Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    pajda361 nebylo by nejrozumnější tohle vlákno dočasně zamknout?Normálnímu farmáři by stačilo si přečíst jako poslední příspěvek,že chyba je nahlášena.Ale počítám,že ráno tu těch nespokojených bude daleko víc to se upíšete. ;)
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Co myši, danda vám je všem snědla, abyste nevyšli ze cviku, že pravidelně akce co akce je první dáreček vždy průšvih.

    danda
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kdyby jen Danda :D
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    A jak chutnali hmmm :inlove: a protože teď nemáte perníček, tak není ani dáreček a ani za FL si dáreček nelze koupit, takže chyba s omylem v zaplacení možná není.

    PS: mamba ani né :D to šlo samo, ale blízko bbowlingova velkého statku sem musela použít latrínu, asi sem toho zdlábla moc, ale má luxusní, no možná se hodí říct měl :D
     
  5. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Teda Dando a Pajdo, to vám muselo dát ale práci, nakousat tolik perníčků a za tak malou chviličku;):pxD
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG] " Aj ta krajta" ...ve stodole se mi smějí myši , pro perníček si dříve než já přišly.
    [​IMG]
     
  7. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Hmmm, chudák bbowling.. Očekávám, že se tu brzy objeví a bude Tě žádat o důkladný úklid, dando.. :p

    A co Ty, pajdo, nemusels ji následovat??

    Edit:
    1:07 - hlásím, už to funguje - první perníček dal 18.800 BZ :)

    Edit 2:
    Jak vidím, jana563 dostala jiný počet BZ - takže to asi bude podle levelu..

    Tak dobrou noc.. :)
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já perníček okousaný neměla.Jsou tam BZ.Já 19400.
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Znovu jsem se přihlásila a perníček je celý a dal dáreček ;). To teda opravili rychle,klobouk dolů.:)
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ještě jednou,

    tak se jsme se s Dandou smilovali a rychle po farmách rozhodili nové perníčky. Zkuste si vyzvednou své dnešní dárečky.
     
  11. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Funguje to, díky moc :D
     
  12. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Perníček super,už jsem si ho vyzvedla.Celé se mi to moc líbí.A když si ho zapomenu vyzvednout,tak bohužel,vykoupím se florenama.Za chyby se platí.;)
     
  13. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak jsem se přihlásila na farmu, perníčky se na mě usmívaly celé, nenakousnuté.. tak jsem otevřela ten první, co se kolíbal, a - dostala jsem 16.800 BZ. Ještě mi chybí 3.373.595 BZ do dalšího lvl :)

    Dobrou noc... už zívám..
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Tak tomu říkám rychlost - kulový blesk je Vás mladší ( a zřejmě pomalejší) bráška. Zjištěno, ohlášeno v technických oznámeních a odstraněno a funkční. Tak by to mělo být. Děkuji a pevně doufám a věřím, že zbytek Zimního kalendáře si bez přerušení vychutnáme do konce a budeme jen jásat nad dárky. A možná, že v nich bude i .......... ale pst... oni nesmí ani naznačovat. :D:D
     
  15. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Je to super, aki su rychli!!! Sice skoda, mohla byt zabava...:D, ale hlavne ze to funguje. Len akosi sa zamyslam nad hodnotou prveho darceka, v ofi bolo, ze kazdy dostane rovnake darceky a uz teraz vidim, ze sme traja, ktori maju inu hodnotu BZ. Mozno to bude zavisiet od levlu? Ja som dostala 18 200 BZ.
     
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    duna.duna1 - jj, bude to podle lvl.. Ale podle množství BZ, které jsi dostala, odhaduji, že jsi tu už dost dlouho a mohla bys vědět, jak to je tady s tím "rovnakým", po česky "stejným".. :)

    Spočítal už někdo, jaký je to násobek levelu?? Jestli ho máme všichni stejný? Aspoň ten násobek??

    Edit:
    Nikdo, tak jsem to kalkulačkou zkusila - vyšlo mi číslo 200 (mám 84. lvl)
    pááá
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    U mě to vychází také tak . Dostala jsem 19 800 BZ , takže 200 x level
    Veliká spokojenost , děkuji a dobrou noc.

    [​IMG]
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné ránko a honem pro perníček :) taky mám 19 800 BZ ... to začíná moc hezky :p
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Perníček vyzvednutý, připsáno 19 800 BZ, což je pěkný začátek :). Dostat 200x level BZ je slušná odměna ve vysokém levelu.
     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Posnídala jsem sladkou snídani a ještě si vyzvedla zákusek v podobě perníčku s hodnotou 19 600 BZ. A to se vyplatí.
    Za dáreček ... děkuji.;)

    Pěkný den.

    Madulka_cz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.