Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    tak to to dlouho nevydrzelo :D:D:D:D
     
  2. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    nevím,nevím,začínám mít dojem,že se to zhoršuje a zhoršuje
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To tak krásně jede,že bych někomu naliskal!:wuerg:
    Přesazeno na 2x1 a toť asi vše.o_O
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    No ale fakt, na co si to pořád všichni stěžujete? Vážně nechápu.
    :D:D:D:DxDxDxDxD

    jan.svatek - ke čtení doporučuji tu dobrou knihu raději tlustější, aby ti vystačila.
    :D
     
    stěby, ezzra a evik.chemik tohle ocenili.
  5. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Jan.Svatek, mne pomohlo uplne pozatvarat cely prehliadac a potom som zadala a vypisala ofi stranku s koncovkou .com a prepla som si jazyk na slovensky. Pretoze cez sk, ktoru mam ulozenu v liste a hru otvaram jednym klikom mi tiez ukazovalo len zbijacky.
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, tak na 48 hodin teda nestaci ani pohopole... no asi malo lidi vydrzelo minule hrat, tak to testnout na moc dlouhou dobu... to je teda po zneprijemneny priprave, nemoznem rozjezdu a zpomalenem hrani fakt asi to posledni, co v jedny akci clovek chce...
    Cetl jsem cosi o samostatnem klientovi, ale po zkusenostech to mozna bude jeste horsi nez to na cem mesice pracuji - teda to tvrdi o Unity... jaka bude asi kvalita novinky?
     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    nebudu komentovat fungování farmy, jsem rád, že to aspoň nějak jde.
    Rozpěstovávám druhé kolo, takže pole 2x1. Farmaření zdar! kája53
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Nemůžu si pomoc, ale farma nefachčí tak jako před včerejší příšernou údržbou, točí se dlouho kytičky a všechno strašně dlouho trvá. To asi bonusy dávat nebudu, kdo ví co nás ještě čeká. Takže pomalu, pomalu a snad to doklepu
     
    malanek70, Ciri13 a Lyzarka tohle ocenili.
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Keď otvorím obchod tak ukazuje, že je možné kúpiť len 1 párty lístok za 15 mincí ale v oznámení je písané, že to bude 5 párty lístkov za 15 mincí takže je to chyba?
     
  10. Pabloponty

    Pabloponty Zelenáč fóra

    Nefunguje řemeslnická čtvrť, a kytička se točí jak na flash, tak unity:(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    po jednom dni a 3 hodinach jsem se konečně přihlasil mam rozpestovano hura nevim jak ale podařilo se to přes mobil když jsem šel na pivo slušně řečeno mírně iritovan
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  12. terka990

    terka990 Zelenáč fóra

    ještě pořád mám tabulka pauza . nemůžu vůbec na farmu. a omlouvám se . nevim kam to napsat.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    terka990 - ahoj, jsem na tom stejně, také se zatím na farmu nedostanu. Nezbývá než vyčkávat, až to zprovozní ;)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    Dobrý večer, hlemýždím tempem jsem rozpěstovala, KŠ mně vyhazuje, tak to nechám na zítra, stejně jako bonusy a uvidíme, fakt byl, že v Unitě to šlo skoro plynule(než mně to vyhodilo)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. sněženka

    sněženka Pisálek fóra

    Žíš, to je hrůza běs. Napadá mě, jestli nechtějí, abychom byli nakonec rádi za rychlost v unity.
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55, 1x zimní balíček jsme dostali na začátku a 4ks jako kompenzace za prodlouženou údržbu. Pokud myslíš >>kompenzační balíček<< za problémy s dnešním přihlášením, tak to je 10x divoká karta (akční rostlina).

    Správně je 1x PL a možnost získat 5x. Opraveno. Děkujeme za info.


    upload_2020-12-9_18-8-3.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  17. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Unita,že lepší??? mě nepustila na pole vůbec
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. statkarka57

    statkarka57 Pisálek fóra

    Stále mě to vyhazuje.....spraví se to někdy....v opačném případě se neoplatí tuto soutěž hrát.....
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    nééééé už zase výpadky, to snad nikdy neskončí, jak si má člověk v klidu zahrát? :p
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, stále ještě běží údržba, tak to ještě nemůže být v pořádku. Jakmile se dozvíme nějaké nové info, tak vám ho předáme.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.