Zimní slasti a strasti (3.12. - 9.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 2/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ondroolivo, tvoji ptáčci jsou úžasní! Moje neteř krásně vyšívá, ta by z nich teprve byla hotova.:)

    Taky si moc dobře pamatuji svoje začátky, před deseti levely jsem dokonce hru chtěl opustit. A ještě předloni jsem měl problém splnit akci, kvůli padátkům. o_Oo_Oo_OJednou byl v akci orel a já ho chtěl a padátka měla špatný den. Tak jsem jich asi padesát koupil. Cha, a pak jsem zjistil, že to zvíře nemám čím krmit, neboť jeřáb jsem neměl. Myslím,že to byl rok 2012 nebo už 13? Jojo, na své začátky bychom neměli zapomínat. Lidstvo jako celek to dělá ovšem pořád, jakáž škoda...
    Ten vánoční stromeček na baňky jsem měl jeden a teď jsem ve výprodeji koupil druhý jako dárek pro sousedku. No, bude mít svůj vlastní.;) Trepifajksl
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci jako obvykle dělat budu.Odměny moc neřeším,vždycky se časem k něčemu hodí.Jen by mě teď zajímalo kde jsem přišla k 5 vánočním stromkům :p.Na ploše mám pořád jen dva o kterých vím.
     
  3. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ahojte, je tu krásna debata, ale skutočne sú najkrajšie tie príspevky, ktoré spomínajú na svoje začiatky na farmičke. Fakt to bolo ťažké, ale bolo tu menej prvkov, viac sme síce bojovali,ale bolo to jednoduchšie. Teraz noví farmári to rýchle vzdávajú hlavne preto, že vidia kopec vecí, na ktoré by chceli rýchle dosiahnuť. A ono to potrebuje svoj čas. Preto si myslím, že tieto retro dekorky a aj stromec majú svoj význam. Pre nových, ale aj pre nás starých hráčov. Každý si ich užije ináč. Jeden pre spomienku, iný pre osoh a ten ďalší pre pomoc práve tým začínajúcim. Každá akcia má svoje čaro a preto ju všetci absolvujeme v rámci svojich možností . A doprajme to aj tým novým. A potom sa mentori budú tešiť zo svojich kuriatok.
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zajimavy dve dekorky, to se hodi, ty starsi mam, nektery i vickrat, dostal jsem je jako darek, kdyz jeste slo o vyborny pomer zisku... no jde o to zda bude cas na tak kratkou kytku, hlavne kdyz mytinu trhat nebudu a pulka divosky je obsazena... do toho se bude plest jeste desivka, sice na svoji plose, ale i tak rusici element...
    No tak pak se uvidi, co vse z ukolu dokoncim, kazdy muze vzit co se mu hodi...
     
    blondmary, tydýtková a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Tato akce - nic moc... Nic z těchto odměn většinou nepotřebuji, ale akci plním. Chtělo by to vymyslet něco zajímavějšího, vtipného a hlavně náročnějšího. Ale pro nováčky v nižších kolech je asi fajn. Tak pěknou hru i těm mladším hráčům.
     
  6. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Právě jsem se zahleděla do hloubky sklenky červeného jiskrného vínka a jiskřičky mi pověděli, že akce se dá v pohodě zvládnout s jednodenní rezervou na pouhopouhých 96 pidipolích .
    Kdo bude spěchat dokáže akci zvládnout za cca 33 hodin i bez SH, takže žádné velké bourání není třeba.

    A k odměnám
    za tak lehkou akci pěkné,
    dvě slabší historické dekorky mne nemohou rozhodit
     
    Naposledy upraveno: 3/12/15
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    15.000 ledových květin a 785 palčáků a jenom na hlavní, divoké a mýtině? To mám obavy, že zase mít nebudu.. :(
    Půjde to zvládnout za tu krátkou dobu s pohopoli?
    Bojím se, že mi ty palčáky zase nenapadají, jako v té minulé akci ty padátka.. :cry:
    No ale bojovat budu zase až do konce.. mezi spaním a reálnými nutnostmi..
    Potřebuju moc ten vánoční stromek 2011 - mám zatím jen jeden a z něho moc málo baněk a na trhu jsou moc drahé na mě :(
    Hvězdičky potřebuju taky, superka taky, toho draka taky a toho sochaře taky...
    Tu kouli a vánoční stromeček bez baněk nemám, ale dávají moc málo BZ.. asi se hodí do stonku..

    Ještě děsivka do toho bude? Tak to asi zase nezvládnu.. Jak dávají do takové náročné akce ještě nějakou další podobně náročnou, tak tu druhou musím nechat ztratit a nemám z ní nic.. Jako jsem neměla nic z posledního BB, ani z posledního a předposledního (a nevím kolika) Renzova jarmarku (nebo co to je). A co ještě bylo za další akce během nějaké náročné delší akce..

    LubicaKrakova

    - S tím vzdáváním náročných akcí to chápu - taky mě baví akorát to, co se mi daří a co mám šanci splnit. Jakmile vidím, že šance je mizivá, nebo úplně nemožná - prostě na to nemám, tak mě to nebaví a netěší mě to.. je to jen úmorné snažení bez naděje na úspěch.. :(:cry:

    Dobrou noc..:sleepy:
     
  8. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    Bože co to tady čtu? Když se Vám akce nelíbí - tak ji neplňte a pěstujte si do zásoby na zajímavou akci. Opravdu si nikdo již nepamatuje na své začátky? Kde sehnat vánoční stromek? Měli jsme jednu louku a to bylo vše, pak přišla divoška, pak.... A co kdyby jsi začal hrát dneska a úkoly na baňky nemáš, jak splnit? Protože tento stromek se nedá sehnat. Potřebovali jsme hvězdičky a další zbytečnosti. Jsou vánoce, svátky klidu, tak v klidu jdu plnit co potřebuji. No a když nesplním, tak brečet nebudu a raději se soustředím na děsivku. A co dál? No přeci všem příjemnou zábavu a pohodový advent v rodině - to je důležité!
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No hezký :sleepy: a já jsem právě sklidila dnešní sklizeň
    ...taak to jsem zvědavá, jak napěstuju 15.000 ks akčního kvítí a jak mi vypadá 785 palčáků :cry:

    EDIT: A to jen na 3 polích? No, no... budu muset bourat
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec jsem se rozhodl, že budu pěstovat jen na divoké louce a mýtině. Hlavní louku nechám v takovém stavu, v jakém je a hned ráno ji poklidím. Na baha není co řešit, nepadá, nedá se pěstovat, takže normální provoz ;). Jen jsem rád, že děsivka už má svou plochu, protože pěstovat ještě děsivé plodiny + akční kytka, tak to už by bylo trošku moc :D.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Čarodějka: NEvím, nevím, jestli bude RT brát předvánoční honičku, advent a potřebu rozjímání v potaz. Blíží se koen roku, uzávěrka, bilance - prostě dohnat, co se dá.
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásný den všem, stále jsme nespokojení, víme , jak by to mělo být, co by za to mělo být! Nápady a nová zlepšení z naší strany se ale objevují jen málo. Dnes je přeci už velké plus, že máme na děsivku hřbitov, který se nám zase otevře na 3 dny, budeme moci dodělat, co jsme minule nestihli. Pamatuji si také, že běžela děsivka i akce a z polí na hlavní louce toho moc nenapadalo a taky jsme to zvládli!!! Tak přeji všem, aby nám vypadlo hodně rukavic i když za dnešního počasí je nepotřebujeme, ale hra si to žádá!!! Startujeme ve 14!!!! ;););)
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak pojedu na pohodu - žádné velké přípravy, postupně uvolňuju pěstovací plochu - část na hlavní, část na divošce, zatím mám cca 300 pidipolíček - pokud správně počítám, tak z nich (po rozpěstování) dostanu s MJS 1200 ks ledového kvítí, při 4 sklizních denně to bude 4800 ks, takže za 4 dny by mělo být v klidu napěstováno vše ... jen s vodou, protože SH nedám (jen trošku na rozpěstování), mám jen jeden osamocenej stromek na SH a dva holubníky, takže denně můžu dostat maximálně 8 SH (a utratím 1x od každého zuzina hnojiva) ... padátka určitě napadají, zpočátku to bude přiškrcené jako vždycky, pak to bude určitě lepší ...
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- pěstovací akcí se prachy nenaženou, takže se náročných akcí nebojím....ale asi budou zvláštní sobíci na šlechtění (posledně se museli koupit sobi i krmivo, jak jsem se dočetla), budou TS, Renzo a možná ještě další lákadla na floreny....
     
    kutílek1929, micka63 a nanyblacks tohle ocenili.
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Medvánek: Ahoj. Nn počítáš špatně..... z 300 pidi s MJS máš čistý zisk 900ks ,-)
     
    micka63, jana563 a mamča50 tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Casey - čistý zisk ano, ale počítám 4 dny po 4800 to je 19 200 ks, to je zhruba i s tím na osetí
     
  17. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    Neber si totak osobne. Pokazde kdyz procitam diskuzi, tak pri kazde akci nekdo brbla. Jednou to nechapou, jednou to, podruhe zase tamto. a Tech brblalu mi prijde stale vic a vic. Dobre, neni to nejzajimavejsi akce, odmeny? 75 SK mi prijde hodne, i pro hrace ve vyssim lvl. ostatni je vetsinou nepotrebne. to je jasne.

    ale co mne zajima a na to jsem odpoved nedostal. jak by mela vypadat akce, ktera by se libila? jak maji vypadat odmeny? aby hracstvo bylo spokojene? Zaroven je vsak pri tom treba myslet i na hrace v nizsim lvl. ja to beru tak, ze neco se mi libi vic a neco mene. kdyz nejsem zcela spokojeny, tak neni nutne dle meho hned posilat RT k sipkum a jeste dal. proste si seberu odmeny o ktere mam zajem a at si pak RT vyhodnoti jestli ta akce byla uspesna. (kolik se prodalo kosu, kombajnu, atd...) to jako jedine ma vypovidajici hodnotu, rekl bych.

    peknou hru a prijemnou zabavu.
     
  18. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    [​IMG]Jsem pokročilý začátečník, díky podobným akcím jsem rychle pokročila dopředu. Ovšem vánoční baňky jsem dosud plnit nemohla, protože na trhu jsou drahé, stromek nemám a v družstvu jsou dvě mise na ně. Takže pro mě je akce bezva, park mám poloprázdný a ostrov teprve v první fázi. Takže dekorky se hodí a že mají málo bz? Podívám se do stonku a vyměním je za něco, co dává víc. Sk a SH není nikdy dost, obrstromy za moje působení už nebyly , zažila jsem jen ty vláčky na zvířátka. Jo, pokud mi budou padat palčáky mám možnost plnit akci celou, tak jaký stres a zklamání? Zdraví všechny spokojené i zklamané Eleanorelik1
     
  19. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Pravdu pravdoucí máš děvče:D Jak si dá člověk po ránu druhé kafe, hned se mu líp soustřeďuje. Všem doporučuji, zvláště těm, co po ránu nemůžou na velkouxD Příště zkusím Tvoji čokoládu, ta prý taky pomáhá. Jen aby nestavěla, to bych si to kafe musel dát třetí...
     
    zemanka01, šebejda a kkunesovak tohle ocenili.
  20. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    pročpak jen jsem si právě pěkně sklidila a pak teprve lezu na fórum....>:( mno nic, to půjde i tak, akce na pohodou, také ledacos v liště, vlků dost, bodla by želva - SK se hodí. Tak kytkám zdar!
     
    kutílek1929, blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.