Zkroucené chapadlo (7.7. - 13.7.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné páteční dopolko!
    Tak jsem to nakonec do 24hod stihla a farmička je zase v prázdninovém režimu :)

    [​IMG]
    Ať se vám daří a mějte pohodový víkend ;)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem,to ráno dorazil.
    Nešlo by příště,nějak doladit dodávání do úkolů?!? Fakt je to utrpení.:wuerg:
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 chceš tím snad naznačit, že si po každé dodávce neužíváš tu nádhernou animaci? :p
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Je to fakt hnus (ta prodleva), velebnosti.... bez té nádherné animace, by byl svět rozhodně veselejší :pxD
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Dnes radost veliká :D
    Ze zázračných beden toto
    [​IMG]
    Moji první :inlove:
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám hotovo a ještě chvíli nebudu ani mít, jsem skoro v polovině ;), ale jela jsem se SH jen 1 odpoledne na +1 a teď už normálka, Jacky jsem nepouštěla, času fůra, tak není kam spěchat
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Božíčku, já mám teprve 40 splněných a tady se slaví glajcha. :)No jo no, jsem nějak spřízněný se strýčkem Skrblíkem a strašně nerad házím po polích zelené kapky a roztáčím vrtulky...:oops::D
    Také vás vytáčí, že pleníme jen produkty farmy? Já bych raději plenil baha.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) piccolo dalo vili horuci pramen , mohlo to byt aj horsie ;)
    zo zazracnych debien - degustacia vin a prasiatko stastia , ze vraj tie lepsie odmeny mam v liste xD ,
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Také mi jeden vylezl. Jen škoda, že doba, kdy jsem langoše používal pravidelně, už je dávno pryč. ;)

    upload_2022-7-8_17-59-35.png
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak já zatím jen pěstuji a pěstuji a to nejsem ještě ani v polovině, ale věřím, že i tak to stihnu. Gratuluji těm co mají hotovo.
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem přeji hezký podvečer,také se konečně mohu hlásit mezi ty rychlejší hráče,mám hotovo a farma půjde do normálu ,všem kdo ještě pěstují přeji zdárné dokončení a hodně padátek.
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 24 / P 24
    ráno jsem si vytočila (kupodivu po 50 točení) +100 % na 24 hod. To už jsem neviděla na své liště, ani nepamatuju 8) Tak jsem malinko poskočila.
    Třeba se mi zase ráno poštěstí. Teď se mi točit nechce, protože stejně nemám ve stodole moc SH a vrtulek...


    Časomíra do konce akce 121 hod.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já teda nevim, ale mně to jde asi jak psovi pastva :eek:
    chapadla.png
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, tomu říkáš jak psovi pastva? V tomto případě je ten pes určitě vegetarián, co vegetarián, vegan je to, a pěkně hladový xD Já mám na obou stranách splněných osm úkolů :D
     
    Naposledy upraveno: 8/7/22
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ynuš, když tak koukám, co je tady hotovsonů, tak mám trošičku deprése :sleepy:
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dievčence nie ste v tom samé.Ja idem ako slimák.Na kolese žiaden bonus,ale je ešte fúra času;);).
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Deprese tady nemá co dělat, hrajeme si, každý s bábovičkama, které máme v kyblíčku k dispozici :) Vehikl na mé farmě opět stávkuje, ale aspoň pár kuponů pustil, nějaké vrtule, SH, krom obvyklých žluťásků a nezbytných XXL jedlí a ořešáků. Vidím to na zítřejší odpoledne, až se vrátím z procesu, že do slotu šoupnu dvoustovku ze soukromé zásoby bonusů a budu pěstit o závod :) Ještě by to chtělo jeden zlatý slot, abych mohla využít 200% do diamantu, 100% do zlata a zbylo místo i na vánočku s nevinností :) Někdy příště, snad již brzy, se třeba dočkáme 8)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/22
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Skali, jaké deprése? Vždyť to byla brnkačka na 2,5 dne bez přípravy. xD
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - brnkačka :eek:
    Nestíhám, jsem ve skluzu..
    Zítra dotáhnu akční, pak nějak doposbírat pajdátka....to pude.... musííí;)
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Kdo si hraje,nezlobí...tak si pěkně pomaloučku ,polehoučku hraju a jsem někde v půli cesty ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.