Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. laumars

    laumars Aktivní autor

    No nic , idem ja radsej spat ! Ved v noci sa nema co vyjedat ! ;)
     
  2. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    taky nemůžu usnout tak jsem si zapla farmu jdu na ten perníčeka ouha chybička se vloudila 8 florenů ani náhodou .tak překvápko nebude jdu si dát jeden hypnogen a jdu tedy zase do pelíšku a budu se těšit na ráno . dobrou noc
     
  3. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dobrý večer mám to samé chybička se opět vloudila a proto to neřeším jdu spát.......ráno moudřejší večera tak dobrou ;)
     
  4. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Dárek není,už jsem ho prošvihlaxDCo k tomu dodat?Bylo to tady to samé už v létě.RT se z chyby nepoučilo,nebo žeby to měl být vtip?Ale opakovaný vtip už není vtipxD
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Jako tradičně Adventní kalendář, tentokrát pojatý jako Zimní kalendář - těšil jsem se na něho celý rok. Bohužel tradičně jsem se ocitl v nějaké časové smyčce a přestože 1.prosinec začal před 12 minutami už jsem ho prošvihnul, no to se stává i v lepších rodinách a tak udělám jedinou rozumnou věc - ráno je přeci moudřejší večera - a tak půjdu spát a až se probudím určitě se od někoho z RT dozvím, co s tím mám udělat.
    A jsem jenom zvědav, kolik zase lidí bude vyděšeně psát, že jim nejde otevřít první balíček, přestože jim někdo kompetentní napíše (a opakovaně) co s tím.
    A Matlafous může vyhlásit další soutěž, kolik dnes bude vyděšení. Takže pro tuto chvíli dobrou noc a jak píše pan Nepil tak za pár hodin bude nové a ještě lepší ráno
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Odhaduju koleva 5 stránek rozzlobených komentářů že perníček nechce vydat své tajemství a že "nikdo nebude platit za odměnu"

    Já osobně začnu být silně znepokojený jen pokud se nebude dát odměna vybrat do 23:50 dnešního dne.
     
  7. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Úžasné - moc se těším na otevírání dárků. Doufám, že do rána se vyřeší ta chyba, protože dnes je prvního a dárek nejde otevřít.
    Ráno moudřejší večera, tak uvidíme... Dobrou noc :music:.
     
  8. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Skeewe tohle ocenil(a).
  9. kaskada11

    kaskada11 Zelenáč fóra

    Taky jsem hořela nedočkavostí a chtěla ochutnat první perníček, myši byly rychlejší a nakously ho :) ... bééé kdyby aspoň nechaly dárek
     
  10. Kája1942

    Kája1942 Rádoby autor

    Tak jsem čekala až bude 1..a jalíé bylo moje rozčarování, když 5 minut po půl noci je na dárečku napsáno, že je už pozdě, a je nutné zaplatit 8 florenů abych si mohla dáreček vzít. Podle mne je to podpásovka pro farmáře.
     
    evainfo a Skeewe tohle ocenili.
  11. 2KOKO279

    2KOKO279 Pisálek fóra

    nelze otevřít jen za F-- takže chyba
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  12. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Také jsem čekal na půlnoc a těšil se na dárek. A překvapení, zase to nefunguje tak jak má.

    Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu? (opět)

    Ráno jdu na celý den do práce, tak můžu jen doufat, že to večer stihnu (tedy za předpokladu, že to někdo opraví).
    Pokud ne, bude to zřejmě moje vina, asi jsem to měl tušit dopředu a vzít si dovolenou (nejlépe na celý měsíc).

    Vlastně bych si už měl zvyknout a nedivit se.

    [​IMG]

    Pokud by snad RT nevěřili, vzal jsem screen i s hodinama a datumem:

    [​IMG]

    To nám ty vánoce hezky začínají.

    p.s. pajda, díky, jsem rád, že tu někdo je a chybu nahlásil
     
    Naposledy upraveno: 30/11/15
  13. AničkaP

    AničkaP Zelenáč fóra

    Jak je možné že 15 min po půlnoci už mi nejde vyzvednout první perníček píše mi že už je dlouho si jej vyzvednout jedině za floreny
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  14. 25darja

    25darja Pisálek fóra

    dárečky ale nejdou vybrat ani když jsem ochotná dát 8fl takže co s tím udělají,
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  15. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...aha, takže je 1.12. 0,20, ale hlásí to, že už je den pryč a že prej za to mám dát 8 florenů. Tak super! :)
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, pěkně prosím, napiš to do debatního nebo závisláků a tady můžeš nechat pouze link nebo můžeš link umístit do podpisu a omlouvám se, nemohla sem na to reagovat dřív.

    díky za pochopení danda
     
    Trepifajksl, Skeewe a JMJH tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    ano dáreček zase bohužel nelze otevřít. Chyba je již nahlášena a řeší se. Prosím vydržte do vyřešení.
     
  18. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Tak nějak dobrou noc a uvidíme ráno :wuerg:
     
    Trepifajksl a Skeewe tohle ocenili.
  19. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    To se mě ulevilo ,že je nás víc ,co šli otevřít kalendář a ejhle ono je pozdě ? TO JE BLBOST! JE 1.12.2015.Spletli si apríl? v zimě .Uvidíme zítra.
     
    evainfo a Skeewe tohle ocenili.
  20. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, taky se přidávám k postiženým - díky Skeewe za screeny a díky modikům za nahlášení.. budu tedy čekat.. Snad za hodinu nebo za více hodin to už pojede - jestli tam mají jiný čas..
     
    Trepifajksl a Skeewe tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.