Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No v tabulce u něčeho čas je.
    Zatím syslím, ale výrobny nechám na ploše.
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hrubě se mi do toho nechce :sleepy:, ale asi se nějak přemluvím -.-. Žíly si kvůlivá tondlenctomu rozhodně nezpřetrhám :cry:.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Časovky?To mi nějak uniklo.Nemám je ráda a tak taky hodím nohy na stůl a dám si pauzu.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce pro zkušené farmáře,ne pro žádné bábovky!8)
    Příprava:
    divoška - 44x guano
    mýtina - mix vraních úkrytů,losích pódií a angorské vlny
    Žebříky ,sýry atd. nasadím až zítra ráno po sklizni stromů.8)
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, nějak se také nemohu rozhodnout - jít či nejít nebo být či nebýt? Pauzička nebo akcička?xD
    Odměny mne také nějak nenadchly. Ještě pořád látám záplaty, tak se rozhodnu asi zítra ráno...
    Ještěže jsem dopoledne neodklikla dozrálou poltrdýní a velikonočního zajíčka, co kdybych se rozhodla, že do akce půjdu naplno, tak je využiji.
    Tady se také dají dobře zúročit 100% bonusy dílenských výrobků ;)
    Uvidíme
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak su blbá, Pitrýsku, sem si nevšimla...
     
    Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky,
    škoda, že je to až na 4 týždne, počas sviatkov som si chcela od hry trochu oddýchnuť.
    Dekorka bruslení je však zaujímavá, tak pôjdem do hry len natoľko, aby som získala všetky jej upgrady. Ostatné ceny neriešim. Apachie1 - dík za tip, tiež konečne použijem bonusy na produkty, akurát neviem, či vôbec mám výrobňu tých svetrov.
    Ráno zruším moje krásne dekorky a nasadím výrobne.
    Ale priatelia, musím priznať, nechce sa mi. :(

    level 226
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale nejsi, jsem si taky nevšiml, ale vrátil jsem se:D
    To bude zase guláš, ale nemusíme všechno splnit, po nějaké dekorce se jde xDjen abychom z toho vybruslili :)

    alderonka: dílna se dá postavit v dílně ve městě :)
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak já vynechávám tento guláš,nechce se mi překopávat farma a bourat obrstromy.A navíc ani není moc času.
     
    Jonsdorf, Veselka a vilm4 tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    mať tak 18 dekoriek neónmačiek, pár klikov, a nie je čo riešiť, ale dám si ráno, teda o 14,00 moje kurníkové lasvegas s JC, medzitým zinkasujem nejakú tú mld na trhu:p



    edit

    zejdy66, sklad zoberieš vždy len celý naraz, jedno, či ručne alebo kombajnom
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  11. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s postupným sklízením velkokapaciťáků,já to vždy vezmu kombajnem,tak nevím jestli to jde.V některých úkolech je potřeba jen pár kusů,tak by mi bylo líto sklidit vše.
     
    jindrasofr, vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Danka722-ten tvůj sob je k sežrání,moc krásné!
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem nasadil to dlouhé z chlévů, co mám (neonky, růžovky a taky něco kokrháků), do Výrobny poslal výrobce svetrů (ráno jim dám ještě něco krmě)... ono to po 14. hodině nějak napadá a pak s rozhodnu, jak dál. Možná zkusím následně odtajnit něco podivuhodností - pro samé pěstování akčních a expertních rostlin a v poslední době i stromů kořenících na Divoké louce jsem nějak opomněl se jim věnovat... jaké asi mě bude čekat překvapení?
    No - a taky se budu muset soustředit na to, abych nezapomínal posílat dárky svým snaživým sousedům - tam je taky slušný potenciální zdroj rukavic.
    Mám dojem, že cena hnoje by mohla jít šmahem dolů...
    Všem přeji hodně rukavic!

    EDIT: Před chvílí jsem z diskuze zjistil, že některé z jednotlivých úkolů jsou "časové" (musí se třeba stříbrný cíl splnit během nějaké doby)... tak jsem provedl řádnou přípravu a obětoval něco materiálu na rozšíření "vozového parku v oblasti příslušných výroben" - teď už jen nezapomenout, že sklízet to budu muset výjimečně růčo a ne jako obvykle kombajnem... ale já se znám, takže mi zbude časem spousta nově vyrobených sýrů a podobně ve stodole... asi ty časové úkoly budu plnit na hlavní louce a na Baha (je jedno, kde to budu chovat, Divoká louka a Mýtina jsou podstatné jen pro generování rukavic), abych mohl chlévy a výrobny na těch dvou loukách sklízet automatem (nezapomenout včas obnovit služebnictvo! - zvláště pak kombajn, nakolik jsou ti pomocníci poněkud nevyrovnaní, co do počtu).
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Na pohádku se těším,ale nevím jestli mi to pojede na padátka nějak rychle když mám ozdobenou div. louku a v lese mám několik políček a jinak samé jedle,ale pokusím se alespoň o něco,zasadím čtyřlístek a bude vymalováno
     
    jindrasofr a vilm4 tohle ocenili.
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mě je vše naprosto jasné,sešiju ještě naposledy záplaty a pak do vánoc kliďánko,budou vánoce i farmář si musí odpočinout:music:
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pitrýsek47 to ty kde vidíš časovku hm?Ja nevidím ani jednu leda tak čas rastu 6 hod na tú akciovú cesmínu;);).Niektorý z nás dvoch by si mal nasadiť na nos okuliare:D:D:D:D.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - no, to bude vymalováno, poněvadž to padá jen ze stájí a výroben. Takže na divošku a mýtinu zasaď raději zvířátka ;)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -Kuteno- ale jo, jsou tam časovky, nasaď na nos okuliare :)

    časovky.png
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali tak pôjdem očnému,lebo okuliare ešte nemám.To som fakt nevidel;);) je to zamaskované.Viem iba to ak boli časovky tak vždy to bolo nad tabuľkami napísané.Som sa teda spoliehal na to že to tam nie je napísané.
     
    jindrasofr, moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Vilíku...
    Sobí maso se na severu země normálně konzumuje.
    Ale teda nevím jak by na nás koukali u nás v zoo?
    Já jsem slyšel že chutná jako jelení, no vyzkoušeno to nemám.
    Ale kdyby byla příležitost tak bych prosil na zelenině a knedlík.
    A dobrou chuť, vlastně dobrou noc...
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  20. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    ahojky kdeseženu tlapková lízátka? Nějak jsem je nikde nenašla a měla jsem teď hodně dlouhou pauzu. Díky za info ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.