Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Znovu se hlásím. Už mě to ani nebaví psát, z BAHA vypadl z obou ploch-zázvor,citronová tráva 1 slovy jeden palčák a to z kouzelného stromu Ještěže jsem se šla znovu podívat na první stranu. Z Baha nic padat nemáxD I tak nic moc,z karafiátů, lískáčů a chlévů celkem-s podporovátky a stonkem- 88:p;)
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem sklidila hlavní a mýtinu, dostala 2 dárky, jednou sklidila akční a k tomu seno a mám 93 palčáků. Protože v parku mám modráky, sklízela jsem park ráno ručně a těsně před koncem ejhle - klik na kombajn a zbytek včetně modráků byl sklizený. Stane se. Ale vzhledem k tomu, že akci nehodlám dělat celou, tak palčáky se určitě seženou, s tím problémy nebudou. [​IMG]
     
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Palčáků čtyři kusy - děkuji sousedé ;)
    Vyškubala jsem les a jen jak to bude možné, hážu kytku na poho pole. Víc pro to neudělám a stačí mi to ke štěstí.

    Jak jednoduché je, zamotat nám hlávky xD Stačí na to Vánoční stromek a Vánoční stromek xD
     
  4. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    tak mám 68 palčáků....super a aby toho nebylo málo,tak sotva začala akce sklízení se zpomalilo :(
     
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezké odpoledne......mám rozpěstováno....... palčáků 204ks díky pečlivé přípravě a jede se dál.......bavte se,těšte se na děsivku a mějte se fain ;) :)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, já jsem s akcí spokojená, vyzobu jen to, co budu chtít, SK,SH,UH, možná dráčka jen tak pro radost, a určitě vánočky. Ani mi nevadí, že jsou to stejné květiny, já bych vlastně uvítala, kdyby na vánoce byla stejná akce vždycky - v tomhle čase nepotřebuju překvapení, vzrůša mám dost (ani jedno cukrovíčko doma nezavonělo - v práci blázinec - děti samá besídka), takže si jen tak lážo-plážo něco napěstuju. Nižší lvl budou pěstovat usilovněji, ale myslím, že mají šanci, aby si trochu polepšili.
    Méně hodnotné odměny beru tak, že za kalendář dostaneme stonek (pokud se zadaří), a to stačí. Takže z mého pohledu to RT vymyslelo dobře.
    Na plochách jsem zrušila jen běžné stáje a výrobny, nechala jsem jen ty, které potřebuji a dokola zůstaly stromy, tak jsem ani moc nebourala. Na mé farmě se to vyplácí ohledně vypadávátek, když jen pěstuji (i dlouhé), moc mi toho nenapadá.
    Ať se vám všem daří !
    :)
     
  7. Lolly31

    Lolly31 Zelenáč fóra

    Kurnik sopa odkial mate tolko kusov palciakov????? Ved hra len zacala. No tak v tom pripade ja som uz splnila vsetky ulohy.
     
  8. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Mám presne 80 veľmi kvalitných palčiakov z ovčej vlny a to aj vďaka mojím skvelým susedom. Ale už mi bliká varovný výkričník že 785 takýchto kvalitných palčiakov bude veľmi ťažko zohnať a pozbierať 15000 ľadových kvetov bez palčiakov? No bŕrr ....
     
  9. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak po důkladné přípravě mi napadalo 103 palčáků - v průměru má být 131 denně - tak doufám, že nebude žádný problém, ale přesto na noc hodím růže - jinak rozpěstováno na velkých polích se vším (MJS, vánočka, bílá nevinnost, mrkvový chléb + aktivovaný stonek Dožínky) a již mám všude pole 1x1 a jedu
     
  10. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Z první sklizně vypadlo 133 rukavic, to docela ujde. Šlechtěné karafiáty určitě nebudou potřeba. Zatím pěstuji na polích 2x2, napěstováno by mohlo být někdy v sobotu.
    Držím vám palce ať to padá.
     
  11. acron

    acron Pisálek fóra

    Jo... Celkem vpohodě akce, jde se do toho! :D
     
  12. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    První sklizeň 89 palčáků o_O - z hlavní louky, kde byla špalda vypadlo 40 palčáků. Divoká louka a mýtina - stromy výrobny a chlévy, asi budu bourat a dám všude pole, obr stromy nechám.
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    mám 114 palčáků někde mám stáje a stromy kde mi nevlezli velké pole.
     
  14. lacrima

    lacrima Titán fóra

    Hezký podvečer všem vespolek ,
    palčáků mám 122 , ale zima vypadá jinak . Na rukavice to rozhodně nevypadá .
    U nás je sluníčko a jak už jsem psala vedle v "důchodcích", rozkvetly nám tady na louce pampelišky.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Pěkný podvečer všem! [​IMG][​IMG][​IMG]

    Tak původně jsem měla v plánu, že si dojdu jen pro nálepku a to ani nevím proč, možná jen pro dobrý pocit, že jí v albumu mám a že ještě z třetího úkolu získám Žonglujícího draka. A tento plán jsem před chvílí splnila.

    A protože to trvalo opravdu jen chvíli, tak se zkusím ještě propěstovat do diamantového 6. úkolu pro Ledosochaře. Jenže to se musí projít přes stříbrný úkol, tím získám 20-té vlčí doupě a to se opravdu dneska vyplatí. Tak lišta unese vše - i tu Zimní čarovnou sněhovou kouli ze zlatého úkolu. Škoda, že Ledosochař je až v diamantovém úkolu, znamená to napěstovat ještě víc jak 6 tisích ledových a získat ještě 290 palčáků.
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Opět video s akcí. :D


     
    STYBI a Janina0971 tohle ocenili.
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak zatím rozpěstovávám, palčáků mám 133. Jedu jen na hlavní a divošce, nehodlám každou chvilku bourat stromy nebo chlívky. Máme skoro ze všech akcí "kouzelné" sazenice, ale kvůli akcím je v podstatě nelze použít, protože jsme pořád nuceni pěstovat ohromná množství akčních plodin v akcích, které jsou na jedno brdo. Že by docházela invence? Za chvíli budou herní servery zahlceny zbytečnostmi v lištách. :wuerg:
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak jsem napsal dříve, plním to sice tak trochu "ze setrvačnosti", nicméně nikoli s menším nasazením. Kdyby nic jiného, jsou v tom schované hvězdičky; a byť jich mám přehršel a momentálně nevím, co s nimi (ani vidlemi se to nedá přehazovat), vždy je dobrý pocit, že je mám schovány a nasysleny "pro strýčka Příhodu"... I když si neuvědomuji, že bych nějakého Příhodu znal, natožpak aby byl mým strýčkem, třeba jednou nějakého "virtuálního" potkám, a pak by se mi ty hvězdy mohly hodit. A vlci? Koneckonců jich tak aspoň budu mít více a budu zase o fous blíž myšlence přistupovat k chovu zvířat podobně jako k pěstování rostlin (co nejvíce stájí se stejnou dobou "zrání", tak aby bylo možno co nejefektivněji sklízet a plánovat). A lišta je, zdá se, naštěstí nafukovací...
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si pomaličky budem kráčať čo mi treba a to je SK ktoré bude treba na šľachtenie.Potom uvidím podľa rukavíc či sa mi oplatí ešte niečo vyzdvihnúť a budem pokračovať sadením akciovky.Aj keď mávam v akciách vypadávatka aj na vyše a nič nebúram sadím iba na hlavnej a divokej.Nebaví ma búrať a potom dávať všetko naspäť.Tak uvidím ako dopadne u mňa táto akcia ale hnať sa veru nebudemxD;).
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....jen pro upřesnění - hráč, který je v nižším levelu než 40 si MJS na trhu nekoupí, protože řemeslné produkty nevidí....takže pokud je to akce i pro nováčky, tak to právě pro ně problém kapku je, napěstovat 15000 akční kytky....jsou odkázáni jen na hodné sousedy nebo přátele, kteří jim MJS mohou poslat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.