Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....padesát vajec ? o_O teď když pečeme cukroví? ....no to teda nevím, jestli tu akci zvládnu xDxD
     
  2. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    no číst to tak se i farmář zasmějexDxDje vidět že každý má svůj názor na každou akci a o tom to je ....................:pje pravdou že jsem čekala mnohem mnohem lepší a propracovanější akci a je jedno zda to je začátečník a nebo pokročilý farmář i my jsme začínali ,,,, jde tu především o to aby to bylo lákavé inspirující motivační atd.............a hlavně zábavné pro všechny je to velké zklamání alespoň pro mne do akce se zapojím ale jen tak lážo plážo ;)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer a nějak divoký :D jsem se nemohla v práci dostat na forum a teď to čtu ze všech stran o_O. No beru tuto akci jako oddechovou, a věřím, že nám chystají vážně něco velkého :p na vánoce, či nový rok. Nadávat budu až zjistím, že nestíhám, nebo omezí počet vypadávek xD. Hraji asi tři a půl roku a nepamatuji ještě tyto akční rostlinky ani vánoční stromek, jak starší hráči a každé O+D se snažím získat staré dekorky ( i když nedávají moc BZ) a je to vážně těžké :oops: a vím, že jich je docela dost.
    [​IMG] .. tyto dva stromky jsem získala na výměně jen tak, protože jsem nic nechtěla za poslané právě akční věci a věřte, nebo ne .. mi udělali vážně velkou radost :p, protože je to inventář a nevím jak jinak je sehnat.

    Jen tím chci říct, že mám všechny "novinky" u zvířat, či stromků a stále je mám možnost získat v akcích, nebo koupit :(, ale věci ukazující "začátky farmeramy" :sleepy: ty chci taky a pokud se občas ukáže něco z inventáře, nejsem proti :p.
    A nový dráček? .. i kdyby to byl převlečený klon toho prvního, ale dá po vypuštění všech mazlíků denně kolem 12 000BZ/BZZ .. no neberte to xD
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  4. jajafe45

    jajafe45 Pisálek fóra

    Jo. Díky za radu-.-
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  5. pila23

    pila23 Pisálek fóra

    Takže ja uvoľním maximálne jednu časť Bahy a budem to brať oddychovo..:music: je to super akcia pre hráčov s nižším levelom..;) aspoň oddýchneme cez víkend...heh..:) prajem krásne farmárčenie :p
     
    JOKO1313, Margziam a evainfo tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo já zase doufám, že nás žádná velká a náročná akce nečeká - přece jen advent, vánoční a novoroční svátky by měli lidé trávit jinak, než každý u svého PC v lehké hysterii, že nedají omalovánkovou akci....věřím, že i tento aspekt bere RT v úvahu a následné akce budou oddychové a umožňující strávit spoustu času v realitě a v komunikaci s blízkými lidmi... :)
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Margziam tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, jako vzdy... je fajn, ze se porad neco deje a to uplne staci! ;)
    Btw kdyz se podivam na trh, kde momentalne stoji kone a prasata kolem 2 tis. nemyslim si, ze by zrovna forum a nazory zde prezentovane odrazely skutecny prurez hraci Farmeramy. Aneb pokud nekdo z mistnich borcu nema ve stodole ani 50 prasat, tak nevim, co tu tech 5 let delali a pokud je tam ma, tak jsou tito vysokolevelovi "nudici se" hraci pravdepodobne v mensine, protoze na trhu ta zvirata nekdo bleskove spotrebovava a pochybuju, ze je zerou vlci xD
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vlci je nežerou, ti budou hodovat až po akci :D
     
  10. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    No potěš koště.... odměny jedna báseň. Komu chybí stromek a nechce se mu dělat tahle další super akce plná kvalitních odměn, at mi napíše, pošlu mu ho. Za ty léta co ho dodali, není pro něj uplatnění. Ovšem další stromy se vymýšlejí. Njn, penízky za ně jsou potřeba...
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Chromajzlík ono ty vánoční baňky jsou potřeba do úkolů v družstvu a není jich zrovna málo....ještě si pamatuju, jak jsem to pracně plnila s jedním stromkem a jak se mi zdály ty baňky na trhu drahé - takže pro nováčky je to docela dobrá odměna a ani já dalším stromkem nepohrdnu, i když už mám úkol v družstvu splněný
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p stromky na vánoční baňky mám dva, další se také bude hodit, mám je stále na ploše a baňky čas od času prodávám na trhu, je to docela zajímavá komodita, i když po téhle akci to už bude jistě poněkud slabší xD
     
  13. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Holka zlatá, mám pocit, že jsme oba nějak mimo. On to totiž není stromek co dává baňky, ale jen dekoračka. Ovšem odměna 30 bz za jeho sklizeň, těžko někoho vytrhne, byť by to byl začátečník.
     
    Margziam, dannger11 a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Chromajzlík pokud si to přečteš pořádně, zjistíš, že jsou tam oba - stromek na baňky i dekorace ;)... takže znovu přečti a tentokrát se soustřeď....
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím matlafous123, to spíš nudící se dlouholetí hráči z nudy obsadili tržiště a zásobili se dopředu, aby pak mohli aspoň vydělávat, když ta akce není nic pro ně.
    Nevím proč bych měla tuto akci vynechat, dělám vždycky všechny akce, protože prostě jen chci. Chápu, že někoho dekorky nevytrhnou a plodina už tu byla, ale třeba právě měl někdo dojem, že grafika je opravdu pěkná a chtěl ji prostě zopakovat. Mě se třeba ta kytka líbí a je mi jedno, že ji budu pěstovat už podruhé. Rok 2011 je dávno v tahu a spousta hráčů, která v té době nehrála si určitě ráda zahraje. Takže ať jde do akce kdo chce a kdo nechce, může se zabavit jinak. Určitě se nápady najdou. Myslím, že minulá akce byla originál, tak holt teď zas něco retro nikoho nezabije.
    Příjemnou hru danda
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Souhlasím - jsou tam 2 stromky - jeden dekorační a druhý na baňky. Na baňky mám 1 a stále nějak nemám hotový úkol v družstvu, kde je jich potřeba 700, 950 a 1500 - už mi chybí jen :eek:těch 1500.
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Úkol na baňky mám hotový už hooodně dávno, stromky mám 4 a na mýtině mají své stálé místo všechny. Proč nevím, prostě je tam mám ;)
     
  18. ondraoliva

    ondraoliva Pisálek fóra

    Já mám tuhle hru jako relax, dělám všechny akce. To napětí, jestli dokončím mi za to stojí.
     
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Co já jsem vlastně celých těch více jak 5 let dělal:eek:.

    [​IMG]

    A už vím, nechoval zvířata. Nemohu vložit místo prasat a koníků javorový sirup?xD

    Tak dám raději na Dandu a najdu si na těch pár dní jinou zábavu, nesplněných úkolů je v družstvu stále dost;).
     
  20. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    To mi připomnělo - před pěti lety byl nejvyšší lvl 73 a v TOP10 bylo max 7,5 mil. BZ xD A taky byly jen dvě pěstovací plochy a dekorky dávaly jen desítky BZ :) Ale nestěžuji si. Fičí to čím dál rychleji, RT určitě ví, co dělá a proč. A každý má pořád možnost svobodné volby: do akce jít či nejít ;)
    Jakožto stromečkový "úchyla" se těším na 'Vánoční stromeček 2011' - bude mým druhým, juch!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.