Zimní pohádka (3.12. - 31.12.2019) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro začátek 110 domečků.:)
    Jelikož je padátek potřeba celkem dost, tak nyní na hl.ploše zkouším žlutý myši a na baha lenochody C+.
    Hlavně nezapomenout spapat valentýnský květináč,vaječný koňak či sýrové kuličky ( na chlévy):)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale z toho co jsem sklidil bylo vic padatek tech darku k predchozi akci (tam stale nemam jistotu) nez domecku k tyhle a tak to na ty lenochody zas tak dobre nevidim...
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U žlutých koal s JC to bylo 100% ,tak proč nevyzkoušet něco kratšího! ;)
     
    radyn.m, zahradnice4 a Apachie1 tohle ocenili.
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj,všude jsem měla ty nejdelší výrobny (abych využila žeton dávající + 1ks z dílen a dozrálého zajíčka) + přestěhované zvěřince a výrobny na hlavní a plantáži, včetně řádků a 11 JC - vypadlo 168 + 8 perníkových domečků.
    Teď mám na plantáži oblíbené žluté koaly a na hlavní zkouším žluté motýly a prasata (využívám řádek na zkrácení). Zhruba za 6 hodin budu sklízet. Tak jsem zvědavá, protože na získání pouze upg je zapotřebí 1.000 domečků. Jen mne nebaví ta věčná přestavba.

    Edit:
    malanku:

    - na plantáži mám ještě 5 velkokapaciťáků (naplněné po 8 ks) tj. celkem 36+40=76 ks
    - na hlavní ještě 8 velkokapaciťáků tj. celkem 36+64=100 ks
    Σ 176 výroben a stájí (32 - 24 hodin "zrání"), takže jich mělo být ještě o 8 víc ;)
    Chybička - před chvílí jsem sklízela poslední zvěřinec a ten dal těch chybějících 8 ks.
    Z každé umístěné výrobny a stáje vypadlo 1 padátko = 176 ks.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/19
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Apachie1 Jak jsi tohle dokázala, když na ty dvě plochy, kde to padá, se vleze zhruba 80 stájí??? Co mi uniká, zdá se mi počet požadovaných padátek neuvěřitelný.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak se povedlo postavit všechny 3 sněhuláky.
    Vše nechám stejné i pro dnešní akci - 2x za den po 110 ks padátek (hlavní+plantáž), by mělo stačit, protože na jakékoliv stěhování a přestavbu nebude čas ani chuť.
    Přeji všem krásné a pohodové Vánoce!!
     
    sovicka64 a Apachie1 tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Takže jsem zaspala,všude obr stromy,na plantáži dlouhodobka,prostě domeček 0:(tak jdu vše překopat, na dnešní akci jsem zapoměla>:(
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    C+ lenochodi s 18 JC 100% padátek
    žlutý myši bez JC, 32 padátek (51 chlévů)
    To je docela dobrý,na ten čas zrání.Sklizeň bude po 22 hodině ještě jedna.
    Zatím celkem 200 domečků.:)
    Proč myši bez JC ?!? Otevřel jsem farmu(hl.louku),přešel na vodopády,pak na plantáž. Rozbalil kombajn,klik a byly sklizeny myši na hlavní ploše!:wuerg: Už fakt nevím jak sklízet,abych opravdu sklidil plochu kterou chci.o_O Tenhle katastrofální stav tedy v minulosti nepamatuju a zlepšení v nedohlednu.:cry: Že jsem ráno opět jednu plochu obrstromů sjel bez pařezu ,už raději nekomentovat.:p
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    U mě už pohádka skončila.
    ;)
    Celý poslední úkol jsem splnil ve videu,
    které vyjde zítra.

    [​IMG]
     
    radyn.m a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    60 žlutých koal - 60 perníčků - s JC
    60 žlutých motýlů - 60 perníčků - s JC

    Teď vyzkouším podle kaolína na plantáži směsku, protože lenochodů+ mám jen 9 ks, tak doplněno oranž. a červ. opicema a 3x růž. slon, na hlavní místo motýlů žluté myšky.

    Edit:
    myšky 100%
    směska plantáž 97%
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Jde to dobře, já nedám dopustit na husy a slony, po první sklizni 119, potom jsem otočila 2x husy a slony a 1 slepice, tím pro dnešek končím [​IMG]
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  12. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Apachie1 No jo, já mám jen dva zvěřince a jednu výrobnu a na Baha 1+1. Nevíte někdo jestli bude BabyBoom? Z normálních stájí se mi to asi nepodaří a nerad bych šlechtil jen kvůli padátkům a po vypotřebování SK začal BB.
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Apachie1
    C+ lenochodi jdou koupit v krámu!;)
    Zatím jedu žlutý myši a C+ lenochody a doteďka i s dárky 525 domečků.:)
     
    radyn.m, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    kaolíne: díky, spletla jsem si je s C++! Hned jich koupím celou rotu xD a vystěhuji koaly.
    Stav 560 kousků.
    malánku: neházej flintu do žita! Sousedka má stejný stav velkokapaciťáků jako ty a už má 340 perníčků
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
    radyn.m, evainfo a malanek70 tohle ocenili.
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,chci taky podle vás vyzkoušet ty lenochody.Musim k nim koupit i základ nebo ne?Asi už mi to nemyslíxD

    Edit: Děkuju Skali
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zahradnice4 - k Céčkovým ne, ty se dávají volně na plochu ;)
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] .... přeji krásné svátky všem, přecpaný stromeček dárky a nejchutnějšího kapra :) ten se už smaží, slintáme a jdeme co nejdřív baštit ... pro sebe mám pár kousků v neodolatelné kukuřičné strouhance se sezamem :music: ... závislost, ale dobrá ...


    Tak k akci jen to, že u hus bylo opět zklamání - jen na 50% a tak jsem nasadila žluté rysy - 99% a mám ve slotu jen Valentýnský květináč, protože další bonus je obsazený, i tak sklízím 3x za den, zatím plním úkoly s upgrady bruslení a potom doplním zbytek :p ... aspoň doufám :D držím pěstíky ...
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
  18. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Hezké sváteční odpoledne všem :)
    Tož zkusil jsem nejprve vážky, poté delfínice, z vážek 100%, z delfínic se uvidí za hoďku a půl. Z medvědů na farmě padlo též cca 100%, nyní jedou citelně kratší žluté ovce bez paneláků (cca 5:30 hod.) napadalo z nich cca 33 kousků, ale téměř za poloviční čas. Poté nasazeny dva paneláky s žlutýma ovcema, a výrobna s kníry. Tož su na to zvědav, mohlo by z nich napadat odhadem 45ks z jedné sklizně za cca 5:30hod. Ve slotu jasně kuličky a valentýn...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    U domečku se píše z každého chovu, mám 10-15h chlévy a z 15 chlévů vypadly 3 domečky...děkuji pěkně:wuerg:
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - ahojky, z každého chovu znamená při šlechtění zvířátek v chovné ohradě (v tulidomku) :)

    domeček.png
     
    moncicak7070, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.