Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    CZ:
    Při sklizni polí, stromů a stájí nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...


    Palčáky
    [​IMG]

    EN:
    The items drop from trees, crops, stables, workshops.

    DE:
    aus allen Pflanzen, Bäumen, Werkstuben und Ställen

    Jak to tedy je?o_O
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ahojte.každý tu brečí že 15 000 je moc,blbost při použití mrkvovky je to akce na pár otoček.
    Mrkvovka se dá koupit tak v čem je problém?
    Padátka většinou taky napadají,chápu že každý nemá pomocníky a produkty na vylepšení ale od doby co je MJS na stonku tak je na trhu stále tak nebrečte a utraťte virtuální peníze,stejně si dárky pod stromeček za ně nekoupíte:p:p:p
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    panslamacek - já bych velmi ocenil, aby se v jakékoliv diskuzi nenazývali ti, kteří zrovna nepřikyvují
    a nejásají nad každou akcí, brblaly a případně remcaly. Mají na svůj názor o akci stejné právo. Nemusíš
    s nimi souhlasit, ale nemusíš jim ani dávat žádnou nálepku. Akce stejně poběží.
    Domnívám se, že tato akce je pro začátečníky náročná s ohledem na to, že třeba ještě nemají aktivovány všechny plochy
    a že nejsou tak bohatí, aby si kupovali MJS. Stejný problém budou podle mě mít s vypadávátky.
    Já bych se tudíž tolik neoháněl tím, že je to vynikající akce pro "mladší" hráče, jak tady často čtu.
    Vidím to trochu jinak. A proto si myslím, že i začátečníci by si za tuto akci zasloužili (to už jsem tu psal) zajímavější odměny,
    pokud zrovna netouží po nějaké bezvýznamné dekoraci jen do sbírky. Dekorace o velikosti 2x2, která dá 4,5 x level? Není co dodat.
    Také si vzpomínám na to, jak někteří chytráci při OaD vydávali dekoraci vánočního stromku za stromek, co dává baňky
    a vím, že někteří na to z neznalosti naletěli. Já to naštěstí nebyl.
    A jak by měly vypadat odměny? Jeden malý příklad: místo perníků, vaječného koňaku a podobných nepoužitelných
    věcí (které nemají pro nováčky velký přínos) dát třeba vydatnější řemeslné produkty typu jarního věnce, velikonoční
    marmelády apod. Nováček by podle mého názoru víc ocenil např. slaný, třešňový nebo cukinový koláč. Výběr je pestrý,
    fantazie RT nikoliv.
    Já bych za tuto akci RT neposílal k šípku, já bych ho poslal rovnou dál, třeba do háje.
    :D
     
  4. if67

    if67 Perspektivní autor

    uz se moc tesim.
     
  5. simicka26

    simicka26 Rádoby autor

    Já vánoční stromek 2011, který dává baňky nemám, proto ho chci získat tady, jinak ho asi neseženu. Baňky jsou drahé a já potřebuju dokončit akci
     
  6. Brimex01

    Brimex01 Pisálek fóra

    Tato akce je opravdu dobrá pro nováčky.Chybí mi tam nějaká zajímavá odměna,která by motivovala hráče ,kteří hrají víc jak 5 roků.
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Především hezký den.
    Zajímalo by mě, prosím , udělej si ten čas, jestli čítáváš brblání stále ode mě...nevím o ničem. Napsala jsem po dlouhé době jen výhrady k odměnám u této akce. Poprosím tě, vyber si pro svoje
    otázky někoho jiného, mě osobně se zdá ztráta času na takové hlouposti odpovídat.
    ...mimochodem, mezi přáteli na farmě tě nemám, tudíž jsi mým sousedem nebyl(a). Děkuji za
    pochopení a přeji pohodovou hru.

    Dále chci poprosit všechny aktivisty ...když se jednou ozve někdo, s kým nemusíte souhlasit,
    buďte soudní, nakonec je to diskuze k akci, a nepronásledujte ho zprávami i na farmu. Každý
    má právo na svůj názor. I vy nováčci nebo ti, kdo jste dlouho nehráli, si tady při každé akci stěžujete, jak nestíháte, jak je to náročné a nechávám vás na pokoji.

    A k akci. Připraveno, snad budou vyskakovátka padat hojně.
     
  8. filipkh

    filipkh Rádoby autor

    Ano, myslí, že v této diskuzi může každý vyjádřit svůj názor.
     
  9. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Pozrela som si keramiky, tak tie by som chcela , už som sa predzásobila plodinami aj zvieratkami, teraz už len aby som napestovala dosť akciovej rastlinky a aby palčiaky padali v hojnom počte :) Hm, čítam tu, že niektorí frflú.. preboha čo iného by RT mohol vymyslieť ? Je to predsa jednoduchá hra, sadíme, zbierame, chováme zvieratá .. čo by tak na tej farme malo byť ešte ?
    Jo a ešte som rada, že máme desivú plochu :D takto môžem využívať naplno aj desivú noc :)
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak toho žonglujícího dráčka musím mít, ten se mi moc líbí, jinak co se stihne, to se stihne, farmu moc měnit nemusím, i tak začnu až zítra, neb jdu teď na odpol. šichtu a hned zase na ráno, budu mít zpoždění, ale neva, přeji všem pohodovou akcičku.
     
  11. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    ....sem tu dlouho nebyla,jak si tu čtu pořád stejně dokola. \Nikde není psáno že akci musíme plnit, komu se nelíbí ať neplní, já se snažím plnit vše zatím se daří je pravda že hooodně dekorací v liště, hoooooodně chlívků v liště, ale nevadí již pátým rokem si plním a plním, už raději neremcám a plním,některá akce se mi líbí a některá neeee. Všem přeji pěknou hru a Ti kteří se do akce pustí ať zdárně dokončí, je tam vánoční stromeček na baňky a ten už se nesežene jen v OD. Tak ať se daří!
    Ps: kdyby někdo z nízkých lv( do 60) potřeboval mrkvovku ať napíše na sovičku, mám něco nasyslíno, tak klidně pošlu!
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  12. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Jenže tento stromek dává pouze BZ a ne baňky.
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..precitala som si vase prispevky...a ja nefrflem..lebo zotrvacne robim kazdu akciu co ponukne RT...a odmeny su premna fajn...ja tvrdim ..kto si nevazi malo,,tak si nezasluzi vela,,,

    opravene...

    prajem vam fajn akciu

    tak sa omluvam,,nepozorne som citala,idem este raz..
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    když si přečtete to co se dá v akci získat, tak zjistíte, že tam je i Vánoční stromek 2011 a ten opravdu baňky dává.
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ezzra a ostatní - lidé čtěte pozorně!!! jsou tam OBA stromky!!!
    Co můžeme získat:
    61200 BZ, 44050 BBZ, 66550 kr, 75x superkrmivo, 105x superhnojivo, 25x Zuzino ultrahnojivo, 45x Zuzino superhnojivo, 36x hvězdička, 3x párty lístek, 2x vánočka, 2x perníky, 2x bílá nevinnost, 3x vaječný koňak, 1x vlčí doupě, nálepka, Vánoční stromek, Žonglující drak, Ledosochař, Zimní čarovná koule, Vánoční stromek 2011
     
  16. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    oooo tak to pardon :) slepoň :)
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Aha, až teď jsem se dozvěděl, že plodina nepůjde pěstovat na baharamě. Škoda budu muset bourat hlavní louku. Jinak po rozpěstovaní už to půjde rychle, když roste jen 4 hodiny. To jsou u mě 3 otočky denně. Takže za chvilku napěstováno. :D
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    medvanek..omluvam sa,,nepozornost sice neomluva...ale zmiatlo ma aj to vianocny stromcek 2011...no tak neremcat,ze ake chabe odmeny suxD

    a predsa ma na tejto akcii mrzi,ze nebudu tie palcaky vyskakovat aj na baha a v pralese....Při sklizni polí, stromů a stájí nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...

    Palčáky..no do konca akcie snad naskacu aj navyse..:p
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Zatím jsem to tu jen pročítala,jedni spokojeni jsou,jedni ne,někdo dekorace má,někdo ne. Já osobně jsem dá se říct už taky vyšší level - 94,ale začala jsem hrát až v roce 2012,takže tyhle dekorky nemám a chci je,protože se mě líbí.Samozřemě některých věcí máme plnou lištu,ale uvědomte si,že je bezedná,takže je mě úplně jedno co dostanu.Buď to využiju nebo někomu daruju nebo to v liště čeká tak dlouho jak je potřeba.Někteří to prožívají,jako by to byla pomalu skutečná farma,ale je to jen hra a myslím,že by do hry nemělo patřit různé dohadování a osočování,copak v reálném životě nemáme různých starostí dost?Většina lidí si sem chodí odpočinout a zrelaxovat.Já se na akci těším,je to milé zpestření.:)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  20. martinika1975

    martinika1975 Pisálek fóra

    No každý tady, kdo je ve vyšším levlu mluví o tom že akce je nezajímavá,odměny nic moc..ale pro nižší levly si myslím že zase ta akce zajímavá bude..jindy je to zase naopak...my jsme rádi za náročnější akci a ti dole si zase neškrtnou..ale jinak to asi nejde..pro mě by bylo třeba báječný dostat jako odměnu spořící prase...když nekoupím drahý šlechtěnce,tak se k němu stejně nikdy nedostanu..tak aspoň dopřejme těm kteří ještě nemají stromek na baňky,ať si ho vyhrajou..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.