Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANOS_78, bedna Piccolo se po sklizení změní na jednu z věcí z tohoto seznamu, ZDE (klikni). Tak zkus pohledat co ti bedna přinesla. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak v klientovi mi nešla minihra tak jsem je odehrál teď s flashem. Je to jak pohádka jak teď vše jde :D
    Každopádně mám odehráno - 43 her no a chybí mi poslední dekorka koupit :)
    Bedny jsem už měl a spokojený moc nejsem :/ 1x vílí pramen nebo co to je a lov pokladů 10 FL mě moc nepomůže jediný co stojí za řeč je nemrtvý poklad. Vzal jsem si už 2 bedny s % chybí ještě jedna a pak asi PL a SK vezmu :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hlasim problem se ztratou cerstve umletych balicku z uctu a dle vseho nejsem sama, tak radeji vydrzte, nez se k tomu nekdo vyjadri.

    EDIT: Balicky pripsany podporou na ucet v 16:42 (klobouk dolu, to byl fofr).
     
    Naposledy upraveno: 13/12/20
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :Djsem si doplnil, hlásím problém se ztrátou paměti.... mně se nic neztratilo, umlel jsem 2 a jdu si zahrát;)
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, umlela jsem 2 zimní balíčky a dostala jen jeden, ani na podporu se nemůžu dostat, zas mi to pořád píše chyba, už nevím, co mám dělat.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, zkus se odhlásit a znovu přihlásit, třeba se pak balíček objeví.
    Pokud píšeš na herní podporu,musí mít tvá zpráva alespoň 140 znaků, jinak se neodešle (je-li kratší, doplň text třeba tečkami). Také nezapomeň opsat ten kód.

    Jak kontaktovat herní podporu
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím 49 her a ještě 10 mincí a získám poslední dekorku.
    Pak už jen vyberu co půjde a dekorky jsou pěkný tak snad vezmu i nějakou do parku :)
    Dneska je dobrý den BB funguje docela dobře a získal jsem už beruščí vajíčko :)

    padlo spořící prasátko ze základu, pegas a tanečník. Nejlepší ale bylo toto :)

    [​IMG]

    ty kýchací jsem si nechal zbytek plus ty disco vše na trh :)
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  8. Rrrybička

    Rrrybička Zelenáč fóra

    Ahoj, taky mi to teď sebralo 2 umleté balíčky na hraní.
    To jsem zvědavá, jestli / kdy dojde k nápravě...
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali děkuji dnes ráno přes normální flesh tam ten balíček byl, takže je to OK.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,tak mám konečně hotovo a mohu v klidu plnit stodolu po vyplenění kvůli TOPce.Všem přeji úspěšné dokončení akcičky;)
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Čauky. Po neuvěřitelné sobotě a ještě horší neděli kdy Farma nefunguje ani po návratu k flash playeru jsem akci zdárně dojela, stonek urvala a dneska ho využila na sklizeň parků. Nu a prchám, s touhle akcí už nechci mít nic společného, nervů mě stála až až. Mějte se moc hezky a pevné nervy s unity a tím asistentem nebo jak se to co nefunguje jmenuje. Asi potřebuje dalšího asistenta. Odstraňovala jsem ho z compu programem dýl jak 45 minut, co to je proboha za prográmek že se držel jak kláště takovou dobu a prolezl do všech možných sekcí?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak třetí dekorace ve stonku, už jen dvě. Pokud zítra poctivě sklidím (cca 4 x), tak s tím i trochu pohnu... ne jako dnes, ráno a večer...-.-.... Z picollo beden, plácni červa (20PL) a 2 x kouzelný klobouk (40 x 4 FL = 160 x 2), 320 FL moc hezká odměna :inlove: za pár kytek.
    Tajemno na ploše bude ráno, první bedna s bonusy dala + 100% na dílny. Super akce pro "lenocha" jako jsem já...:music:
     
    raddre a Peto121 tohle ocenili.
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    co se zase děje, namlela jsem si balíček a nepustilo mě to hrát, anglicky mi to něco napsalo a balíček mi zmizel a neni!, no pěkně děkuju za takovou hru, přišla jsem o hvěz. mince a tím mám méně na dekorku kterou jsem mohla již vyzvednout :cry:
     
    evik.chemik a miladyR tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    miladyR tohle ocenil(a).
  16. cvrčička

    cvrčička Pisálek fóra

    Taky mám namleto a nejde spustit hra, přepla jsem se na unity a zjistila jsem , že mě to ten žeton něco sežralo a míchá se angličtina s češtinou
     
    Naposledy upraveno: 14/12/20
    hroudov a evik.chemik tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahoj, tak jsem sklidila, umlela balíčky a chtěla odehrát. Vyskočila mi hláška: Somenthing went wrong. Pleas try again.
    Překladač hlásí, že je to: Něco se pokazilo. Prosím zkuste to znovu.
    Tak nic, počkáme, no.
     
  18. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Taky jsem přišla o balíček, hraje se nám čím dál lépe a radostněji :)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/20
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evik.chemik tohle ocenil(a).
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    MatysekKamilek , měla jsem stejný problém včera, napsala jsem na podporu, kde mi odpověděli, že balíček na farmě mam, a opravdu tam dnes byl, tak nevím co si o tom mam myslet ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.