Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jsem taky otrávená z toho co nám ppředložili.Navíc hra mě vůbec nebaví,čekat 4hod na sklizeň a mít na 1 mletí.odměny jsou pro výsměch - hnojiva,vrtulky vše po 2 ks!Trapárna.2x jsem chytla FL,jinak taj.stáje na sojku opět samá lištovka.Proč nedali hned radu na zvětšení stažené farmy?!
    Tak mám 13-tou činčilu a oran,páva místo sojky.Skutečně nádhera!
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
    danielaloblova a evainfo tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, návod jak si zvětšit v nastavení hry plochu najdeš ve FAQ ke klientovi ;)
    (bylo zveřejněno už ve středu 14:00 hod)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Druhá bedna za mince = Křeččí past
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    1 bedna kouzelný strom:music:
     
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Skali - dík ,já vím,ale člověk se to dozví až z fora jako odpověď na dotaz.Zrovna teď není moc času na pročítání celého fora ve vánočních přípravách.
     
  6. rettra

    rettra Zelenáč fóra

    Přesadit celou Farmu trvá 1 hodinu mini hru nejde hrát vůbec při vstupu se sekne přišla jsem o lístek. Když jsem farmu zavřela měla jsem 3 lístky a při novém přihlášení už jen 2. Je asi úplně zbytečné sázet akční kytky a mlít lístky, když si stejně hru nezahraji.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) tak já měla už včera namleto 55 her, ještě když šel Flash jsem protočila vážně 370 lístků všech barev a se dařilo na bonusech, ale včera na Unity to moc nešlo hrát, tak jsem si dovolila dnes v práci, že je větší klídeček a nikdo nekouká na kamery xD i tak mě to s přestávkami trvalo nějakou hoďku a to je divné, protože Unity tu jela docela dobře.
    Z bedýnky je postřikovací umění :inlove: a druhou jsem v roztržení zazdila při špatně propočítaném nákupu něčeho jiného a chybělo jen pár vědomostních bodů .. no co už s tím .. dál nemám zaseté a v těchto podmínkách nezaseji, protože to zítra třeba nepůjde sklidit :p
    Stoneček nachystaný na ráno, jestli ho vůbec sklidím po dnešní ranní zkušenosti v Unity o_O pocity z hezké hry nic moc ..


    [​IMG] .. [​IMG]

     
  8. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    Zajímalo by mě, jestli někdo z RT, vůbec hraje Farmeramu, aby to měli z první ruky. To by museli sami přijít na to, jaké příšernosti vyrobili. Posílat sousedům teď dárky nebo jim poslat písemnou zprávu, tak to je fakt síla. Proč to nechat tak, jak je to ve Flash, když to jde znepříjemnit v Unity. Co jim hráči udělali, to jim naposílali málo financí, že se snaží hru znepříjemnit a hráče odpudit ???
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě to docela slušně jede, jen potíže s odpověďmi na zprávy, když se nechci neustále vracet(bedny .krmivo atd) pak vše musí do vyhledávače,není odkaz ve hře na hnojivo a to by bylo tak vše co mi dnes vadilo_OOstatní se určitě taky vyřeší.Jinak jsem měla ceduli přes celou obrazovku,že flash končí,což víme ,ale k tomu důrazné upozornění,že odedneška bude flash blokován , odkaz odinstalovat!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Akce hotová, šlo to celkem rychle pomohlo 100% zlatý a diamantový slot na poho polích s vrtulkama. jedu na Unitě, mě to celkem šlape,hraní šlo taky dodře akorát občas se to seklo,a nebo nešlo vyjet jinak v pohodě.
     
    sovicka64 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jedu jako šnek jasně nemám čas ráno v 9 sklidím a nasadím a večer v 8 to samé víc za den neudělám stonek a expres na severní pol dekorku mám a 1x piccolo bednu jsem vzala z odměn ještě je dost času tak uvidím co stihnu jinak zase na OD se poptám po dekorkách co budou chybět
     
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Z piccolo bedny florenovník,jupíííxD
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Nedříve k akci - pěstuju, melu ale nehraju. V rychlosti sklidím, odklikám co je třeba a farmu opouštím za zvuků horkého skučícího notebooku. Přiznávám, že jsem technický antitalent, takže vůbec netuším, co je nějaké unity. Co potřebuju nainstalovat na PC, dělají moje dospělé děti, takže mě s novou verzí také pomůžou. Ale to jako už do budoucna bude farma hratelná takhle šíleným způsobem, kdy spousta věcí nefunguje jak má a vše trvá dlouho?
     
    Naposledy upraveno: 13/12/20
    romanafa a -Jiřulka- tohle ocenili.
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    mne tiez huci notas :(((len sem tam si da prestavku ked zamrzne uff... Inak idem akciu pomali ale isto,este som vyhodila zase vyrobny nech vyuzijem kratky cas vyroby o))))
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na zítřejší desátou hodinu zatím nachystáno dalších 23 her.:)
    Jen mám obavu,že pro veliký úspěch všech těch vymakaných klientů , zapomenou Flash opět nahodit!:cry:
     
    romanafa, výpliv a DANKA722 tohle ocenili.
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..riadok je na zajtra pripravený, z Picollo bední mám Zábavu v bazéne a Kyticu kvetov, Florenovník bude asi až z tej tretej8)xD,
    ináč hra mi celkom ide, len dlhšie načítanie, občas to zamrzne, a chyby "krásy", čo už boli xxkrát spomínané, verím, že to dajú dokopy:music:;)

    ..škoda, že ITčkári v Hamburgskom RT si nemôžu zahrať na zariadeniach SK a CZ klietnoch aj s ich pripojením:oops:

     
  17. cvrcica

    cvrcica Pisálek fóra

    Už se nemůžu dočkat až ten "cirkus" zítra skončí !
     
    jana151049, .mama789. a drahulína tohle ocenili.
  18. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Nepoznám uzrálý strom tak musím stále pátrat a obrázky jsou pžes sebe je to rozmazané(né vždy) No snad už to bude lepší.!?
     
  19. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Já mám dost pesimistickou vizi, nelepší se to, naopak je to den ode dne horší. Dnes jsem zasadila jednu akční a docela dlouho jsem musela čekat, než jsem mohla dosázet ostatní pole. Mám takový dojem, že TR už jenom testuje, jak to fachčí na serverech a nějaké chyby a nedostatky už neřeší. Ty se přeci už reportovaly a nic se nezměnilo. A tentokrát už po nás ani žádnou zpětnou vazbu nechtějí. Vždyť už vědí, že stromy a pole neukazují správně dozrání, že není možné klikat na věci pod pohyblivou lištou, že se na plochách objevují nesmyslné jednobarevné obrazce, že se novinky tváří, jako by na ně hráč neklikal - zůstávají tam čísla zpráv, že se některé dekorace nebo chlévy nenačítají a jen se točí kytička a mnoho dalších a dalších věcí, které od prvního testování nedoznaly žádných změn.
     
    Veselka, -Jiřulka- a tykadlo tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po ránu 2 x nově načíst, kouslo se to moc, na potřetí to jelo v pohodě i minihra odehraná.
    Dekorka ve stonku už druhá, zbývají mi tak za 17*mincí, 15*mincí a 13*mincí... 5*mincí už mám.
    Vybrané bedny piccolo vložím k majáku, až doběhnou dekorky na tuším 10 vybrání. Pak tam jsou i na 20 nebo na ostrov, tam jsem je dávala zatím všechny.
    Zřejmě u mého NTB budu vždy muset chvilku počkat, až se vše načte, neb teď už se ventilátor netočí jak turbína elektrárny.... asi dobíhaly ještě nějaké programy při startu (znovuprobuzení) PC. :music: Budeme se asi i my muset naučit s programem pracovat, RT opravit chyby... ;) Pak nám to poběží jedna radost:inlove:
     
    evainfo, raddre a sovicka64 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.