Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

     
  2. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Akci zkusím splnit, láká mě to SK. xD
    Akci začnu bohužel cca o 1 - 2 hod. pozdějc, ale i tak to zkusím splnit. ;)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám takovou katastrofickou vizi - že to jde do kopru, proto takový nezájem ze strany RT. A přece - jednu chvíli jsem doufala, že se to podaří a že se Varun konečně chytil. Načež se udál pokrok za cenu couvnutí o dva kroky. Buďto mám pravdu nebo předvánoční depresi.:(
     
  4. Skrolanda

    Skrolanda Zelenáč fóra

    Tak teda nehnevajte sa tie odmeny HANBITE sa RT čí dalej tým je to horšie, chcete aby sme len kupovali a kupovali ale v hre odmeny za toľko pestovania a klikanie sú nulové. Asi chcete aby polovička hráčov prestala hrať,
     
    AnMaDi tohle ocenil(a).
  5. Sofia_Nelly

    Sofia_Nelly Pisálek fóra

    Všichni co si tu stěžujete, že zas nic novýho, že je to odfláknuté, byste měli trošku myslet na ty s nižšími levly. Já odměny třeba vítám, mám spoustu volného místa na dekorky, vlčí doupě žádné nemám, vánoční stromek 2011 také ne. Hvězdičky se mi ted více než hodí. A superkrmivo, superhnojivo vítám vždy.
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Pechfógl, jasně že máš depresi. Farmerama jen vzkvétá;). Po této retro akci si pro změnu zopakujeme šlechtění sobíků z roku??? Nechce se mi to hledat ale nebylo to taky 2011 nebo 2012?
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    kaolín11 aha, na tom něco bude. Zkus to navrhnout :D
     
  8. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké odpoledne.......akci udělám jako vždy celou......líbí se mi,je nenáročná a bude více času i na jinou práci........ať se vám daří ;)
     
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tak mne sa akcia páči:D, odmeny tiež, aj keď vlci sa rozmohli, už ich mám šesť :p, čo pre mnohých starých farmárov je smiešny počet, pre mňa sú stále fajn, ešte nemám úplne plné poháre a za vĺčikov je slušný počet bodíkov. Vianočné stromky mám len tri a tak štvrtý potešil. Okrem toho, od piatka by mala začať Desivka a tak sa nebojím, že by nebolo na farme čo robiť.
    Príde aj Vianočná akcia a Novoročná, určite sa dočkáme aj noviniek aby bola spokojnosť u pokročilých farmárov - len treba vyčkať ;).
     
  10. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím, tým čo plačú, že sú odmeny nanič a RT nestojí za nič tak len pripomeniem, že zimný kalendár vám dáva darčeky iba za
    1 klik každý deň. Nemôže byť stále hostina. Tie retro darčeky sú pre tých čo začínali neskôr a nemali ich možnosť získať.
    Tak si vyberte čo sa vám zíde a neplačte už toľko ;) :) .
    Všetkým prajem príjemnú hru.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  11. luciezezajeci

    luciezezajeci Pisálek fóra

    Ahoj, do akce se pustím, ale odměny nic moc. Perníky jsem si napekla včera sama (proč čekat na zítra :p). Vánočky si udělám až na vánoce (4ks), tedy 22.-23.12 ;). Zbytek nechám na RT.
     
    evainfo a AnMaDi tohle ocenili.
  12. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Akce se mi líbí, odměny taktéž. Všechny dekorace jsou pro mě nové, takže se na akci těším a jdu jako vždy do ní.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A co takhle zařadit dekoraci Lara Award? Když už tedy retro!Jistě ji mnoho hráčů nemá a dává mraky BZ!xD[​IMG]
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj. Odpovím ti asi takhle. Nevadí mně, když "nováčci" mohou získat staré dekorace, stromy, chlévy které byly v akcích dříve než začali hrát a mohou je získat bez investice FL jen svou "prací" v akci. Nejsem vůbec proti tomu, aby jednou za čas (třeba jednou za 3 měs) RT spustil nějakou retro akci, ale za jedné podmínky.... že v akci budou pouze retro odměny ,-) Pak se bude moci hráč rozhodnout zda do akce půjde nebo ji bude "ignorovat". Takhle starší hráč pokud chce tu jednu novou a jednu "přebarvenou" dekorku + nálepku musí dělat akci skoro celou aby se "prokousal" tím plevelem. "Plevel" píšu proto, že např. stromeček dekoraci do sbírky mám a do parku a na ostrov mně nesmí nic co dá na pole 1x1 míň jak 405BZ/BBZ v základu (bez mazl a dalších bonusů) 2x denně. Nepotřebných dekorací mám v listě 600-700.... fakt se mně to nechce počítat ,-D Vánočních stromků 2011 mám cca 60 atd.... Snad teď pochopíš názor na akci "starších" hráčů.
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To že je vánoční akce? Ach jo! Není co dodat.
    Oprášené dekorace s minimálním počtem BZ a jedna velká jako kráva.
    Za zmínku stojí jen SK. Vždyť i začátečníci by si zasloužili zajímavější odměny.
    Myslím si, že vypěstovat 15000 ks akční plodiny a 785 vypadávátek není pro začátečníka zrovna málo.
    Špetka fantazie by RT neuškodila.

    charlie.b - promiň, ale odměny typu marmelád a jiných nepoužitelných řemesl. produktů vysoké lvl
    nejspíš nepotěší ani za ten pouhý jeden klik.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Už jsem to smázla :p
     
  17. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Zdravim farmare/ky,tak moc jsem se tesila na akci,ale radost hned vystridalo zlamani,odmeni na nic:( zadnou akci jsem nevynechala takze do ni jdu:)
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Musíš číst vše, ne jen tento poslední příspěvek. Píši, že akci jedu a svůj názor
    na odměny mám snad právo napsat jako každý druhý. I když nyní mám pocit,
    že napsat tady, že je akce "nic moc" je pomalu na ukřižování . Jinak akce se mi
    většinou líbí a žádnou nevynechám a také tu nikdy neremcám a jednou zaremcám
    a hele ...inkvizice !!!
    xDxD
    SK beru s povděkem , ale to je asi tak vše. A děkuji dannger11 , alespoň
    jedna spřízněná duše, která to vidí stejně. Naprostý souhlas s Casey27, bere
    mi slova z úst.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/15
  19. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahojte ,myslím si,že v pohode to pôjde zvládnuť, len aby bolo dostatok rukavíc
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také se zůčastním jen částečně,dekorek v liště je spousta i vlci vyjí v liště nadarmo.Aspon mám čas na pečení cukroví:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.