Zimní sezóna (10.12.2019 - 9.1.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    No nevím posledně nic moc.Uvidím.Chce to moře věcí a odměny tomu neodpovídají.
     
    evik.chemik a evainfo tohle ocenili.
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Za jednoho úhoře na konci to nestojí.
    Navíc je chudák od 1.9 do 30.11 hájen,takže se sotva vzpamatoval a už by ho chtěl kdekdo tahat z vody ven:p:p:p
     
  3. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    ŽÁDNÁ SLÁVA škoda plenit stodolu.Posledně jsem hrála o mravence a stejně ho nemám Nevadí získám ho jindy a jinde.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Něco bodů napadá při akcích, tak se cosi navíc objeví, ale zákazníky ignoruju od počátku hraní, mají nehorázné požadavky, teď začali používat i násobilku...

    sirchose: tahala bysem ho hned, kdyby byl doopravdickej, mám ho z nějaké dřívější akce u vodopádů, a poprosila bych kamaráda, aby mi ho dochutil v udírně...
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Po zkušenosti z minula ráda vynechávám.Skončila jsem předposledním úkolem a odměny teď nestojí za nic.Většinu získám ze stonku a nebo v kole "štěstí".Tajemnice jsou na nic,protože z nich vypadávají samé lištovky a vykopávky.

    LV 218
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    minule jsem nakoukl a ted s radostí vynechám uplne;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už teď mi to vadí... Na mapě klid a ticho po pěšině. Ale teď tam svítí cedule. Já ji nechci xD
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak já se tedy vždy prvně podívám od jakého levelu je hra dostupná.
    A pokud tam vidím jako zde už od druhého, jsem sněhulák a stojím.
    Ani nemá smysl koukat na bazarové ceny, i když do těch malých zapadlých obchůdku chodím strašně rád!
    Ne málokdy tam najdu něco s čím jsem si jako kluk hrál a nebo si hrát budu...
    Všem přeji krásný podvečer a já jdu na čerty!
    pa, pa...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/19
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    děkuji, ale musel bych každý den celý měsíc na farmu a o vánocíchjedu po příbuzných a nemíním na návštěvě urodičů hrát farmu
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Minule som nedával nič a teraz nedám tiež nič;)xDxD.Ani do toho nemrknem.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuteno, kocourku můj, kdy si naposledy něco dal ... nebuď hamižnýxD
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak minule jsem trochu akčnila, ale po půlce jsem se na to vykvákla, protože mě to přestalo bavit, a nyní ani nezačnu. Myslím, že ani o nic tak důležitého nepřijdu :)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, není hamižný, len zhánčlivý ;)
     
    GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Netopierik naposledy som dal niečo do TOP-ky a teraz dám zase iba do akcie zimnej rozprávky čo trebaxD;);).
     
    GordonSargent, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  15. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    prosím kde vezmu zvíře havýš pro Jarušku stříbrnou?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Delinka

    Delinka Pisálek fóra

    Taky hledám havýše.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte - ke zvířeti Havýš v zakázkách
    - takové zvířátko zatím zavedené nemáme, takže tuto zakázku musíme ignorovat. Nahlásila jsem to ;)
     
    dingičko, maribeja a Eliter tohle ocenili.
  18. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Zákazníci chtějí havýše, ale nikde ho není... ani krmení se pro něj nedá ještě umlít... ale tipuju, že se bude chovat na Baha, je to mořská ryba.
    ------------------------------
    Teda to fórum blbne, to se nedá. O.K. havýši vyřešení, prostě zatím nejsou. :)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, já bych si až takovou starost nedělala. Podle ohlasů se většina stejně nezapojí, a těch pár zoufalců si s havýšem nějak poradí. ;)

    [​IMG]
     
    DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  20. AnettNelli

    AnettNelli Pisálek fóra

    Omlouvám se, jestli je to tu už napsané, ale nevím jak otevřít ,, Odměny sezoní permanentky,, předem děkuji za odpověď. První jsem nedělala :( a kde je najdu

    Skali - děkuji :)
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.