Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocici_slaninka

    kocici_slaninka Pisálek fóra

    Docela mě mrzí, že většina akcí je pro dlouhodobé hráče. Jsem lvl 75 a na pohádku mám smůlu, protože nemám výrobnu lízátek a postavit ji teď nemůžu. Nehledě na to, že jedna by ani nestačila. Takže můžu max odevzdat 15 rukavic a tím to pro mě hasne. A tak je to většinou se vším :( je to smutný
     
    jirinasinova198 a Veselka tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kocici_slaninka - ahoj, jo, tímhle jsme si prošli všichni ;) Nebuď smutná, bude líp :)
    Mrkni na další etapu, jestli bys tam něco neuhrála.

    PS: továrna na bonbóny je dostupná od levelu 50
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
    jindrasofr, Xenie6161 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak já jsem počítala s novou akcí od zítřka, když dnes skončily záplaty, tak si říkám podívám se co se bude dít a ono už se děje - takže zcela nepřipravená, nasazeny stromy a rostliny - počkám až to dozraje a potom začnu novou akci
     
    evainfo a herda21 tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Splneno 64%, odstartovana casovka 6/7 ve stribre bude za 2 hod. a to uz na me budou cekat lizatka na casovku 2/7 v diamantu i dalsi syry a zebriky a pak uz jen rukavice. Hezka akce - staci jen naplanovat a pocitat! ;)
     
  5. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Mám ráda akce kde se dodává ze stodoly - vždy si na nich spravím své krejcarové konto abych z něj mohla čerpat chvíli potom, tuto cestu budu volit i tentokrát - odměny mně nějak extra nelákají, a myslím že prodejem vydělám víc než kolik bych vydělala dodáním do úkolu. Takže první fázi akce neplním , u druhé přemýšlím, ale to je až z týden, tak uvidím
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    matlafous123 - Kde se flákáš? Časovky splněny všechny,už jen rukavice. ;)

    [​IMG]
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Pitrýsek47: moc děkuji, zkusím najít ty produkty a použít je na ty výrobny.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany: Čas výroben zrychlíš marmeládou z guave 5% a svatodušní kyticí 10% (opsáno od hraběnky). Použít před nakrmením výroben ,-).
    Na zisk (počet lízátek, žebříků...) působí bonus dílenských výrobků +1 do stodoly, máš místo jednoho lízátka dvě. Použít těsně před sklizní výroben, ať zbytečně neběží. Máš ho určitě mezi spotřebním zbožím pod vázičkou v liště (větší výnos ze všech dílen 100% na 24 hod).
    Trochu promysli postup kdy a kolik sklidíš (podle toho co je v úkolu), lepší je to ručně. Výrobny můžeš dát i na hlavní plochu (louku).
    Edit: Ještě důležité: před sklizní výroben spustit u časovky Start ,-)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
    marketka47, zejdy66 a matlafous123 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Na dloooouhem prijemnem obede (grilovana zebra a nase mistni 11° z Uhrinovic), takze akce musela pockat a zacala jsem az po 16 hod., ale neboj... jdu ti po krku (73%) a do hodiny te mam :p:D
     
    raddre, marketka47 a satelit tohle ocenili.
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    ještě jste zapomněli:
    na výrobny- Perníčky (5 %) ;) [​IMG] a stáje - vaječný koňak (5%) [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě máme i několik zkracovacích řádků na stáje a výrobny!;)
     
    zejdy66 a zahradnice4 tohle ocenili.
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Pěkná, svižná akce..... a dál? ,-) [​IMG]
     
  13. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Tak mi trvalo deset minut, než jsem přišla na to, že nenajdu ani továrnu na lízátka ani na tlapky ale na BONBÓNY. xDxDxD

    Vždyť je to úúúplně logické :music:
     
    raddre, zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teoreticky bych dneska delal ty nutny casovy ukoly 2+4 a pripravil si na rano ten 6 - ale jako vzdy je to tom tlacitku Start :)
    Nic co nema upgrade nedelam, o to se mi ten ukol podarilo zkratit, vyrobil jsem par dilen a trochu pomohl SK u nekterych - tim padem vcerejsi fatalni chybu s vyrobnama ruznych casu vyeliminoval...
    No a pak uz jen cekat na rukavice, to je ale precejen znama vec, to neutece...
     
    romanafa, davidson00 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Proč mi prosím nejde umístit dekoraci bruslení na hřiště mazlíků,dík za info.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- ahoj, na hřiště ti půjde až upgradované ;)

    pěkné bruslení.png
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Šlo to rychle. ;)

    [​IMG]
     
  18. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Lidičkové, farmáři pomooooc, úvodem jsem dostala nějakou figurku, kterou si mám nasadit někde na pole, já jsem to bezmyšlenkovitě odklikla a ted to nemohu nikde najít ani nevím, co jsem měla dělat. Asi budu bečet jako ta ovečka na farmě :cry:xD
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    slepka1 - nebreč, dekoraci Bruslení najdeš v inventáři. Lze posadit na plochy farmy a Baha, po upgradu i na hřiště pro mazlíky ;)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali,už jsem zjistil že to padá jen ze stájí,ale zjistil jsem to až když jsem se podíval z čeho padají :p,na lesní mýtinu hodim zvířátka zítra,protože mám zasazeno
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.