Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám další záclonu na zimní stadion z úkolu 2, na stříbrnou trojku k posunu to bude ráno, pak zas budu střádat na další u čtyřky :) A du spat.
     
    babako, k.vitek a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Krásné sváteční ráno všem ;). Domečků chybí už jen 34, ale vesele jsem šlechtila :) a dopadlo to stejně jako když je BB, kdy mi žádný extra přeskok nepadne. Postupně bourám zvěř na hlavní, aby byla připravená na další akci ;) a velkokapaciťáky čeká přesun na lesní mýtinu k obr stromům.
     
    MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dva upgrady bruslení už mám, i stříbrný úkol z šestky. Do dalšího upgradu chybí 180 domečků. Pak se pokusím podle času i o zbytek.
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak právě jsem dokončila tento úkol s perníkovýma domečkama.
    Na hlavní jsem měla od počátku žluté myšky, na bahamce jsem měla ze začátku žluté koaly, ale na radu svého souseda kaolín11 jsem předělala na zlaté lenochody a pár zlatých anakond. Na obou plochách jsem měla po dvou zvěřincích a jedné výrobně.
    Nevýhodou bylo, že každá plocha byla ve sklizni v jinou dobu, ale zase jedna plocha šla sklidit v případě krize i někde v terénu třeba na vánočních trzích. Zvířata jsem chovala bez použití SK, mnohdy jsem sklízela i po půlnoci, rána byla horší ..... Ale využívala jsem silné moci J.C.
    Teď budu mít tak nějak jeden den volna a pak připravím 3 plochy na novou akci.

    [​IMG]

     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nechci do našich zlatých ohrádek kecat, ale k naprosto stejnému výsledku jsem došla i s obyčejnými slony. Přitom náklady na pořízení jsou rozlišné:

    [​IMG] [​IMG] za přibližnou dobu odchovu jsem na tom byla podobně, i když sloni mají kratší dobu sklizně. Z 75 stájí (zvěřince) tak pod 7O padátek neklesla. Konstantou je čas, a pak je opravdu jedno co tam máme. Ale pokud máme své oblíbence, proč ne ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/19
    babako, evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mám hotovo. jak píše Gordon na baha jsem jela jenom slony 100% na farmě husy ty sice nedali 100% o pár kousků bylo míň,měla jsem tam 2 zvěřince, ale dalo se to víckrát otočit, ovšem kdo nemá zástupy JC, tak to je propadák na tak krátké chlívky.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Příště teda vyzkouším i ty slony!;)
    Jinak tedy,hotovóóó!8)
     
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    GordonSargent: To žlutí tukani mne stáli mnohem víc :D, potřeboval jsem devítihodinové chlívky a pro tukany mám namleto dostatek krmiva. Nějak se ty zásoby dlabance pro bahazvěř rychle krátí :cry:.
    Na farmě žluté ovce a je stejný čas sklizně s plantáží, z každé louky za cca 5:30hod padá cca 43-45 padátek. Na obou loukách aj zvěřince a výrobny. Ještě 330 perníků a poslední plachta na bruslení je doma.
     
    maminka78 a GordonSargent tohle ocenili.
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    do prkýnka - stačí jen pořádně číst -mám zvířata jen na hlavní louce a ono to padá i na plantáži
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... všem hezkou tu naši vánoční pohádku ;) ... jasně že tu zimní :D... k tomu přece i tu nutnou akční kytku a už konečně jsem měla včera hotovo ... tak už taky jen dopěstovat něco do družstva ... to družstvo zní dost drsně xD ale dává to občas vstupenky a bonusy :D .. vážně jenom občas :p pravidelně kolo vždy nějak flekuji xD tak skromně ty rysy šli na 100% a na baha po zkoušce 70% kratších koal, jsem se dala na žluté vážky na 100 %p padek. Akcička hotová a vážky dodané



    [​IMG]


    [​IMG] ........ [​IMG]

     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na poslední závěs mi chybí 90 perníkových chaloupek. Takže ruším zvěř na hlavní, z Baha to musí dopadat, času je kotel. Jdu si farmu přichystat na Novoroční oslavy :)
    Gratuluji těm, co už dokončili a ostatním i sobě držím pěsti, ať nám to všem dopadá a akce dopadne dobře ;)
     
  12. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak mi reknete, existuje vetsi tydyt nez ja? Chlevy a vyrobny mam na divosce, ja tupa :D. Se muzu divit, ze mi to nepada.
     
  13. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Jestlipak nám dá RT BB, když jdou chaloupky i ze šlechtění ? Necháme se po svátcích překvapit ;)
     
    maminecka53 tohle ocenil(a).
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Na BB dost spoleham. O to vic, kdyz jsem tak tupa. Na hlavni dam od zítřka jen velkokapacitaky, a snad to nejak dopada. tak snad nam BB daji, to pak pujde samo.
     
    evainfo a naruto2002 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Když už nás v nížinách nečeká žádná skutečná zimní pohádka, udělal jsem si po ránu radost a dokončil i čtvrtou část té virtuální:
    [​IMG]
    Právě včas (stačilo mi sklidit Plantáž, na Hlavní louce už dozrává Růže jehličková a taky několik zvířat a výrobců různých kožešin, tísnících se ve dvou Zvěřincích a ve Výrobně).
    Všem přeji hodně štěstí a hodně padátek z obou akcí.
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak zimní pohádka dokončena, vlastně jsem 1x šlechtila a získala vypadávátko. Konečně se na trhu objevil Pegas, tak jsem je hodila do tulidomku a mám dlouho očekávané, tvrdě vydobyté růžové ródeo ranč.
     
    evainfo, burds a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě 25 chaloupek na poslední závěs. Co napadá navíc, bude fajn, každá odměna se hodí. Budu se věnovat akci na farmě, tuhle dojedu tak nějak okrajově kam to stihnu...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No sice chybi 147 chaloupek na posledni zaves, ale v pohode, to za 104 hodin napada a cokoliv z tech ukolu mimo upgrady je bonus...
    Dost prekvapive jsem nevystihnul na farme spravny chlivky, na baha ceklem jo - ty c+ lenochodi davaji 80% a to je akorat... na slony uz mozna ten efekt zkraceni neni uplne vyhodny, hlavne ale lenochoda v ruzovym nemam a tak slon jede trvale a je jich dost...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poslední oponu už mám, teď budu doplňovat zlaté a diamantové úkoly, kde se ta tkanina nevyskytla... co bude, bude. ;)
     
    evainfo, davidson00 a naruto2002 tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    .macca. a od koho myslíš jsem tu kombinaci pochytila? ;) asi stejně jako kdysi se nedařilo zpopularizovat šafrán a dnes ho mám díky někomu dotažený k dokonalosti.

    radyn.m.. až bude expres budeš mít co do vláčku naložit. Za těch pár krejcarů co jsi utratil pojedou první třídou:)

    mimochodem stejný počet chlívků, stejný počet pěšáků. Na noc jsem dávala vážky pro stodolu. Víc než 5O padátek jsem z nich nedostala.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
    evainfo, .macca. a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.