Zimní noci (10.12. - 15.12.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bubu294

    bubu294 Pisálek fóra

    Ahoj ,prosím kde seženu při šlechtění bonus za 1 SK do tulidomku ?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubu294 - ahoj, šlechtit za 1 SK se dá pouze, pokud probíhá akce Šťastný a veselý den slev :)
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    K plnění akce jsem se dostala až teď. Je komplet hotová. Mám ráda tyhle rychlovky.
     
    fany2020 a sovicka64 tohle ocenili.
  4. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dobré ráno všem, akce se mi líbí, škoda jen že hra nefunguje jak má. Věci co mám běžně hotové za 5 minut plním se skřípáním zubů hodinu i víc. Kromě pole na akční teď prakticky nic jiného nedělám, zkusila jsem stáhnout klienta a ani to nefunguje. Dochází mi má běžná trpělivost a nové funkce v obchodě a při posílání dárků mě tedy vůbec nenadchly když stále čekám než se mi něco načte, rostliny na sázení taky nevidím jak mám. Vím, že to musí být, ale nemám na tuhle šnečí rychlost čas. :wuerg: Jak jste na tom vy ostatní?
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce hotová,přeskoky nic moc,ale co za jedno SK to ani nebolí.;)
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  6. alenavales

    alenavales Pisálek fóra

    Akce super .... ale to fungování farmy je děs. O chybách, které snad budou odstraněny ani nemluvím (jen příklad, není vidět zralost stromů) ale co je příšerný, je posílání dárků!!!!! Asi to snad vzdám a posílat nebudu, zaprvé na tom tmavém podkladu je to špatně vidět - podle mě je zbytečný řádek kolikátý lvl to je - zadruhé pošlu jeden a vše zmizí a můžu začít znova a původní rozdělení na stránky bylo podle mě suprové - už jsem si i pamatovala na které stránce mám ty "své" sousedy, kterým posílám. Tahle novinka je fakt děsná :-(
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenavales - ahoj, s něčím můžu snad pomoct - zralost stromů, polí - zkus si v nastavení hry zapnout Animace pole (pak nezapomeň dát Uložit). Po přechodu na jinou plochu by to mělo už ukazovat stromy a rostliny uzrálé).
    animace pole.png ;)

    Herní rámeček bude snad dodán a stejně tak by měli udělat uložení přihlašovacích údajů. No a na ostatním postupně pracují.

    Add posílání dárků - řeším to prozatím ze sousedské lišty kliknutím na toho souseda, kterého chci obdarovat. Pokud chci poslat nesousedovi (příteli), tak opět v sousedské liště - přes ikonu modrého dárku. Najdu si dotyčného ve výpisu, od koho mi přišel dárek, označím dotyčného (řádek s jeho nickem zesvětlá) a dám darovat. Pak už se rozbalí nabídka dárků... Pokud si dotyčného neoznačím, tak se objeví ten nežádoucí seznam všech přátel i s jejich levely...(a nebo se dá posílat ve městě z pošty ze seznamu přátel)

    posílání dárků.png :)

    Edit: doplním jen ty dárky z pošty (pro ty, kdo neví)
    - zatrhnout dotyčného v seznamu přátel a dát Darovat - pak už se rozbalí nabídka dárků....
    (pokud si tam to zatržítko nedám, nevyhnu se opět tomu ošklivému hnědému nepřehlednému seznamu všech přátel...)

    dárky z pošty.png
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak já jsem si počkal až bude za 1 SK a mám taky hotovo :)
    [​IMG]
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mkure mne to slape celkom dobre len sem tam sa to zamrzne no moj notas vyzera ze kazdu chvilu vybuchne ,huci ako stara rachetla :(((((
     
    Mkuře, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  10. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Jsem ZHNUSENA z celkového fungování Farmy, už jsem se rozhodovala vícekrát, tentokrát to asi nedám. Je toho tolik, co se nedá vypsat. Tato hra by měla být pro radost, což jsem v počátcích cítila. Nyní je to bezmoc, zlost, vztek, apatie. Asi skončím jako více hráčů po více než 10 letech. Přiznávám, že je mi to líto.....
     
    Mkuře a Veselka tohle ocenili.
  11. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Tak nějak jsem na akci pozapomněl, a teď fofrem dodělával svíčky, páč zvěře a zvířat mám dostatek. Nějak jsem ztratil pozornost, takže svíček mám 170 a navíc nějaké vyšlechtěné chamaleony. Jak ti se mi tam dostali, je mi záhadou.
    No nic, prodáme nějaké kusy, zbavíme se svíček a půjdeme si spokojeně lehnout na ucho.
    Jinak, to jedno SK bylo fajn. Hezký dárek.
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. sora270

    sora270 Rádoby autor

    -Jiřulka- Tak ja jsem na tom uplne stejne. To co me normalne trva 5 minut tak ted 1 hodinu a 10 minut, jsem si to stopla. Farmu hraji take skoro 10 let a bavi me.... teda musim upresnit BAVILA.... a pokud farma nebude fungovat jako na Flash player tak take koncim. A take je mi to lito. Udelala jsem vse co mi zde bylo predkladano, vcetne klienta. Po nahrani klienta a prihlaseni jsem si myslela ze se mi pocitac vznese do vysin protoze vetrak hucel jak pri startu letadla. A co je na tom nejhorsi ..klient take nefunguje . Takze klient sel z pocitace ven a huceni zmizelo. Na Unity se vetrak o malicko ale fakt o malicko uklidnil ale zase pri najeti na deskovou hru, mi zmizel obraz a to nejen obraz ale i karty na hru. Po skoro dvou hodinach jsem sice farmu nejak sklidila a zasela ale na dalsi pokusy jednak nemam cas a hlavne nervy. No nic ...budu optimista a verit ze snad...snad ...to nekdy..nekdy pojede.
     
    Miloslav11 tohle ocenil(a).
  13. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Děkuju za přepnutí z Unity:D Konečně se dá Farmerama hrát, nezamrzá, nezpomaluje se, neztrácí se kurzor atd atd, Zkrátka Farmerama je zase pohodová hra:D:);). To všechno ale "tvůrci" hry musí přeci vědět...:oops:, nebo je to nezajímá a je jim to jedno? Protože pokaždé při přepnutí na Unity se opakují stejné chyby a nikdo nemá snahu je odstranit. Nemám to kam napsat, tak mi odpusťte, že to píšu sem. Odpoví mi někdo, nebo mě zase za pravdu zablokujete? He?:D:p;)
     
    polacka tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Miloslav11, pokud budeš psát slušně a tam kam máš, nikdo tě blokovat nebude. Zpětná vazba na Unity je samostatné vlákno, diskuze a ty nemáš kam to napsat? He?
    Tam najdeš i odpovědi na otázky.
    Zimní noci skončeny, tak snad bude jen světlo ;)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - a na co chceš odpověď ? Na Unity se stále pracuje a nedostatky se budou odstraňovat průběžně. Vše tu již bylo nejméně stokrát napsáno. Priorita je zprovoznit hru v Unity, tak abychom si zahráli i po novém roce. A mouchy se tomu vychytají.

    Jinak zde je diskuse k akci Zimní noci, takže nejlépe zpětnou vazbu ohledně Unity směřujte do vlákna Unity - zpětná vazba
    nebo Unity/WebGL klient / Diskuze
    Ke staženému klientovi, na který probíhal 48. hodinový test, máme rovněž vlákno - Samostatný klient/diskuze
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Úplně jsem na akci zapomněla. Popletla jsem si jí s názvem "Zimní nádhera" 8)
    naštěstí jsem v časomíře objevila, že je akce na SK a divila jsem se proč.
    ...no po 1 hodince, kdy odbíhám k 8leťákovi pohánět ho do postele, mám hotovo.
    Stonek "stonkuje", pošlechtila jsem i jinou zvířenu, než ptáky a ryby, přeci jen za 1 SK... a mohla jsem tak zase něco nacpat do Družstva do šlechtících úkolů.
    Palec nahoru!
     
    -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.