Ziskový předmět Sídlo ďábelského psa 1 (9.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky,

    od 9.6.2022 ve 14:00 hod. do 1.7.2022 ve 22:00 hod. hráči od levelu 3 po přihlášení do hry získají dekoraci Sídlo ďábelského psa 1 (Dom pekelného psa 1)

    [​IMG]

    Sídlo ďábelského psa 1 (Dom pekelného psa 1)
    [​IMG]
    co 20:00 hod. 14 600 BZ/TBZ, velikost 2x2
    Umístit lze na farmu, bahamaramu a do nebe.

    Tento předmět je unikátní v tom, že postupně bude do hry zavedeno 25 upgradů, které vylepší jeho vlastnosti (je možné, že v budoucnu bude tento počet upgradů ještě navýšen). Každý upgrade zvýší počet BZ/TBZ poskytovaných předmětem, každý 5. upgrade předmětu navíc změní jeho vzhled a přidá další nebo změní předmět, který sklizní získáte. Bližší informace najdete ve FAQ.

    Sídlo ďábelského psa - upgrade (Vylepšenie domu pekelného psa)
    [​IMG]
    Lze zakoupit v balíčcích ve Farmářských potřebách za 25 Fl (max. 5ks od jednoho druhu balíčku).
    Název
    Ikona
    Level
    Cena
    Poznámka
    Balíček Sídlo ďábelského psa 1
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    50x superhnojivo, 1x Sídlo ďábelského psa - upgrade
    Balíček Sídlo ďábelského psa 2
    [​IMG]
    3​
    25 Fl​
    20x Zuzino superhnojivo, 1x Sídlo ďábelského psa - upgrade
    Dále upgrady bude možné získat ve vybraných akcích:

    Balíček 1 bude k dispozici ve Farmářském obchodě od 9.6.2022 od 14:00 hod. do 12.6.2022 do 22:00 hod.
    Balíček 2
    bude k dispozici ve Farmářském obchodě od 28.6.2022 od 14:00 hod. do 1.7.2022 do 22:00 hod.


    Sídlo ďábelského psa 1 a jeho upgrady naleznete ve:
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase obr dekorace a v parku pro mazlíky není ani místečko, už nevím, kam to dávat ;)
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na Sídlo se těším, ale kam s ním ....... Mazlíkárnu jsem musela překopat k vůli dekorce z letadel a už není co vyhodit do lišty. Tak půjde na Lesní mýtinu, dekorací tam trůní už dost ;)
     
    anvan, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Řekl bych, že na některém z Baha parků by se místo jistě našlo (prostě oželím třeba nějakou tu Bednu s ledovou zábavou)... ;)
    V každém případě postupně dělám z Baha parků Mazlíkárnu č. 2 a č. 3...
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    jan.svatek
    No jo, na baha, ale nebude ti to pak dávat jen TBZ? Sice časem bude i nějaká ta bedna k tomu, ale body se hodí...A jelikož je nás už dost v lvl 600, tak zase dekorace co dávají tropické bodíky (k ničemu) vyhazuju, a cpu je jinam a prostě už to cpát není kam....doufám, že se brzy dočkáme další plochy pro dekorky, hlavně pro ty obří....
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek, na baha jsou všude papouščí pírka ;), využívám už park, ale zabolí to, bo jsou tam samé květ. melodie, nu což nadělám, snad se někdy dočkáme další mazlíkárny č. 2

    Edit: 5x jsem koupila, ze šlechticí akce by mělo být 3x a u mne stav jen 6 upg, aha už vím, musím si další dokoupit, jdu na to. Proč je v krámku tolik odměn, když se dá vyzvednout jen minimum, stačily HM na upg 2x, Pikolku, nálepku, kupon na pomocníky, PL a zbytel xl nářadí
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem mrkl na upgrady a mám modro před očima :D 2 jsem koupil a zjistil, že můžu koupit ještě 3, další z akcí a druhého balíčku, no nechám to osudu...
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. burds

    burds Titán fóra

    No sídlo dábelského psa jsem nedostala.Na podporu jsem napsala tak snad mi ho dodají.Třeba chudinka sídlo nemůže mou farmu najít
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Vsetky 5 som kupila a este som zo slachatiacej akcie ziskala 3, tak uz je novy predmet na ploche a caka na zber zajtra.
     
  10. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Proč mi nejde dát na hřiště mám ho v zákazu stání. Děkuji za radu.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pompo68, a už máš nějaký upgrade? Koupený, z akce... Do Mazlíkárny podle FAQ jde až od stupně 2...
     
    Naposledy upraveno: 9/6/22
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pompo68 - ahoj, tak jak píše Y_n_O, na hřiště až upgradovaný ;)
    viz FAQ
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,co k tomu dodat?!? Sem mírně zklamanej z ubgradů za fl.Jako odměnu bednu,ze který bedna s bonusy padá jednou za deset let,ať si strčej někam.:wuerg:
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Farmáři zlatí děkuji mockrát za nakopnutí a jdu to hodit na štok.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, já to naplno nedotáhnu, floreny šetřím na arboretum na Baha. A už jsem hodně utratila za licence, musím se krotit. xD Ale ať budu mít cokoliv ze psí boudy, je to přínos.Tož když nekupuju, musím hrát :)
     
  16. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj.kde sa to sidlo da najst.dakujem
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šmankote, v liště ho máš :)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sophiastanka - zdravím, v inventáři mezi dekoracemi.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Podstatné nejsou TBZ, které získáš sklizní upgradovaného Sídla, ale to, že plně upradované Sídlo dává po aktivaci +150% BZ/TBZ při sklizni všeho na 4 hod. nezávisle na umístění (tedy např. i ze sklizně tulipaneláku při šlechtění zvířat - tam přece taky žádnou dekorku na zvýšení přísunu BZ/TBZ neumístíš, nicméně funkční tam je).
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ve finále bude dekorace v základu dávat 33.000 BZ/BBZ a 160% ke sklizni. Jistě by bylo škoda nechat ji zahálet někde na bahamce a denně se připravovat o miliony BZ na farmě! Proto už je na hřišti a na bahamku jsem přemístil slabší.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.