Zimnoslunečné historky ze stáje (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dostal som sa aspoň sem. :p Príde mi ten kompenzačný balíček,ako päsť na oko. Ešte,že ho dali pred výpadkom. :wuerg:

    Edit: Zberám,sadím,sejem,polievam,dodávam,plním,vybral som múzeum ... a pomaly sa v tom strácam!

    Edit 2: Nezabudnite ísť do obchodu za ramamince!
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
  2. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    pokud chci postoupit ve hře musím použít booster nebo to jde i jinak?
     
    modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kytička62: I jinak, pěstováním a plněním dodávek.
    Obchod vypleněn, šlechtěnců mám dost.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak já si nejdříve napěstuji potřebný počet rostlinek a potom začnu dodávat, ať se nepřepočítám :D

    na farmičce za 50 minut končím a jsem ráda, že to vyjde s bonusy z kola. Na baha vázne lopatička, ale SH už na ni nedám, sklidím ráno a se zvířátky si budu hrát taky ráno u kafíčka :p


     
  5. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    porad´na platáži jsem zasela semínka akčníchrostlin,ale nejsou na polích ani v liště
     
    modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Marie54195454, pokud se rostliny neobjeví ani po restartu hry, tedy odhlásit a znovu přihlásit, napiš na herní podporu. Kde zjistí co se stalo.
    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Odpoledne jsem nestihla vůbec nic. Nedostala jsem se ani do fora. Tak jsem si zařádila venku na záhonech. Po 16.té hodině vše fungovalo. Bonusy použiju zítra. Není kam spěchat. Všem přeji plynulou hru.
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož ve dvě nic, tak holt na reálnou zahradu bez bonusů a pomocníků :DxD.
    19:30 a teprve nyní rozpěstovávám, po aktivaci řádků pro změnu u nás vypnuli proud :cry:, naštěstí jen na chvíli..., asi nás chcou začít zvykat na blackouty, bo vítr nefouká o_O... . Jdu očíhnout, co vše zajímavého za ramamince, nezapomeňte na ně ;)
    edit: no, nechal jsem v ramaobchodě odznaky, lesníka, výrobního manažera xD, a z asistenta zahradníka mám vyloženě strach, co by mi tam spískal :wuerg:...
    Za půl hoďky budu mít první várku rozpěstovanou ...., hotovsonům gratuluji :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín11 neprovokuj Gratulka veliká.;)
    Já se snažím ale toto nechápu:oops:
    To stejné evokus57
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Teď to nechápu. Já jsem nezaznamenala žádné problémy ve hře. To je takové prapodivné. Pokud by to bylo zavedením akcí ve hře, tak by to muselo zlobit u všech. Nebo???
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    První mise splněna :)
    [​IMG]

    Ať se vám daří a velká gratulka rychlíkům ;)
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, hra byla nedostupná zhruba do 16 h.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    dasa1143: Ahoj, je to vlastně jednoduché, stačí mít hodně zelených kapek, vrtulí, krapet štěstí na kole na +bonusy do stodoly, nějaký ten bonus si přihodit ze stodoly, a pak hlavně řádky na vylepšení účinnosti SH. S produkty se to tuším dá stáhnout na cca něco přes 11 minut jedna setba ;) (pokud máš všechny řádky na vylepšení SH, a pokud se nepletu, byl jednou snad řádek i na nějaké to procento na urychlení akční rostliny, ale s tím si fakt nejsem jist).
    Já tyhle řádky nemám, ale podrbal jsem dnes kolo pod bradou a dalo mi 2x 100% do stodoly, jeden jsem už měl ve zlatém slotu já, takže 300%, k tomu v diamantu MJS.
    Každou hodinu a pár minut mi vypadne něco přes 1000 ks kvítí. A mít ty řádky, tak mám hotovo aj s vypitou kávou ;):)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přidávám se ke kaolínovi (gratuluji)...
    [​IMG]
    SH, Jackové a Kolo štěstí je toho příčinou...;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pospíchej pomalu, to se říká. Já pospíchala pomalu, ale stejně jsem, díky únavě materiálu, na Baha zasela na pidipole, místo na velkých. Chjo, a to mám za chvíli vstávat, to mám za to, že nedávám pozor. xD
    Gratuluji hotovsonům, nám slimejšům přeju hodně štěstí :)
    Eště vydržet třicet pět minut a přesadím.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ránko všem :) jsem už musela večer noťas zabalit a tak jsem si to teď odehrála. Musela jsem dokoupit aloe, protože jsem ho naházela do sezóny a víc zásob nebylo, ale je hotovo :p z pikola jsem dostala Jacka :inlove: super už mi docházejí :p

     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak také hotovo ;):).
    Gratulace hotovsonům a těm ostatním, co hrají, přeji úspěšné dokončení ;)
    Hezký sváteční den všem :)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, dokončeno včera večer. To dodávání to je teda očistec, ale zase určitě kratší než jiné minihry.
    Jsem zapomněl osadit řádek na stonku, tak jdu na to.

    Všem přeji aby splnili své cíle :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.