Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ouha,RT kde je nápad?Oprášená akce z r.2011,retro já chápu,že spousta hráčů není vysoký L.a budou šťastní za dekorky,které mám někde ve frcu,nebo kde:D,mohla být jiná plodina,také do odměn se mohly spíše zařadit potřebnější produkty než jsou perníky nebo vaječný koňak byla by to jistě i větší motivace se do akce pustit s nadšením i pro ostřílenější farmáře.Za mě celkem sklamání,ale akci pojedu jen tak,nepíšu ani pro zábavu,co udělám,to bude a ostatním přeji prima zábavu u hry,snad nás RT s vánoční a novoroční akcí překvapí s lepší nápaditostí;):p
     
  2. miluna8

    miluna8 Pisálek fóra

    Ahoj,RT nám připravilo pohodovou akci,za to jim patří velký dík ,co se týká odměn jsou úměrné akci a hlavně nezávidím,že akce je splnitelná také pro nízké levely a ty dekorace se jim určitě hodí,akce nekritizuji ,za každou jsem ráda,stále se něco na farmě děje a to je rozdíl,když jsem začínala ,tak byla akce asi tak jednou za měsíc a odměny? neumím si představit co by dělali ti nespokojenci co tu stále naříkají na to a nebo ono.Všem co jdou do akce ,přeju aby hodně padaly rukavice :)
     
  3. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Jak tak koukám tak splnim jen tak abych měla Žonglujícího draka a párty lístky :D
     
    STYBI, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG][​IMG][​IMG] Takže asi tak! Proto tolik "nadšení" od starších hráčů! Krátkodobě hrající nepochopí!:eek:
    Opravdu žádné produkty nepotřebuji! Kdyžtak si je umíchám sám ,trocha řemeslnejch přísad mám!:p
    [​IMG]o_O
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    kaolíne - ty křečku xD Z tolika vaječnáku budeš mít leda ...no taky to končí na čku xD Ale pokud to budeš zakusovat perníčky, tak pak hrozí jen to, že rychlejší produkce v tvých výrobnách bude na hoooodně dlouho xD A trochu zaber v tom odchytu elixíru, tam je to slabé :p

    P.S. Na akci se netěším xD
     
  6. Arvis91

    Arvis91 Pisálek fóra

    Plnit budu, možná ne vše, i když ve stodole je skoro vše potřebne, ale jdu si pro hvězdičky, nálepku a dekorky se mi taky líbí, takže za mě celkem spokojenost, komu se to nelíbí, tak nejlepší řešení je neplnit a jen pěsovat do stodoly ;)
     
  7. jindra.korc

    jindra.korc Zelenáč fóra

    Tak koukám jako blázen, nadchla mě možnost získat vánoční stromek 2011 co dává baňky to tu dlouho nebylo a pro novější hráče možnost jak k němu přijít.....za to RT děkuji, bylo na čase ho zase doplnit......... krásné svátky všem.....
     
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    STYBI a pajaable tohle ocenili.
  9. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, do akcie idem, ako do kazdej... odmeny neriesim, mna potesi vsetko:D. Len rozmyslam, niekolki tu nadhodili ze je odmenou vianocny stromcek co dava darceky, rovnaky ako bol z roku 2011. Ale tym som si nie celkom ista, pretoze tento vianocny stromcek dava len 35 BZ, ci sa mylim?

    EDIT
    Tak som sa mylila, este raz som si presla prvu stranu a v tabulke s odmenami je teda uvedeny stromcek 2011, takze bude davat darceky...
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD ;) :p správně, jen do sebe, jen si dejte - každá akce začíná slovní přestřelkou typu - je to na nic, je to těžké, RT se zbláznilo, je to lehké, odměny na nic, to už tady bylo atd. atd., pak se vše uklidní jakmile akce začne a je tu - plním na 20 %, plním na 50 %, mám splněno, jéžiš ono to nepadá, to nestihnu musím do práce, sousedi pomožte s padátky ... takže za mne - akce jako každá druhá, odměny jako téměř po každé, takže budu sbírat palčáky (třeba bude mráz), budu pěstovat akční kvítí, budu se zlobit, až nehodím včas do slotu MJS před sklizní, pro mne nepotřebné odměny tiše uklidím do lišty a hlavně si nenechám pokazit náladu a nebudu ji kazit ostatním ...
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já jsem spokojená, hraju pár měsíců, takže z odměn potěší všechno :). Největším problémem pro mě bude nashromáždit dost prasat. Vyplácala jsem je všechny při šlechtění a zbylo jich 15. Koupit u nás na trhu (AG) nejdou, nezbývá než se postarat samostatně:eek:;)
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    RT, gratuluji k mistrně odfláknuté akci!
    Žonglující drak je jen ledový Pyronglér... ale je hezký
    Kouli a stromek mám někde na nebi.
    Ledová květina se mi moc líbí a těší mne, že ji mohu pěstovat... to je asi vše k tomuto počinu ;)
     
  13. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Nebyla tahle plodina náhodou ještě někdy potom? Já hraju až od roku 2012, ale taky je mi nějaká povědomá.
    No nic, vyzobnu SK a nějakou tu dekorku a tradá. Asi nás chtějí nechat před Vánoci odpočinout nebo co ... minulá akce zívačka, toto obyčejná pěstovačka ... jen abychom z toho nakonec neusnuli :sleepy:
     
  14. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak jsme se vrátili o pár let zpět - akce opět o ničem, dekorky jen do lišty, vlci také, z hvězdiček bych mohla udělat noční oblohu,
    tentokrát nejsou ani pomocníci - takže akci pojedu jen kvůli superkrmivu, ale za mně palec dolů a velikééé zklamání !!!!
    RT by se mělo zamyslet a pro ty co hrají již dlouho dát adekvátní odměny - vlci jsou již za zenitem a ty řemeslé produkty v podstatě také
    podle mě by mělo být v odměnách něco, co se nedá hravě pořídit na trhu za pár krejcárků !!!
     
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Akci sice nevynechám, ale jen kvůli SH a SK. Jinak odměny jak z výprodeje?! Některé z dekorací už mám, stromek dokonce 2x a hnije v liště. Už dekorace nemám kam dávat a volné řádky v nebi odmítám aktivovat, spousta florenů za pár bodíků nebo dokonce krejcarů... Dost ubohé, že RT už nemá na to, aby vymyslel něco jiného.
     
    STYBI, Mikeš a evainfo tohle ocenili.
  16. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    Vy,co jste pořád s něčím nespokojení...tady máte odpověď.....velké plus....
     
  17. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Ahoj lidi, do akce se pustím, co udělám to udělám. Už jsme podobnou akci dělali. Stromek mam 2x takže se nezlobím, řemeslné výrobky nekomentuji a některé dekorky skončí u sousedů s nízkým levlem. Začátečníky a mírně pokročilé akce jistě potěší, starší ostřílenější hráči jim to přejí ( v duchu klejí:p). Všem přeji hezký advent ;).
     
  18. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Na akci nenadávám, ale odvázaná z ní taky nejsem.
    Sice nemám ani jednu dekorku z uvedených (buď jsem v té době ještě nehrála, nebo jsou z akcí, které jsem nesplnila celé), přesto mě moc nenadchly. S řádkem do stonku by to bylo jiné. Takže vyzobu jen něco a zbytek nechám být. Proto mě ani netrápí, že se nedá pěstovat na Baharamě. Bourat farmu nebudu, co napěstuju a co vyskáče, to použiju, násilí si nedělám.
    Pravdou je, že se toho asi ani moc nového vymyslet nedá.
    Ale v případě akcí podobných této, přimlouvala bych se (a už jsem to tu psala), za možnost výběru odměny ze dvou. Např. dekorku nebo třeba 5 SK. Nebo něco jiného. Každý by si vybral. Někomu se dekorky možná hodí, naopak, ten kdo ji má, vybral by si možná raději druhou odměnu. Řekla bych, že by to stálo za zvážení.
     
  19. Briann.

    Briann. Pisálek fóra

    zdravím ,já to vidím tak,že by prosincový akce měly býti pohodový,přichází předvánoční čas,kdy ženy mají dost práce s přípravami na vánoční svátky ,jak tady čtu ty příspěvky,tak vidím jak některý hráči dokážou býti pěkně bezohlední a sobecký,čím vyšší level tím víc hamty ,mamty,stále maj málo ,jen stále nemůžu přijít na to,jakou odměnu by vlastně ty skalní kritici chtěli :( Do akce jdu s plným nasazením,těch akčních na pěstování je dost,mám málo SH jen na rozpěstování ,škoda ,že nemůžem,my co jsme začali hrát pozděj získat obrstromy na suprhnojiva :( a těch padátek není taky zanedbatelný množství, všem přeju hlavně aby padaly :)
     
  20. dvoraksar

    dvoraksar Zelenáč fóra

    tentokrát odpočinek, budu si pěstovat do zásoby
    soutěž vynechávám
    není ,co získat
     
    STYBI a Mikeš tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.