Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím minihru nehraji, kromě darovaných, napěstováno je na 18 her, počkám až bude po testu, snad hra půjde lépe. Všem kdo hrají minihru přeji ať se to "neseká" a hlavně pevné nervy při technickém testu!:):):)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Piccolo, za vědomostní body, darovala Pogo show a kouzelný klobouček ...to budu parádnice ;)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  3. Zdenek0101

    Zdenek0101 Pisálek fóra

    Nejde mě hrát zimní nádhera.Co se zase děje?
     
  4. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe (multipost). Pokud potřebuješ něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Umlela jsem si jeden lístek a šla hrát. Napsalo mi to something wrong, aktualizovala jsem a lístek fuč.Testujete, to je super.

    A už to nejde vůbec.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/20
  5. kaja0110

    kaja0110 Pisálek fóra

    To snad není pravda, tohle se nedá hrát. Klient nefunguje a na farmě je totální chaos
     
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    strašně dlouho vše trvá a hra se opravdu nedá hrát, já vím, že to testování je asi nutné, ale hra se tím dostává opravdu někam hodně zpět, v dnešní době docela nepochopitelné, vše by mělo jít spíše kupředu a lepší a lepší, ale takhle??? :oops::cry:darovat dárky je nadlidský úkol a klient je naprostý propadák, mám monitor hodně velký a v klientovi se mi hra otevře v pidi okně, a to co se tam načítá je opravdu chaos
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď to může zachránit jedině OaD!o_O
    Jinak opravdu nechápu,proč v době testování musí probíhat tolik akcí?!?Klidně bych si dal týdenní voraz a můžou testovat do aleluja!:wuerg:
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    aj napriek problem v hre po zacati akcie hlasim hotovo
    zelam vam pevne nervy a hlavne bozsku trpezlivost v hre
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    kaolín11: Obávám se, že musí běžet nějaké akce. Všichni vědí nebo si alespoň myslí, že Unity/Sam.klient jede špatně. Kdyby tedy nebyly žádné akce, hodně hráčů by se do hry vůbec nepřihlásilo a zkrátka by počkali 2 dny (max.by si skočili pro dárky). Jenže to na otestování určitě nestačí, vývojáři potřebují, aby hra byla zatěžovaná jako "normálně".
    I když samozřejmě to slovo normálně je nutné chápat hodně velkoryse.:p
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak ja jeste nedodavam, netroufnu si v tom chaosu, pockam na flash... protoze teda PROC potrebuji testovat, kdyz od uplne prvni verze nic z toho co jsem reklamoval neopravili, jsou i v tom novem klientovi uplne totozny chyby...
    Sem na forum se dostanu tak, ze spustim web, ten se sice nenacte, ale odkaz vpravo dole na forum funguje a pak okno prohlizece co by mela jit hra jen zavru... to jsem to dopracoval :)
     
    oggy70, hroudov a Veselka tohle ocenili.
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mám stonek a bude 1x dekorace za 24 mincí zatím jich mám 23 bonus nepadl a tak to jde pomalu dnes jsem doma tak můžu sklidit vícekrát zítra zase v práci tak sklízím jen ráno v 8 hodin a večer v 8 tak uvidím kam se dohrabu a z vědomostních odměn šetřím na piccolo zatím mám 64 bodů
     
    evainfo a hroudov tohle ocenili.
  12. cvrčička

    cvrčička Pisálek fóra

    Proč jsou pole stále jak zaseté a neukazují , že jsou dozráté ? Když sklízím ručně , tak musím kliknout i 3x abych slidila . Já bych dala na zkoušku i bahramu i děsivku , ať se to ukáže vše najedou ...To , že to půjde mám obavy a o nějaké radosti ze dry se nedá vůbec uvažovat . Ti co už to mají hotovo , jsou v pohodě a mi se budeme trápit dál .
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cvrčička - ahoj, zkus si v nastavení hry zapnout animaci pole. Pak dej uložit. Přejdi na jinou plochu a vrať se zpět, nebo zrestartuj hru. Mělo by to pak fungovat (uvidíš dozrálé rostlinky a stromy).

    animace pole.png
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tento způsob hraní zdá se mi poněkud ...k zblití :wuerg:. Tolik točících se kytiček už jsem dlouho neviděl a v hlavě mi rezonuje taková pěkná písnička: "tak jako slunečnice každým dnem, otáčím se za sluncem"... :music: Asi budu mít po Novém roce spoustu volného času -.-. Chuť pinožit se za dokončením této akce nulová, chuť vstoupit do sezóny nulová. Bonusy zatím žádné, asi semelu, co mám, vyberu ještě jednu bednu Piccolo a nazdar- bazar.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já se na farmu nedostanu a nedostanu a tím pádem ahoj akce a zřejmě i farmo, protože takhle hrát se opravdu nedá!! [​IMG][​IMG][​IMG]
    Rozčilovat se nebudu, budu užívat alespoň farmou nerušený předvánoční čas. To jsem se zlobila uprostřed týdne a neustále se zlobit kvůli farmě fakt nehodlám.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
  16. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    ahojky je to běs v nebi mám 8 stonků ani není vidět co to je hra padá kytičky se točí to je klidný předvánoční čas že a rozčilovat se nebudu to spíše skončím
     
  17. miladyR

    miladyR Zelenáč fóra

    proboha už s tím něco udělejte, to je hrůza, takhle s tím opravdu seknu, alexandrakelurova00 nevím jak si to dokázala, gratuluji
     
  18. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Dokud nebude hra , hratelná , tak se na to asi taky vykašlu ,toto je souboj s ničím ,před vánocemi má být klid a pohoda , ale tuto atmosféru v této už tak vypjaté době tato hra nedodá .Hráč si chce na chvíli sednout a odpočinout , ale má jen nervy ,když se nedaří ,když nic tak jsem si alespoň ulevila .
     
    Veselka a hroudov tohle ocenili.
  19. -100a1jahudka-

    -100a1jahudka- Zelenáč fóra

    Muže někdo poradit zmizela mi akční rostlina díky.
     
  20. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Po přihlášení se objeví pouze malé okno,nelze pořádně přečíst.Asi si budu muset pořídit lupu :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.