Zimní nádhera (9.12. - 21.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Od posledního plně funkčního přihlášení mě to zase jedenkrát vyhodilo ( chápu, že náprava nebude asi jednoduchá a když se něco pokazí, tak si systém dokáže postavit hlavu a prostě se to odpojí). Teď už nejde o nic, plochy jsou osázené a hlavní farma se rozpěstovává a tam prostě už nic urychlovacího dát nemohu. Mohu jenom doufat, že už to nebude vymýšlet ani koniny, hověziny či vepřoviny či další jiné ptákoviny, bránící plynulosti hry. ;):) Jen se trošku bojím, abychom kvůli kompenzacím nepřestali pěstovat. :):DxDxD

    Edit: Unity mi zatím nesmí na Farmu ani páchnout. Jsem si vědom, že podpora Flashe 31.12.2020 skončí.... ale mám pocit, že Unity ještě není s touto hrou plně kompatibilní, přestože proběhlo beta testování a funguje možnost zkušebního provozu, byť v některých akcích nefungovaly v Unity některé funkcionality či některé komponenty v akci nebyly vidět..... opravte mě někdo, pokud se mýlím
     
    -Jara05- a irísek1960 tohle ocenili.
  2. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Citace příspěvku bez vlastního obsahu je považována za Spam. Skali
    Už mi hra šlape,ale nedostala jsem ty 4 karty jako bonus do deskové hry

    ohnuly se jim lžičky

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    aviavi1
    1) Ty 4 karty do deskové hry jsou dostupné jen pod Flashem a nikoli pod Unity...
    2) Sluč si ty dva příspěvky těsně za sebou, ať nechytíš nějaký postih či ban. Uděláš to tak, že ve druhém příspěvku zvolíš Upravit, následně vybereš všechen text upraveného příspěvku, zkopíruješ do schránky, dáš zrušit a otevřeš pro úpravy svůj první příspěvek, do kterého to zkopírované vložíš a následně příspěvek uložíš.
    ¨Nakonec odstraníš svůj druhý příspěvek (zeptá se tě to na důvod odstranění - napiš odstranění druhého příspěvku umístěného těsně pod prvním příspěvkem)...
    Snad jsem to napsal srozumitelně a snad to stihneš dřív, než tě na to upozorní moderátor..
    PS: Koukám, že to jsou dokonce tři příspěvky těsně za sebou...
    PS2: Tak koukám, že jsem tě nestihl varovat včas. I když jde o nedopatření, mulitposty na diskuzním fóru nejsou příliš populární...

    Druid.Panoramix
    No, a mě přitom Unity "zachránil" (z Flashe mě to vyhazovalo, pod Unity chvíli ne)...

    ad Unity v mobilu
    Funguje to dokonce v Google Chrome (Honor 20 pro, android) a nepotřebuješ Puffin. Jen to chce ještě vychytat možnost zvětšování/zmenšování obrazu - ne všechny funkce jsem měl teď před chvílí dostupné v pozici mobilu Landscape, jen v orientaci Portrait (a to je na mobilu strašně malé)...
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aviavi1 - ahoj, získáš je v novinkách (ve Flashi)

    komp. bal.png
     
    Janiine, -Jara05- a hroudov tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    za chvíli sklidím, zasadím a zavřu to, snad to zítra bude lepší (před chvílí mě to zase samo odhlásilo, naštěstí po chvíli se hra načetla), ale dneska to bylo o nervy :cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    tak mi ta akce zimní nadhera dostala ještě se stoho nemůžu dostat vytahla sem bedínku a hned sem jí odklikla za 3 floreny dostala sem florenovy strom je moc krásný nevím komu bych poděkovala ale mám velkou radost
     
  7. rettra

    rettra Pisálek fóra

    Umlela jsem si 4 lístky další 4 jsem dostala a stejně jsem si nezahrála ve stolní hře mám 0 lístků
     
  8. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj bursd já vím,že hra těd moc zlobý no nevím proč ti hraješ jen do konce prosince a co pak už nebudeš hrát.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. kt-mr

    kt-mr Pisálek fóra

    ja jsem na tom stejne, jen jsem umlela dva listky a ty zmizely :(
     
  10. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem nerozpěstovala,ptž hra nejela,ale šla jsem hurá na nočníxD Začnu dnes až se vyspím,nic mi neuteče;)
     
    evainfo, -Jara05- a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Při hraní minihry vypadává hra stále na stejném místě a musí se znovu nalogovat :p

    Edit: akce hotová
     
    Naposledy upraveno: 10/12/20
    kiki2305 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také jsem to netušila, 2 dny za sebou, to mě to pěkně vypeklo. Ale už to šlape, tak akci snad udělám. Vše přeji fajn hru. Protože je to jen hra na oddych a pobavení.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo včera točil na kole štěsťl,jistě ocení takovou krásnou kompenzaci,co jsme dneska dostali!:cry:
    Hlavně mě dostalo 10 kousků osiva.Marně jsem hledal ve mlejně + 10 mlýnských výrobků!xD
    Ještě jednou děkuji!!!8)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, dostal jsem jeden listek ke hre na zacatku, 4 v kompenzaci, mam 6 kusu a jeden ve mlyne... to jsem fakt za tu dobu udelal jen JEDEN balicek, nebo se ztraci nekam do neznama?
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z "vyskákané " Piccolo ,křeččí past a z Vaflí jeden dřezovec ;)
     
    Pitrýsek47 a danielka0000 tohle ocenili.
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :wuerg:piccolo debna dala bodkovany slnecnik
    kaolín11 uz vcera som pisala,ze ta kompenzacia je vysmech pre hracov,hlavne pre tych co minuli kopec pl,sh a vytocili si nieco na kolese
    patrim k tym co tiez minaju realne peniaze v hre,suhlasim s nazorom - Opravdu si myslím, že jediné správné řešení spočívá v adresném návratu všeho aktivovaného. od jan.svatek
    ked sa uz snazia nieco opravit,tak nech to urobia poriadne a neodovzdaju taku fuserinu aku nam predviedli pocas 6 hodinovej avizovanej opravy,a hlavne co vsetko predviedli vcera.
    o ukonceni flash player vedeli dost dlho a na poslednu chvilu vsetko sa snazia doladit,aj pred mesiacom sa robil 24 test-ze vraj aby sa odstranili chyby=vysledok sme videli. a co bude ked spustia 48 hodinovy test???
    a kym som toto stihla napisat tak ma znovu vyhodilo z hry:wuerg:
    a potom mame byt trpezlivy a kludny,zber mam za 20 minut,tak to sa asi zas nacakam kym sa tam dostanem
     
    GordonSargent a elbedna tohle ocenili.
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak Piccolo bedna dala Věčný lov pokladů.A zasadila sem i dva ks Vafle tak uvidíme jestli mě překvapí.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Z picollo bedny vylítnul "festival světa" a stromky vafle nedaly vůbec nic. Dřezovec zatím nevím ani, jak vypadá.
    Hra zatím jede, včerejšek už komentovat nemá cenu. Jen nechápu jedinou věc - proč když se ví, že farma nefunguje správně, že se bude testovat, že budou problémy - proč se do toho spouští tolik farmářských akcí! Ovocný trh vůbec neřeším, za chvíli BB, akce na baha, akce na farmě, sezóna, kalendář...kdo to má uhlídat, když to jede jak sáňky v létě....

    Apropooooo, včera mi panďulák po desce začal skákat v polovině opačným směrem, pak na mě vyskočila anglická hláška a lup, už jsem byla ven:). Aspoň trochu veselo, čekala jsem že vyskočí ven z monitoru
     
    berkaKolchoznice a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ako nechcem sa machriť farmári ale už 4. florenovník je na farme :D
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už mám piccolo bedny tři, tak je jdu zasadit, snad se zadaří ;) Řádek je připravený na ráno, dnes už jsem dekorace sklízela
     
    kiki2305 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.