Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    -100a1jahudka-
    , akční rostlinu divoká karta sázíme jen na jedné ploše a to na hlavní farmě (louce). Není možné že jsi všechnu plodinu dodala na výrobu do mlýna? Pak ti do 5h přibude 5ks. U mě je vše v pořádku. Kdyby i přesto jsi plodinu neměla, prosím kontaktuj herní podporu ZDE (klikni).

    upload_2020-12-11_20-36-10.png


    jana895, pokud myslíš přihlášeni do hry přes klienta, tak se dá v nastavení okno s hrou zvětšit.

    upload_2020-12-11_20-43-0.png





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak si to shrnu:
    úterý: údržba do pozdních nočních hodin
    středa: údržba do doby, než vypršely všechny bonusy
    čtvrtek: napravovala resty¨
    pátek: navzdory neustálým aktualizacím zúročila píli z předchozího dne

    [​IMG]
     
  3. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    A tu hrůzu ještě prodloužili do 13.12..
     
    evainfo, hroudov a -Ivanička- tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nooo, tak to mě asi klekne NTB, nejen že ho přetěžují teamsy , Unity mu také dává zabrat. Nicméně kromě toho, že ventilátor se točí jak ručičky v elektárně mi to vcelku pěkně funguje, sice je načítání pomalejší, ale do cca minuty se vše načte. Sem tam se to kousne, aktualizovat netřeba, do cca 2 minut se rozběhne hra sama.
    Vybrané bedny piccolo, stonek a dekorka za 24* mincí, na druhou mám zatím 13*mincí... beru od nejdražší, abych v tom neměla chaos.
    Tož modíkům pevné nervy.... nějak to dopadne, moc času dát vše do kupy RT nemá, nicméně pevně věřím tomu, že do pár týdnů farma poběží v Unity stejně dobře jako ve flashy....
     
    romanafa, evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    já to také shrnu,jestli to takhle půjde dál,přestanu po 11 letech hrát,což mě moc mrzí...
     
  6. miska006

    miska006 Pilný autor

    Normálne tvrdý lockdown ako na Slovensku,nech to celé dajú nejako dokopy a v januári(lednu) začneme hrať.Čo by sa stalo?Nič,konečne by mali čas to všetko zladiť,dokonca by sme vývojárom pomáhali,ak by bolo treba sa prihlásiť,niečo vyladiť pri tom,ako hráči nejakú dobu hrajú a spoločne to dáme..
    Takýto normálny zdravý sedliacky(selský) rozum prepošlite do Nemecka,nech už to nesília do extrémov,proste im to nejde vyladiť,veď ak sú nonstop v strese,čo spravíš?Viac chýb,nezmyslov a celkovo skutek-utek..
     
    frybka a danielaloblova tohle ocenili.
  7. L.P.Prcek

    L.P.Prcek Pisálek fóra

    papulice moje slova...nic nefunguje...furt se všechno načítá,akce se seká,sezona mi nejde vůbec.....katastrofa toto :-(
     
  8. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Takhle zblízka jsem Zuzi ještě hnojit neviděl.,!
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  9. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Katastrofa, teď jsem sklízela (kombajnem) farmu 25 min. Furt to stojí, točí se kytička, když po 5minutách, dám F5, tak se vše vypne, naskočí to tržiště nebo co to je a u něj se obměňují výsměšné hlášky, jako typu: Pokud se ti nekouří z PC, tak se načítá. V této situaci, to určitě vtipné není. Stromy nemají vykřičník, že jsou zralé, (animaci zapnutou mám) stejně jako některé dekorky, třeba u nostalgie, je dekorky jen polovina. Nemluvím o novince v rozdávání dárků a o nepraktickém psaní zpráv.......A proč dávají akce, když se takovýmto způsobem, nedají v klidu plnit. Přesně, jak píší jiní hráči, raději s Farmeramou, po 11 letech skončit.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
  10. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Sklidit a zasadit akční rostlinu je práce na půl hodiny. Nějak mi to testování Unity připadá jako cesta do pravěku. Něco na způsob: jezdili jste dlouho v autě model 2010 - je už starý, tak vám za něj dáme jiné auto, model z roku 1970 - je pomalejší, má spoustu nedostatků, nemá skoro žádnou výbavu, ale nestěžujte si - má to čtyři kola, má to volant, má to tři pedály, tak jeďte
     
  11. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak to se na to můžu, mám 1500 plodin na lístky a když dám dělat 3 ks v mlýně lístky nikde a plodiny taky ne to jako fakt? Vrátí mi někdo aspoň ty lístky na 3 ks které jsem mlela aspoň a v hře je nemám?
     
    Naposledy upraveno: 12/12/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Jakou dobu stojím stojím na otazníku,místo otázky se točí pouze kytička.Takto se akce nedá dělat.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Může mi někdo poradit jak mám odehrát minihru,když mně to pokaždý spadne jakmile chci otevřít herní plán?!? ( mobil Edge):p
    Jak ještě dlouho poběží tenhle supr paskvil?!?o_O
    Nechte nám do konce roku Flash a pak stím taky seknu.
     
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tohle bude chtít opravdu hodně velkou kompenzaci, anebo nemělo RT dávat žádné akce a nechat farmu jen tak, tohle se opravdu nedá hrát
     
  15. adelyfarma

    adelyfarma Zelenáč fóra

    rozdávání dárků - katastrofa, hraní - katastrofa, načítání - katastrofa, proč vůbec hrát farmu? takhle to tedy nepůjde, radši nic než tohle:cry:
     
    pompo68, romanafa a jana151049 tohle ocenili.
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Hraje se tedy o něco lépe než včera, i když zalití zrovna na bahamce také nefunguje. Večer nešlo ani z kuponu pořídit kombajn, takže jsem akční sklízela a sela ručně. Zalévání jsem nechala raději být. [​IMG][​IMG]

    Já spíš nechápu jednu věc. Hráči mají být pokusní králíci a zkoušet jak programátoři něco vymysleli?! Když jde někdo s něčím na trh, už to má mít nějakým způsobem prověřené a ne aby uživatelé testovali, kde jsou chyby. Nedovedu si představit, že si koupím třeba program na účetnictví, mzdy apod. a jako uživatel budu hlásit programátorům chyby. Očekávám, že je mně předloženo něco, co je funkční. A tady si myslím, že všichni věděli, že flash končí a teď krátce před jeho koncem je pozdvižení. [​IMG][​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lyzarka, i takové speciální programy jsou, nevím jak teď, ale profesionální program od nejmenované firmy z Rožnova na sestavování rizik BOZP také svého času opravovali a upravovali na základě odezvy uživatelů. A to stál něco přes deset a půl tácu plus pravidelný příspěvek za ty opravy. ;) Tady hrajeme relativně zadarmo, tak co bychom chtěli :)
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem se tedy nasmál.Tenhle ten výtvor,jde jako hrát zadarmo?!? Bez kombajnu by sovy musely mít účinek snad hodinu!
    Po novém roce odpadne hodně klikařů, bo tohleto se fakt nedá dlouhodobě hrát.
    K akci: čekám až nějakej frajer mi poradí jak hrát minihry!o_O
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Trefný název akce Zimní NÁDHERA :D Podle reakcí tady na fóru zatím minihru raději hrát ani nezkouším. Pěstuji akční a čekám :oops:
     
    tykadlo a evainfo tohle ocenili.
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Do minihry jsem se pustila, ale mám nepříjemný pocit, že to špatně přičítá mince...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.