Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    no, zimní akce podle odměn je pro začátečníky :) tak jim to přejme :D
    hraju už hm, pátý rok? takže pro profíky motivace nula a čas strávím radši jinak a jinde.
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Do akce půjdu jako do každé. Myslela jsem si, že to bude něco jiného, ale vyhrneme rukávy a zítra vyrazíme do polí. U nás v nich stojí voda, tak si vezmeme květinové gumáky a tak to snad zvládneme! Pěkný den všem!;););)
     
  3. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    Tak my, co jsme už vyšší levely, tak nás to asi moc netěší, ale začátečníky určitě joo. A stromeček se hodí do Herbáře, farmu hraju 4 roky a mám ho jen jeden :), takže rodí i v létě, chudáček :). Takže se opět vrhnu do všeho po hlavě :)
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    [​IMG]Ahojky, tuhle květinu už jsme dělali. Dekorky nemám ani jednu, buď jsem tenkrát měl nízký level, nebo jsem ještě nebyl ve hře. Pro mne je to novinka, ale pěstovat 15 000 kytí a k tomu získat 785 papučí, bezu účasti bahy, no tak to tedy bude o chlup(možná ten koňský). Před chvílí jsem sklidil, jdu na fórum a děsně jsem se vyděsil, ale vzápětí jsem zjistil,že akce je od zítřka. Na přípravu je ještě čas. Do akce jdu, plnit budu dle vypadávátek, a samo, nejdříve ty nej nej pro nás farmáře. Trepifajksl
     
  5. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    Ahoj farmáři,do akce půjdu také asi jen polehoučku-SK a SH se hodí vždy. Ale vzhledem k blížícím se Vánocům v reálu jsem za lehkou akci ráda. Předloni touhle dobou jsem měla napečeno,letos ani Ň. Ale sbírám recepty tady na fórech a když už budou vyhrnuté ty rukávy....Mám šanci stihnout obojí,reálné Vánoce i akcičku :D
    Hezkou hru :)
     
  6. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    ta květina byla na Vánoce 2011, našla jsem ji v albu....No asi jsem čekala něco nového ...:sleepy:
     
  7. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    jsem ráda že vrací staré předměty, na staré farmě jsem je měla a teď je můžu získat znova, hurá :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konečně akce u které se nemusí moc přemejšlet!Z té předchozí mně bolí hlava ještě dneska!xD
     
  9. pistule

    pistule Aktivní autor

    Jé, pěstování jen na hlavní farmě? To abych vyházela všechny chlívky, stromy se mi vytrhávat nechce. Vždycky spoléhám na prales, tam nic nemám. Co se dá dělat. SK a dekorky se vždycky hodí.
     
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Farmu hraju už/teprve dva roky .....a tyhle dekorky se mi moc moc líbí:music:, akce sice nic nového, jen pěstování, ale určitě do toho zase přidají nějaké miniakce, abychom se nenudili;), už se na ni těším, zase zbourám všechny chlívky, které jsem si předevčírem pracně dala na plochu:p, nastartuju traktory - však mám čtyři a to by nebylo, aby nebylo....xD
     
  11. dada42

    dada42 Pisálek fóra

    taky budu plnit ale jen ze zvyku výhry mohu rozdávat
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Rukavice se hodí. Letos mi někdo jedny odnesl .... o_O:)

    Za zmínku jen to SK, zbytek mě nezajímá. Dekorace, až na jednu výjimku, mi přijdou jako vykoupeny z vetešnictví, oprášeny, částečně zrestaurovány a nabídnuty jako novinka.
     
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Uáááááá ráno jsem to všechno nově postavila :D:D
     
  14. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Veľké sklamanie!!!
     
    Jonsdorf a maminka78 tohle ocenili.
  15. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Klasika... nenáročná pěstovačka na 8 otoček. Tzn. zítra rozpěstovat a v sobotu večer hotovo. Šlo by to dřív, ale bylo by zbytečné chvátat, čekat se bude stejně na vypadávátka. Takže na noc hned dlouhodobky, vstávat se tentokrát nemusí. Svým způsobem je dobře, že v předvánočním shonu není akce náročná. Ceny průměr, jediné, co mi vadí, jsou dekorky bez řádku. Takže "Kam s nimi?" :p
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ale jo, něco si vyberu a zbytek být nemusí. Akci traktor jsme bohužel pro násilné odpojení netu se světem nedojeli takže není traktor, to zabolí víc než když nedojedu něco tady. Dekorky nemám a za 35BZ si je určo na plochu dávat nebudu, až začnou dávat řádky bez dekorek tak se to shodne. Nekončí farma, že ne? Každý chce mít doma napečeno, uklizeno (teda hlavně manželky) tak RT nemá samo čas na něco in. Místo tohohle klidně mohli dát IS a jeden obr strom za druhým a klidně i něco pro bahamu, tam by bylo fajn dostat stromky jen tak a čekat co se vyklube. Moringa XXL třeba hned 3x proč ne, mě by se to líbilo:p
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Já jen pevně doufám, že veškeré své úsilí a snahu si šetří na Vánoční akci, od které očekávám opravdu hodně, vzhledem k této "odfláknuté" akci. Nenašel jsem moc pozitivních věcí, snad jen SK a akční 4 hodinovka ;). Pěstování pouze na farmě je škoda, spíše bych uvítal tropické oblasti :). Do akce půjde, 15 000 plodin na 3 plochách není tak zlé a snad to bude brzo napěstované, abych mohl vrátit farmu zase do normálu. Škoda, že není stonek, ten by to aspoň trošku vylepšil :p.
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Že ty se už teď těšíš na to, až bude akce, kde z polí budou vypadávat osušky xD:p
    kaolín - a nebude to nuda, žádné pěstování do noci, žádné složité výpočty jestli to stihneš, možná ani žádná tradiční konzumace xD

    Možná si RT myslí, že kdo hrál v roce 2011 už teď dávno dělá něco jiného. Prostě si řekli, dáme jim to, co už bylo, třeba si nikdo nevšimne 8)
     
  19. klimentov

    klimentov Zelenáč fóra

    Je to akce 2011 to je trapas
     
    Jonsdorf a micka63 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Všechno ostatní zůstává,jen odpadá bolení hlavy! U každé akce je potřeba dodržovat pitný režim!To znamená důkladnou přípravu již dneska ,abych nedopadnul jako posledně!o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.