Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já jsem si dala dílny na časovku na hlavní,tam nepadaj rukavice a budu sklízet pěkně růčo,abych to zmákla.Teď aby ještě padlo aspoň 45 rukavic ;) a mohla se časovka začít-myslim.
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    zahradnice4..myslim ze na hlavnej tie vyrobne su ti tak na dve veci..akurat produkt do stodoly..ale do casovky ich nedas..hraje sa len na divokej a v lese:paspon ja som to tak pochopila,,ked sa mylim ..moja smola..

    Hyenko..no o to lepsie uz aj tam dam vyrobne...blbim patri svetxDxDnejake lektvare a + s dielni to isti
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Na divoke a mytine padaji padatka, ale nikde jsem nenasla, ze by mely byt ostatni plochy vylouceny z casovek (kor, kdyz keramika je na Baha), ale prijde se tak u sklizeni na casovku o padatka.

    PS pro novacky: Vyrobny se daji zrychlit marmeladou z guave (5 %) a svatodusni kytici (10%) a chlevy syrovymi kulickami (5%) a valentynskym kvetinacem (10%) - jestli postradate, poslete holuba.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky matlafous za souhrn dobrůtek, mně se to nikdy nechce hledat co, která dává. Zafixovaný mám val.květináč a výrobny používám málokdy. Také je asi dám na hlavní.
    Zimní pohádka může začít, snad ji všichni v pohodě přečtou a taky si zabruslí ,-)).
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    V poslední době akce vynechávám, ale do této se pustím, ani ne tak k vůli odměnám, jako k vůli hvězdičkám, je jich tam dost Na akci jsem se ani nepřipravila, zatím jedu podle plánu všude mám políčka, chlívky dám až zítra ráno. Jak to udělám s časovkou zatím ani nepřemýšlím, akorát si budu muset pořídit nějaké výr. žebříku mám jenom 2 a stěma by to neklaplo, jinak všeho dostatek.
     
    evainfo, astrid888 a naruto2002 tohle ocenili.
  6. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    :music:tak túto akciu vynechávam :p;) ... ale preložiť ahoj, poupátko ako aloe, kamarát je riadny úlet :D:inlove: (malo to byť ahoj, púčik)
     
    Veselka, Beznoska a dasa1143 tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pročetl jsem, prohlédl lištu a akci v podstatě dělat nemůžu, protože nemám tolik výroben a stavět je nebudu.
     
  8. hracicka

    hracicka Pisálek fóra

    ahoj,nepozornosti jsem odklikla darek, ktery "cosi" zvysi a ma se dat na plochu a ted ho v mnozstvi jinych dekoraci nemohu najit,objevil se hned, jak jsem zapnula ve 14 hru, poradi nekdo nazev, at ho lepe najdu a umistim? diky
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Napadalo 95 rukavic.Takže časovky kompletně hotový a budu čekat na zbytek padátek!:)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    astrid888 tohle ocenil(a).
  11. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    [QUOTE="hracicka, je to dekorace bruslení
     
  12. hracicka

    hracicka Pisálek fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného jen oslovit. Děkuji Skali
    cacorkalu

    *** odstraněna zbytečná citace
    diky obema :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/12/19
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hodily by se ještě nejméně dva zlaté sloty,produktů a bonusů by bylo dost,ale při téhle kombinaci je není kam dát:p:p:p
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Tak super, tiež budem mať o necelé tri hodinky hotové časové úlohy vďaka kaolínovi, ja som úplne zabudla na to, že mám tie bonusy na dielne v lište. Takže ďakujem kaolín za pripomenutie. Akcia sa mi zatiaľ celkom páči ;o)

    cacorkalu, ak by si si chcela obnoviť svoj podpis,nájdeš si ho >>TU<<
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Koukám, že nejsem jediný, kterého napadl trik s bonusy z dílenských výrobků (nebo jak se to nazývá)...
    V každém případě jsem v kroku 6/7, stříbrný cíl (a čekám na dodávku sýrů). Myslím, že kvalitní eidam dozraje za nějakých 3 a půl hodiny - a pak bude jen dílem okamžiku, když si pro něj po žebřících slezu do sklepů, kde zvolna zraje...
    No a pak jen myslet na to, že je třeba sklízet ručně vždy po aktivaci příslušného časového úkolu (předchozí již mám hotové).
    A rukavice už následně nebudou problém - prostě budu sklízet zvěř a výrobny, co to dá - a ono to dá, ne že ne! Doufám, že od zítřka budu moci znovu přejít na pěstování expertních plodin...
    Všem přeji hodně štěstí ve hře a hodně rukavic!
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem udělala první úkol a tím končím, časové úkoly nedělám ani v družstvu, nemůžu si dovolit pořád sedět u počítače, časovky přímo nesnáším, taky bych musela pořizovat dílny, protože s jednou nic nesvedu a pak zas budou ležet v liště, jinak, kdo akci dělá, ať se daří.
     
    evainfo a Veselka tohle ocenili.
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mno.... trochu jsem to večer ještě přehodnotila a založila na akci.Teď to nezblbnout.
     
    evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, není třeba sedět u počítače, já bych to ani nevydržel. Stačí umístit výrobny, dozrají, odkliknout Start v úkolu, sklidit produkty a jeden nebo dva sloty jsou hotové. Záleží na počtu výroben a na aktivaci bonusu.
    Ať si leží v liště, nářadí je na pořízení dost a dost ,-)) je to zase změna a pěkná, výrobny jsou povedené.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ten bonus na dilny zatim necham byt, prvni rukavice dodany, do druheho casoveho pulka prvni radky, dalsi uz delat nebudu, snad do tretiho ukolu budou rukavice, at otocim i druhy casovy... takovy radny chaos...
    Kde neni upgrade, to nedelam... uvidime co sesty ukol, zda bude chtit dotaci nebo ne...
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    S bonusem na výrobny mám hotové všechny stříbrné úkoly, výrobny nakrmené SK pracují na další várce. Od každé mám nakonec 2ks, ale času dost, další stavět nebudu. Ráno navíc dozraje králíček, tak to pofrčí ještě rychleji. Bezva, že ten bonus je na 24 hodin.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.