Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Dave Lister : díky, ale nakonec se to vyřešilo samo, když jsem se po hodině přihlásila, balíček mi naskočil.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evik.chemik, to je dobře. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Musím říct, že mně také všechny balíčky naskočily... teď večer při přihlášení... ;)
    Bedny s bonusy daly 100% BZ, 100% TBZ, 100% ke sklizni všeho.:inlove:
     
  4. mirek160353

    mirek160353 Pisálek fóra

    tak ubyž se mi stalo poněkolikáté ,že vyhrané hvězdičky neodpovídají počtu v obchodě!!!!!Je to už druhá hra!!!!Tak jsem zvědav co mi k tomu kdo řekne.Nehodlám si dávat budik abych v noci sklízel když je potom efekt v ****!!!! Dnes počet hvězdiček v obchodě 15,vysoutěženo 22,t.j pokud vím 37!!!!V obchodě najdu 23 !!!Neuvěřitelné !!!!
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak už chybí jenom jedna dekorka do stonku a tu dostanu určitě je dost času takže super i přes málo času stíhám
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mirek160353 - ahoj, tady na fóru tvůj problém nevyřešíme. Pokud máš nějaké nesrovnalosti, napiš na herní podporu a požádej je o pomoc
    Jak kontaktovat herní podporu (klik)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka stonkuje a nejaké odmeny som vybral a tým pádom končím.Treba zase plniť stodolu lebo ju mám vybielenú po TOP-ke;);).
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nálepky mám, to je základ. Řádek mám, k tomu i první dvě dekorace. Namleto by bylo na dalších sedm her (čtrnáct balíčků, zatím se mi žádný neztratil), ale tak se mi nechce... Napěstuju a namelu potřebný počet a pak mi nezbyde nic jiného, než to odklikat. Piccolo bedny potěšily, z té ze hry Geniální multitasking, za vědomostní body dvě pasti na hlodavce.
    Tak ať se vám všem, co ještě nemáte hotovo, daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/20
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mi chybí poslední dekorka. Ale ty vědomostní otázky tentokrát skoro nulové. To je slávy, když něco odhadnu dobře. Moc mne to nebaví, akci dodělám zítra. Všem přeji více znalostí, než mám já.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    INČUČUNA1959

    Také nemám tolik znalostí. Většinou hledám odpovědi ve vláknu Vše co se týká kvízových otázek. Pak mám odpovědi na 100%.
    Také hlásím hotovo, ale ještě sázím a hraji. Ještě bych ráda vyzobla nějakou dekorku :p
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám namleto 50 balíčků, ale tak se mně do toho nechce - každý den odkládám a přitom vím, že "Co můžeš udělat dnes...." prostě jsem děsná. Ale zato jsem upekla nějaké cukroví, jak tady lidé říkají - pečivíčka. Už je schované, aby vůbec něco do Vánoc zůstalo.
    Přeji všem pěkný den a ať se daří!!!
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -Jara05- Ja sa držím hesla:Čo môžeš urobiť dnes,môžeš aj zajtra! Stonku mám a ďalej už nepestujem,treba mi iné,ale nejaké dekorky by ešte boli.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nikdo neví všechno proto jsme dali hlavy dohromady a vzniklo zvlášť vlákno pro otázky a odpovědi. Jak píše kutilka70 stačí se podívat, otázka nikam neuteče postavička zůstane uvězněná dokud neodpovíš (dobře nebo špatně).
    Škoda propadlých mincí, bedna Pic. je lákavá, resp.odměny v ní ;) a hopsat v pěkných omalovánkách je zábava.

    Také čekám na poslední dekoraci.
     
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak já až dnes přišla na to, že můžu mezi jednotlivýma zvířata překlikávat a mít tak jiná herní pole, než ten Severní pól :D :D
    Buďte blond :)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    To se teda tahne, stale jeste nejsem u stonku a to jsem dvakrat otocisl s SH, kdyz se mi podarilo +1 z kola... ale hlavne davam pozor plochy figurky nalevo, s nekterymi balicky nelze projit dve otazky, tak ho vynechavam...
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Heč heč já ještě nehrál, jen si tak poletuji a sklízím ale až to vypukne tak zaberu a hurá do nimi hry ;) a doufám že to pujde jak po másle :D
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11
    Po vybrání všech důležitých odměn,jedu jenom prasátko a krtka.Pokaždý mě to výjde na 2 otazníky.:)
    Zatím vyzobáno:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Pojedu až do konce akce!8)
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja este tiez nemam hotovo,no dnes sa trosku posnazim a zahram zase par miniher :D Inak s 3 picolo som ziskala bodkovany slnecnik, vili horuci pramen a ingridin student :) Pekny vecer prajem a nech sa dari :)
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    nechci nic říkat ale ty nicky co tu uceňují příspěvky jsou hrozný přijde mi to jak nějaký spam

    jinak mám hotovo už dávno a jen zobám odměny :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    tenista99 aj som na tie nicky pozeral ak vyoraná myš.Že im to prešlo tak to fakt nechápem.Aké odmeny som získal zo sadeníc? 2 Ravenala a 2 borovice a ostatné išli do lišty.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.