Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    zatiaľ som odskákal iba 5 dosiek a z mojej Piccolo bedne vypadla "Kytica kvetov" ...
    trochu napestujem a potom zahrám naraz aspoň 10-20 dosiek,
    po 2-3 je to o ničom
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jupííí, konečně jsem umlela dva zimní balíčky. To je úžasné né? Mám hru jako ruskou ruletu. Pětkrát se nezdaří vstup na plochy a pak přijde úspěch.
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    nedá sa dobre hrať ,nejak mi to blbne ,tak uvidím čo sa podarí.....
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, nebude zase nějaká nápověda na ty otázky?, nějak se opět netrefuji do správných odpovědí, jinak se mi akce líbí, jsem zvědavá jestli se mi podaří ten stonek kompletní, ať se daří všem.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    fany2020 - nápoveda je!Je na to samostatné vlákno!
     
    moncicak7070 a fany2020 tohle ocenili.
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020, na odpovědi ke kvízovým otázkám máme vlákno. Mrkni prosím ZDE (klikni). ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kolo štěstí se na mě zase vykašlalo. Ze sklizně namelu jeden balíček, když se nastřádají zbytky, tak dva. Zatím odskákáno 11 polí. Navíc mi většinou padnou kombinace čísel, které mi dovolí skočit jen na jednu kvízovou pozici.
    Ale co, času dost. tak to svým hlemýždím tempem nějak doklepu.
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já mám hotovo 18 balíčků tedy 4 plus 1 od RT a 13 namleto. Využil jsem 200% do stodoly a PL tentokrát netočil.
    Hned díky 2 bednám s % mi padlo 100% do stodoly a zpátky i 200% tak šetřím dál :D :)
    Z bedny z herního plánku mi padl nemrtvý poklad a teď budu mít 1/2 z odměn chybí mi jen 2 vědomostní body :D
     
    modro.ocko22, DANKA722 a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak z beden piccolo 2x křeččí past a jedna dekorka na SH, ta zůstala na bahamě a křeččí pasti šly na farmu ;)
     
    tenista99, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak jsem nevydržela a bedny Piccolo otevřela za 2 FL. Z jedné je Pogo show a z druhé Ingridin student. Na třetí mi chybí dvě mince :)


    Třetí bedna - opět Pogo show ..... tak alespoň budou Rama mince, kterých se mi nějak nedostává :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím odehráno 22 her.:)
    Kolo hrůzy je pěkně zrezivělý!o_O Není načase zavést do hry lístky nové,třeba diamantové?!? Hlavně aby nebyly jedovaté,jako pártylístky!o_O
    Oslíkům Zdar!8)
    [​IMG] :inlove:
     
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Chyba se vloudí. Pak je potřeba se omluvit a pokud možno kompenzovat. Což nastalo.
    Co nenastalo, je trvalost projekce. Prostě to občas padá.
    Jinak mě spíš štvou věci, co popisuju v jiných vláknech.
    Tahle hra, kromě nekonečného putování, vypadá zatím dobře.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tím si nejsem tak jista. Když jsem si po včerejšku lízala rány, protože všechny bonusy a párty lístky zahučely se sbíječkou, tak jsem se rozhodla stávkovat. No postěžovala, do rána vychladla a vyměkla. Za necelých 4O lístků to najednou šlo:

    [​IMG]
    [​IMG]

    Oslíci no jo, oblíbená výhra, proto ji máme každý den, ale jak jsi na tom se slípkami?:)

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bedna = Plácni červa :p
     
    berkaKolchoznice, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  15. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak jsem také dala 2x Piccolo no a vylezlo mi 2x nemrtvý poklad, alespon budou bodíky
     
  16. .Lída.

    .Lída. Zelenáč fóra

    Teď jsem umlela 2x Zimní balíček, jdu na hru a balíčky nikde?! Po F5 stále nikde. Jsou nenávratně pryč?!
    Večer se mi balíčky vrátily. Díky.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
  17. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    Teď mi zmizely 3 žetony do hry,pecka. Chci hrát,prý something wrong a jsou pryč. Co dělat,víte někdo?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Vytočila jsem si dva dny po sobě 100% do stodoly a jedu jenom s SH. Bohužel rt opět dělá všechno pro to aby mi akci otrávilo, od včerejšího odpoledne nejde hrát miniakci a získávat žetony >:(. Klienta jsem si stáhla na vyzkoušení a letěl pryč, u mě je k ničemu, hra je nehratelná i s ním. Chtěla jsem si urvat stonek a kvůli vydanému SH se budu snažit dokončit ale díky neschopnosti a lenosti ajťáků mě každé přihlášení na farmu doslova otravuje, pomalé načítání, přechody mezi plochami atd. atd. Ta neschopnost techniků je opravdu neuvěřitelná, zajímalo by mě odkud je vyrazili před Farmou. Akce pěkně udělaná leč celkový zážitek nula s naštváním >:(.
     
    evainfo, Veselka a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Dal sem tedy kolu ještě šanci! Po 18 PL zatočeních ,jsem žádný bonus ani nezahlédl! Má cenu točit dál?!? Zato jsem si vytočil teprve 146 oranžovýho bobra! :cry: Za zelený lupeny to ještě zkousnu,ale za PL mě to teda vytáčí.
    k akci
    mám stonek + dvě dekorace
    Jinak velký dík Makakovi,za jeho perfektní zpracovanou tabulku otázek a odpovědí!!!:inlove:
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja som to už s kolesom odpískal dávno,hľuzovky žlté mám 53 ks a to som pri OaD 100 ks predal systému!Oslíky radšej nekomentujem a veci,ako soľ,mandragora a drôt,tie neminiem,kým budem hrať!Občas zatočím,že či náhodou nepadne SK namiesto soli.Už ani bonusy na BS/TBS mi nepadnú!Celé zle!
    k veci: pestujem len s MJS a vodou + hnoj,takže to pribúda pomaly,ale času je ešte dosť!
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    Veselka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.