová.
    Dodáno, Piccolo bedna mi dala Geniální multitasking. Co se vyklube ze stájí a stromů, se dozvím ráno.

    Pěknou hru a hlavně klíd, do konce je ještě čas, rostliny se dopěstují, pajdátka dopadají. ;)
     
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    V sobotu rano som si pekna sadla u pocitaca a rychlo akciu spravila.
    Inak som po dlhych rokoch dostala svoju prvu hraciu skrinku :music:, mozno po 10-15 rokoch dokazem riadok aktivovat xD.

    [​IMG]
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ani jsem nedoufal,že by mohlo něco kloudnýho, ze zázračných beden, vypadnout. Ze tří kousků: Slepice baletka,Renzo kaprfíld a Prasátko štěstí.To se mám!:cry:xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.