Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hodil jsem si zvirata jak jsem chtel, ted ctu ze je na neco casovka, takze to co jsem dal je tedy nanic... tak si rikam, ze se na to asi vybodnu...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, možná špatně chápu, ale jak postupně? Sklízím ručně často, jde sklidit pouze celý velkokapaciťák, ne jednotlivá zvířata v něm. Jestli jich máš víc, tak každý zvlášť podle "dozrání". Ááá DANKA už dala odpověď, pardón.

    Kuteno, zdravím, ty jsi se díval a už bylo asi šero ;) nic se neděje, Skali podala vysvětlení.
    Yfca: lízátka vyrábí rys, je to Továrna na bonbony a dá se postavit ve městě v dílně. Na trhu ( tlapková lízátka).
    Edit: vilm tedy proti gustu..., ale ten sob by se spíš hodil do děsivky :D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    Kostejnesmrtelny333, DANKA722 a Yfca5 tohle ocenili.
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ve městě, v dílně, si najdi rysa a postav si Továrny na bonbony. Chlívky rysa ( rysí nora), pokud ho nemáš, koupíš v obchodě.
     
    maribeja a Yfca5 tohle ocenili.
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Jéžiš,toho času jsem si vůbec nevšimla,tak to asejc nedám :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    Pitrýsek47 děkuji už mám a ty svetry dělá kdo? Lamy? Dají se koupit nebo aktivovat? Děkuji ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Yfca: Za málo, lamy, pletařská dílna je také ve městě, dá se postavit a jestli nemáš lamu, tak se dá koupit za KR obchodě.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    jop super díky moc ten zbytek víceméně mám tak uvidíme moc času není, ale třeba se někam dohrabu :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  8. larelay

    larelay Analytik fóra

    Akce je takový chaos, až se mi to líbí. Té poslední s dekami jsem toho moc nedala, nezbytných 180 dek nebo kolik. Výrobny jsem postavila a zbytek asi budu ladit za pochodu, ale nevypadá to nesplnitelně. Horší, až se do toho přidají další akce, s touto si asi do konce roku nevystačíme :(
    A mám dotaz :D: jaké asi tak máme ziskové předměty? Napadá mě továrna, ale nějak nejsem schopná tam zařadit něco dalšího? To jsou prostě dekorky, co dávají něco navíc kromě BZ?
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vymejvárna stodoly to tedy je. Ale vánoční akce si ujít nenechám. Něco dovyrobím, něco dokoupím a to by bylo, aby to nebylo xD
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    larelay - ahoj, ziskové předměty jsou všechny dekorace a mazlíci.

    Edit: Není zač ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Skali: úplně všechny dekorace? Tak ještě lepší. Moc děkuji!
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    [QUOTE="Pitrýsek47, Ahoj, možná špatně chápu, ale jak postupně? Sklízím ručně často, jde sklidit pouze celý velkokapaciťák, ne jednotlivá zvířata v něm
    Díky za odpověď,já si to myslela,že jednotlivě asi nejdou:(No nic,tak jdu postavit ještě nějaký výrobny:p;)
     
    babako, Pitrýsek47 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    zejdy
    Tak sklidíš nejprve jednotlivé výrobny a velkokapacitní až třeba u dalšího úkolu!o_O
    Nasadím potřebné dílny tak nějak rovnoměrně.
    Před akcí aktivuju bonus dílenských výnosů a velikonočního králíka.Takže počítám,že splním časovky na jeden zátah!:) Tedy pokud napadá dostatečnej počet rukavic!8)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já v tom plnění mám totální BONAKO, budu to řešit až večer, jak se vrátím z práce. Moc informací, moc požadavků, to bych tak akorát z toho přemýšlení dostala migrénu xD

    Du do města postavit svetrárny a žebříkárny a továrny na bonbóny, sýráren mám asi dost. Anakondy můžou kruhem točit, tam by to taky mělo stačit...
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud člověk vlastní nějakej bonus ke sklizni , stačí nasadit na jeden zátah: 10x továrna na bombóny, 6x pletařskou dílnu,6x keramickou dílnu, 10x továrnu na žebříky a 13x sýrárnu.
    Za celý rok se mi podařilo získat 4x bonus na dílny a teď se bude jeden hodit.:)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    No bonus bych měla, ale počet výroben jaksi pokulhává. Vzhledem k tomu, že je prakticky nevytahuju z lišty, nechce se mi další stavět. To raději investuju SK. Uvidíme.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja zvazuju po prvni sklizni vytrhat vsechny potrebne dilny z divosky a dat je na hlavni farmu... bude casovka fungovat i tam, jasne ze ne padatka, ale co produkty?
     
    jindrasofr a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tassadar11: podle mne by měla, protože keramická dílna je na Baha a to je úplně mimo akci ;)

    Po ránu jsem se rozhodla, že do akce půjdu - ale zvolna.
     
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak do akce půjdu, protože pohádky mám rád ( a nejenom o Vánocích), protože v nich je zlo poraženo a dobro zvítězí, zpravidla za pomoci nějakého šikulky s odvahou a rozvahou. Provedl jsem úklid ve stodole a našel jsem nějaké to akční zboží, pravda svetry budu muset dát do pračky, u žebříků jsou nějaké polámané šprušle, v sýrech jsou díry a na povrchu plíseň a tak jediné, co chybí jsou lízátka.... Trepíku, že Ty mi na ně chodíš ( anebo si na ně chodím sám, hlava děravá, paměť už neslouží). Mno, tolik na úvod, ještě poladím výrobny na časové úkoly a s chutí do toho.:)
    Danka722, teda ten sob mě, ale vyděsil.... však má delší jazyk než slovutný Gene Simmons ze skupiny Kiss, to mi tedy ten roztržitý medvídek byl daleko sympatičtější, ale třeba si zvykneme. ;)
    Takže ať se všem, co jdou do akce, hodně zdaru a těm, co nejdou, ať jde předvánoční úklid, pečení a další aktivity pěkně od ruky.
    ;):)xDxD
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Na divosce bobri pily, na mytine vyrobny do casovek, tak doufam, ze nebudou brzdit rukavice a neprepocitam se pri rucni sklizni s bonusem dilenskych vynosu, abych sfoukla casovky komplet na prvni dobrou ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.