Zimnoslunečné historky ze stáje (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud potřebuješ ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Nevím jestli jsem slepá ale já to tam vidím všechno jen 3x ne 4x

    Ty produkty tam mají být 3x a ne 4x

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/23
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Pokud vidím dobře, nic nám nepadá, takže není potřeba extra příprava. Děkuji za výpočty.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dagmaruška- buď se dodává po třech políčkách nebo po čtyřech ;) hezkou hru zítra
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dagmaruša - zdravím, doporučuji kouknout na popis akce v našem FAQ, kde je vše vysvětleno ;)
    Vstup do akce a popis akce (klik)

    historky01.png
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak tohle se mi líbí. Na miminka se určitě půjdu podívat:)
     
  6. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:. Řádeček je super a jako všichni do akce hurá!!! xD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek je dobrý,dem nato!:)
    Tentokrát mě výpočty moc nezajímají,budu dodávat čeho mám ve stodole nejvíce!T tohoto důvodu budu pěstovat jenom dvě akční plodiny.V žádném případě nebudu pěstovat 4 kytky!Přemejšlím ,že budu pěstovat ty dvě krátký,anebo to s fouknu jenom na hlavní ploše! S kaktusem a se lžící.
    No,ještě do 14 hodiny podumám,a poškádlím kolo štěstí!8)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bonusy padaly jak o život, zatím nemám MJS a Jackův dárek asi 3x a mám z pole 1x1 19 rostlin ;)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zase to nejede :cry:

    Zkusím to později :oops:
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A nejede, když jsou dvě akce, kompenzační balíček a baha muzeum, tak to nejde, na jedné farmě mám zaseto a nejde přidat hnůj a SH, na hlavní nejde nic ;)
     
  11. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Taky jsem si říkala, jestli je chyba u mě na pc nebo jinde...a zdá se, že jinde. Mně už se to ani pořádně nenačte, trvá to jakou dobu...
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, se spuštěním akcí došlo ke zpomalení hry. RT pracuje na nápravě. Děkujeme za pochopení a omlouváme se.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Zpomalení? Vůbec se to nenačte.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hudy536, samozřejmě při opravě může docházet k výpadkům hry. Taky se třeba neopravuje motor u auta když je nastartovaný ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky, Dave Lister, za info. Naštěstí jsem nespustila řádky ani jiné bonusy, tak budu vyčkávat....
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dinoalesi, není zač 8). Mně se povedlo zasadit na akčním poli, ale tím jsem prozatím skončil. :cry:




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    A já se divila proč bylo KŠ docela vstřícné: já 100% a výpliv 200% a 100%. Nedá se nic dělat, však ono to nějak dopadne.
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    -Jara05- ... ahojky, já to samé 2x 100% na KŠ :D:D:D. A to pouze za 15 modrásků :D. Jak píšeš, nedá se nic dělat a hlavně se nehroutí svět, že jo ;). Tak vyčkáme ;)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak u mne 502 - bad gateway. Nic nového, že? Zkusím to za hodinu.
    PS: proč to ,proboha, nezavádí postupně. Třeba v intervalu 2 či tří hodin...
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Co moje bonusy :cry:
     
  21. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem se opět po hodině probojovala alespoň sem, na farmě mám stále zamčeno.... halooo, halooo, kdo mi schoval klíče, ať mi je pověsí v předsíni na věšáček, nebojte, já se nebudu koukat :pxD
    [​IMG]

    Bonusy jsem neaktivovala, ale 2 +1-ničky z kola vyprší v šest :cry: naštěstí 100% vyprší až zítra...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.