Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Briann.

    Myslím, že volíš příliš silná slova. Nevidím nikoho bezohledného, ani sobeckého.
    Jen hráči vyšších levelů vyjádřili svůj názor. Ono skutečně není nic moc, když se akce opakuje (i tak jsou poslední dobou na jedno kopyto). K čemu to je, když si půjdou pro odměny, které už v liště mají nevyužité?
    Na druhou stranu je třeba vzít v potaz, že hra se netýká jen levelů 90 a výše. Jsou mezi námi i začátečníci, které odměny v této akci osloví. Připomíná mi to mého bývalého, který každé vánoční svátky nadával, že zase v tv dávají Tři oříšky pro Popelku. Vůbec mu nedocházelo, že dozrávají další a další ročníky dětí, které ji ještě neviděly.
    Ať tak nebo tak, vyjádřit svůj názor mohou všichni a není třeba kárat hráče za to, že to udělali.
     
  2. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Nechápu, proč pořád všichni jen nadáváte. Je pravda, že tahle akce není moc líbivá, ale vymyslet po 5 letech, nebo jak dlouho Farma funguje, něco nového už je asi umění. Minulá akce "traktory" byla přeci dobrá, ceny naskakovaly, prostě radost a stejně někteří nadávali.. i když nechápu, kdo hru nemohl pochopit. A že má někdo např. vlčí doupě několikrát?? Také mám v liště plno nepotřebných věcí.. no a co??? Přijede vláček a možná se zadaří nehodící se vyměnit, nebo prodat. Jsou farmáří v nižších kolech, kteří je pořád ještě nemájí.. Jedno je fakt, že by to chtělo přidat další "pole", aby se trochu odebralo z lišty..
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj. Dle příspěvku tipuji že jsi žena? Nevím tedy jak to máš ty, ale jaký si to uděláš takový to máš ,-) Já myslel, že přípravy dělá celá rodina, popř pár... takže přemýšlím a kladu si otázku proč píšeš jen ženy? Dále se ptám, kde v těch kritických příspěvcích je něco o obtížnosti? Pokud jsem dobře četl, tak nic takového tam není. A bezohlední a sobečtí? Ptám se v čem? Že by ti hamty hráči chtěli jen novou dekoraci? Že očekávali od RT trochu lepší odměny když se blíží svátky a ne jen zkopírování staré rostliny a dekorací? K tomu hamty a málo.... pokud se nepletu, tak ti sobečtí hráči jsou ti, kteří při OD darují jen tak začátečníkům různé věci atd.... Než něco napíšeš, tak prosím přemýšlej ,-) Nebo si myslíš, že je snem těchto hráčů mít krejcary v lednici, na poličce, ve skříni a dekorací plnou garáž?
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    Akce velké zklamání,jen jedná nová pěkná dekorka a když přimhouří obě dvě oči tak i ten žonglující drak není špatný.Ale kde ty dekorace pořád dávat.Když nechtěli vymýšlet nové dekorace tak aspon mohli dát mag.stonek.
    A to nám udělají před Vánocemi :cry::cry::cry:.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už se perou, už se perou... xD navrhuji rozdělit fórum na starší a mladší hráče, tedy délkou hraní ;)
    z každé akce se dá něco použít, když teď není stonek, dekorace lze využít v jiném
    vybrat se taky dá a od většiny hráčů, kteří sem pravidelně přispívají (starších) jsem zde četl jenom kritiku na každou akci:sleepy::sleepy:
     
  6. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    akce je oddechováááá. beru superkrmivo. zbývající odměny už mám několikrát takže mě to nebere. škoda,že není stonek:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::(
     
  7. Briann.

    Briann. Pisálek fóra

    tak aby bylo jasno,chybí mě dekorky na stonek,mám poloprázdný park a ostrov pokladu mám prakticky prázdný,každá dekorka která je v akci jako odměna se hodí a to myslím že i ostatním hráčům který nehrají dlouho.Když je náročná akce pro vysoký levely,nečet sem že by z nízkých lévelů to tady kritizoval,ať jsou ceny jaký chtěj ,tak se to nelíbí,nemyslíte ,že i my chceme plnit akce a jsme vděčni za každou odměnu? Propána je to jen hra,tak se podle toho chovejme ,hrajme si,plňme akce a když nechceme,nic se neděje ,budou další,tak o co se jedná ? Každá akce se mě líbí svou nápaditostí ,celá hra je fajn,máme přidaný další plochy,není nač si stěžovat.Jen naokraj,přípravu na Vánoce si dělám sám.
     
  8. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Komu vadí v odměnách vánočky, perníky, nevinnost a vaječňák, prosím pěkně o přeposlání. Pekař ani květinář nejsem a nebudu (tato řemesla mě nenadchla), tudíž nebudu muset za vánočku na trhu dávat 50 - 60 tisíc, rovněž nevinnost a perníky mi něco ušetří.
    Jsem spíš pěstitel a když už musím chovat zvířata, používám na urychlení chovu jak vaječňák, tak perníky.
    Hraji bez sousedů (nevím, kdy mě hra zase přestane bavit), takže volných dárků mám pět denně, oplátkou za vaše "zbytečné" produkty mohu zaslat akční padátko :D

    Edit: teď momentálně na trhu AE vánočka za 99800.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  9. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Nooo...jako dobrý....nechá se to lehce zvládnout..... Ale proč, šmarjá, v odměnách vánoční stromek 2011???? To nemají grafika, aby udělal vánoční strom 2015???? Na přemalovávání chlévů jich mají dost.....No dobrá blamáž..... Es sei denn, dass RT 4 Jahre zurück lebt.......xDxDxDxD
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neznamená,že když RT udělá nějakou akci,budu pokyvovat hlavou jak nemocnej osel! Od toho je přece diskuze,abychom si zanadávali a moderátoři přetlumočili naše nářky nahoru! Většinou kdo hraje 5 let jistě není odvázanej z akce která už tu jednou byla! Ani se nesnažili dát nějakou novou speciální akční květinu! Nechápu k čemu nám bude stromek z roku 2011? K čemu bude hráči kterej tou dobou ještě ani nehrál? Opravdu nešlo udělat stromeček z roku 2015 s patřičným BZ/BBZ ?
    Jinak akci budu plnit jako každou jinou,jen o RT si myslím svoje.o_O
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, kolegové farmáři..... jedno staré české přísloví říká:"Darovanému koni na zuby nehleď" a tak to dělat nebudu, osobně pro mě mají význam hvězdičky, superkrmivo a superhnojivo, protože těchto věcí není nikdy dost. Chápu RT, které se snaží vyhovět všem lidem, protože kromě borců, kteří to hrají 4 - 5 let, jsou tady i nováčci a ti si to určitě užijí a budou vděčni za tuto akci. Podle mě už nastala doba, kdy by se měly dělat soutěže vícevrstevné, kdy stříbrné cíle budou pro všechny, zlaté pro vyšší levely (řekněme od 45. do 70.) a diamanty pro vybranou skupinu dobrodruhů (nad level 71.) a v rámci každého cíle více úkolů ( optimálně 3-4)
    a tomu by pak měly odpovídat i výhry. Věřím, že je v silách RT tyto akce takto připravit, naplánovat a překvapit nás jimi hned od Nového roku 2016.
    Závěrem pak dotaz na některého z Adminů. Ve výhrách je prezentován Vánoční stromek 2011, ale na obrázku je Vánoční stromek... obě kategorie existují, ale jde o rozdílné výhry ze dvou akcí z dob, kdy tato hra začínala. Tak který ze stromečků tam bude? Ten z roku 2011 je vyhledávanou komoditou při OaD, ten druhý tak zvláštní není. Děkuji za odpověď.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Je to oddechovka a tak ji beru. Dekorky nemám a třeba ten barevný stromeček se mi líbí, i když má málo BZ. Nedávno jsem si koupil poprvé floreny ve větším a dostal jsem 2x ringo krále. Měl jsem malé místečko volné na ostrově, jsem ho tam šoupl, i když je ošklivý. Tak ten tedy počiší, nastoupí stromeček a to do té doby, než vyhrajeme dekorku lepší na BZ. Produkty také nevyužívám, páč si na ně nevzpomenu, ale co, v liště aspoň nikomu neublíží. Zdar a sílu k tomu dílu a žádnou chandru přeje Trepifajksl
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Briann.: To je zatím polojasno ,-) Co vadí déle hrajícím hráčům jsem aspoň za sebe popsal ZDE. Kdyby si to četl, tak to snad pochopíš a nebudeš psát něco o bezohlednosti, sobectví, hamty a pod.... To mně opravdu vadilo na tvém příspěvku a proto jsem reagoval.... zdá se mi to nefér vůči těmto hráčům ,-D

    Pitrýsek: Neperou.... to je diskuse ,-D A vůbec, už si koupil Renátce bílý karafiáty? :-D

    Druide: Jsou tam oba dva..... lépe číst ,-)
     
  14. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Akce jednoduchá, jen pro nové hráče poměrně dost pěstování. Přeji každému, ať získá po čem touží. Já jdu po SK, toho není nikdy dost a navíc nás čeká šlechtící akce...:music:
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Briann - dekorace do stonku? To je snad jednodušší si je pořídit ve městě za krejcary nebo si je
    nechat poslat sousedy. Promiň, ale dekorka, která dává 70 BZ/24 h není pro mně ničím zajímavá.
    Jinak by ses mohl krotit vy výrazech. Určitě to není o hamty hamty.
     
  16. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Pravdou je, že se zdejší hráči selektují na mazáky a elévy. Každý mazák ale byl i začátečníkem a bohužel na to zapomněl. Pamatuji, když jsem já začínala před čtyřmi roky, že lvl. 80 a výš patřily do elity a nás začínající za případné dotazy sepsuly jak malé děti, že jsme se báli pro příště na něco zeptat nebo okomentovat, abychom to zase neschytali. Dnes se ta hranice posunula o dost výš. Řešením by snad bylo větvení hry v určitém levlu na několik úrovní náročnosti, aby si všichni přišli na své. Cítíme, že to asi není možné, protože by se hra prodražila. Osobně bych také nepohrdla lepšími cenami, ale šroubovat úroveň cen ad absurdum také nelze. Takže navrhuji mír, máme přeci advent. Hrajme či nehrajme každý podle svého uvážení a možností. A třeba to pravé překvapení bude teprve v těch "vánočních" akcích. Teď se vrhněme na pečení, úklid (rozumně) a ostatní přípravy a dle obyčeje i rozjímání. Venku je šklíbivo, tak si k tomu udělejme třeba groček nebo svařáček. Hezký večer!
     
  17. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Znovu ledová květina? No aspoň už není na 7 hodin...Jinak to vypadá dost jednoduše a jdu do toho jako vždy.
     
    eleanorelik1, kometak96 a kutílek1929 tohle ocenili.
  18. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    [​IMG]Tahle dekorka se mi líbí, ty ostatní také. Nic z toho nemám a tak budu rád, když mi napadají palčáky a já splním akci. Hvězdičky také ještě potřebuji. Všimli jste si, že každé nové zvíře ke šlechtění má nehorázný počet hvězd? Samo, kdo má vše splněno a hvězdy na skladě, tak ten jen zívne. No, snad se k podobné úrovni také dopracuji. Takže: šavle hore a hurá na akci. Alespoň ten, kdo chce. Kutílek1929 F86
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tato akce mne vůbec neoslovila, jedu si tudíž jen pro superkrmivo - na začátku budu dělat jen stříbrné a pak stříbrnou a zlatou 5. Pěstovat budu na 1a3/4 plochy, nic bourat nebudu, nestojí to za to. Když by se podařila nějaká dekorace, tak naštvaná nebudu, ale záměrně pro ni pěstovat nebudu, až co zbude a jak to půjde. Aspoň se víc budu věnovat děsivce, na tu se moc těším, snad už vše dopěstuji, co je třeba, a někam poskočím
    :music:
     
  20. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Že by déjà vu? Aj Deža ví, že už jsem jednou ledovku pěstoval! Dvě dekorky dobře posloužily v parku a pak šly do nebe, tedy do stonku :) Tak si dáme letos takové malé opáčko, nakřečkujem hvězdičky a bodíky, bude to rychlovka :p
    Přemýšlím, kolik energie mě to stálo, když byla akce poprvé. Jestli už jsem hrál na pidipole s MJS nebo jsem to v té době pěstil ještě na velkých polích bez přísad xD
    Díky RT za retro, opáčko, připomenutí :) Btw: úplně se mi vyjevila jiná prapraakce - pěstily se ve velkém jahody a odměnou byl Stánek s jahodami, co dává 60 kr co 6 hodin - stále ho mám ve hře, momentálně na Ostrově pokladů :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.