Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    až na jednu dekorku, vše mám, bud v liště nebo v nebi, protože toho moc nedávají... jdu sice do toho, ale s nulovým nadšením:sleepy:
     
  2. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Jéminkote, to je nářků. V minulé akci bylo x stránek o nepochopení zadání, tady zase o "nic moc" akci. Kdyby byla akce složitá a náročná, to by zase bylo brblání, že před vánoci je spousta práce a že není čas sedět na farmě. Vždyť poslední dobou bylo novinek dost. A zastaralé odměny? Těch bodů nedávají zas tak málo (kromě stromečku). Za prodej produktů lze získat až 150 tis. krejcarů, to taky není málo. Před pár týdny se mnozí rozčilovali nad řádkem ve stonku, že už zase!, no a když je kombajn, tak najednou je řádek žádaný.
    Každý má právo na názor, ale když se jich tu sejde tolik nespokojených, bere to nějak náladu. Jsou to jen obrázky a je mi úplně jedno, jestli sázím modrou, žlutou nebo červenou kytku.

    máťochov - máš moc hezký podpis. Po záplavě sněhově modrých je tvůj podpis a podpis aničkymalířky příjemným osvěžením. Dobrý nápad a hezké provedení.

    Hezký advent všem.
     
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    2011 jsem nehrál. Akce sice obyčejná, ale stále ještě potřebuji hvězdičky a SK. Dekorky skončí některé v liště, ale některé půjdou na plochu za méně výhodné.
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Přiznám se, že do akce jdu a těším se na ní. Snažím se je plnit všechny. ;)
    Ale nyní ikdyž je to 4 hodinovka, je zapotřebí akčí dost a dá se pěstovat pouze na Farmě, kde nám taky budou vypadávat palčáky. Taky nechám na ploše hydranty, labutě, pásovce, ty musím krmit, ať mi číslo ve stodole stoupá. Doufám, že nebude problém s vypadávátky.
    Takže je toho zapotřebí dost. Pokud budu doma, pojedu ma pidipole, pokud doma nebudu, asi zvolím pohopole.
    Přeji všem pěkné odpoledne a správnou přípravu na zítra.

    Madulka_cz
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Na akci se moc těším, jsem teprve 83 lvl a hraju od února, dnes jsem otevřela ostrov pokladů, tak se mi šikne každá dekorka, nemám žádnou, tak už bourám chlévy i výrobny, dokoupila jsem si moruše, pár mi jich chybí a trh je vyprodán, takže hurá na to........;):);):)
     
  6. slunečnice34

    slunečnice34 Zelenáč fóra

    Po několika měsících jsem se zatoulala na farmu, že dám nějakou tu akci, stejné zklmání pro které jsem přestala hrát,
    akce zajímavá možná pro nováčky, ale pro dlouhodobé hráče jaksi nic moc,
    jak bylo řečeno, téměř vše je okoukané a vánočku ani nic podobného už nedělám ani pro prodej. Tak si to nechám utéct. Platit kombajn tím pádem je taky zbytečný, celkově je asi více her kde je za pár kaček lepší zábava. Tak se RT trochu snažte!!!
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jediný co mně trošku vadí je že nejde pěstovat na celé farmě a že musím zase zlikvidovat obrstromy a veškerou havěť.:oops:
    Pro zpestření jinak nudných akcí, pro příště navrhuji,abychom vyjímečně pěstovali akční plodiny v obou parcích! Ať je nějaká sranda!xD Můžeme sázet perníčky a vypadávat mohou třeba vánoční ozdoby!:eek:
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Zase kulich .... xDxD

    To by se dalo napsat o této "nové" akci.
     
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    kaolín11 no joooo, ale nemá park neúrodnouu půdu? (dekorky nerostou :p )
    To bude fuška, něco tam pěstovat :D
     
  10. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Myslím, že to vezmu lážo plážo, hlavně doplním stavy SK/SH a posbírám pár hvězdiček, ale nervovat se kvůli tomu nebudu.
     
  11. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Odměny nic moc, kdyby byly alespoň tajemné stáje či stromečky :(.. Budu plnit ze zvyku, ale dekorky půjdou jistě do lišty, není prostě místo :p! Makat budu alespoň pro zisk bodů:D, hurá do toho!
     
  12. máťochov

    máťochov Stará škola

    Jsem pro aby se na tuto archivní akci otevřel pro starší hráče strašidelný hřbitov a zbytek dopěstuji na náměstí ve městěxD.

    kkunesovak - děkuji;)
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nééé, pěstovat v parku nee. To bych musela rušit nádrže s vodou xDxD Ale v Řemeslné čtvrti je nevyužitá tráva :p
     
  14. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Podle mého názoru nejodfláknutější akce letošního roku.A ty retro dekorace?Už se jich nemůžu dočkatxDAni u O+D to nikdo nechce ani zadarmo,pač nemají rozměr 2x1,tak by se u začátečníku uplatnili aspon do stonku.Ale s touhle velikostí a BZ co dávají,opravdu šunt první katergoriexDA řemeslné výrobky taky kapitola samá o sobě.Nepoužívám je,darováním bych určitě někoho urazila,neprodejné na trhu,tak se hromadí v liště a nejde to nikde vrazit,ani u TOP1000 ne.A to jich ještě takových bude určitě halda v zimním kalendáři:p
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    janaj Ba právě naopak! Tím že se v parcích nikdy nic nepěstovalo, je půda odpočinutá a vysoce kvalitní!Rostlo by to přímo před očima i bez použití SH !
    maťochov S tím městem to je fakt výbornej nápad! V nejhorším případě bychom zbytek plodin vytočili na kole štěstí! Ať to má správnej adrenalín!
     
  16. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    dotat na RT. v popisu akce uvadite stromek 2011 s odkazem na strom co dava banky a 100 BZ a vkonecnem prehledu je jen dekorka. jak to tedy je? diky
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    panslamacek: Je to tak, že špatně čteš ,-D Jsou tam oba dva ,-)
    Co můžeme získat:
    61200 BZ, 44050 BBZ, 66550 kr, 75x superkrmivo, 105x superhnojivo, 25x Zuzino ultrahnojivo, 45x Zuzino superhnojivo, 36x hvězdička, 3x párty lístek, 2x vánočka, 2x perníky, 2x bílá nevinnost, 3x vaječný koňak, 1x vlčí doupě, nálepka, Vánoční stromek, Žonglující drak, Ledosochař, Zimní čarovná koule, Vánoční stromek 2011
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný den :) ... si pamatuji, jak jsem získala první vlčata a byla jsem z toho úplně paf :p a teď jsem vedle znova, jak z nich, tak z dekorek které už v liště ani nenajdu, jak jsou zaházené :D. Ale to beru tak, že plno nováčků je ještě nemá a taky se u nich najde neuplatněné místečko na dekorky :). Akce se mi líbí, zvířata v zásobě jsou, žonglující dráček dává hodně BZ/BZZ ... určitě najdu v parku výměnu :p tak akci pojedu celou jen s vodou a SH si budu šetřit na další těžší akci, která nás určitě ještě čeká ;)
     
  19. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    me tedy prijde zajimave ziskat 75ks SK, pres blizici se novou akci slechteni dobry pocin. rekl bych. Ale zajimalo by mne, kdyz hrajes od zacatku (kdysi jsme byli sousede), tak jaka z akci se ti libila? Neno jinak, co by jsi ty ci kdokoli jiny uvital za odpovidajici akci? co by bylo takove, ze by si to zaslouzilo pochvalu? jake by meli byt ceny? diky.

    mi prijde ze ono tech moznosi tu preci jen neni tolik. je to jen stale pestovani a stale do kola :)
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. mizska

    mizska Pisálek fóra

    Mně se akce líbí,ale je fakt,že jsem tu celkem nováček.Mně se animace zdají moc pěkné.Na akci se těším.Minulá byla naprosto skvělá.Líbí se mi,že se prostřídávají styly hry.A krmiva a hnojiva spotřebuje každý.I produkty...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.