Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Děkuju za dárky.. a přeju všem vše potřebné...
     
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak jsem očekával tajemné sazeničky na BAHA, ale vše co je zdarma je dobré i když kouzelný strom by se taky hodil
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  3. stysoza

    stysoza Zelenáč fóra

    Ani sáhnutí do florenů nestačí, zapomněli asi sdělit, že v jedné řadě lze dokoupit pouze 1 dárek, mně schází bohužel 2
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj stysoza,

    a máš na kontě dostatečný počet Florenů, tedy někde jich je potřeba tuším i 15. Testovali jsme to a lze určitě zakoupit neomezený počet dárků v jedné řadě.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  5. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Nejlepší odměny byly
    1.) párty lístky
    2.) Tajemné sazeničky ( i když co z nich padlo bylo nic moc :D)
    3.) MJS

    Nejhorší odměna byl zisk 1 plodina navíc na den jinak odměny byly celkem všechny pěkné :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Adamos00 - prečo myslíš, že 1 plodina naviac nebola dobrým darčekom, ak chváliš MSJ. Ja viem, že tam sú 2 plodiny, ale na 18 hodín. Ja osobne som ocenila všetky darčeky.
     
  7. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Myslím jako pro mě že je špatná protože sem zrovna akci neplnil a MJS mohu použít kdykoliv :)
     
  8. AAAfarma

    AAAfarma Pisálek fóra

    Adamos00 i ja s odmenou +1 byla spokojena, dodnes pietne vzpominam na slot navic a dala se k MJS pouzit i dynovka , to pak pribyvalo, snad nas to jeste nekdy potka:D
     
    Naposledy upraveno: 31/12/15
  9. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Sakra, tak jsem na ten poslední dárek samozřejmě zapomněla, byly jiné starosti a ten jediný nejde otevřít zpětně.. PROČ? Já vím, protože hra skončila o půlnoci. No myslím, že nebudu jediná, je to škoda i pro RT. Holt se nedá nic dělat :cry:
     
    k.vitek a Lyzarka tohle ocenili.
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ano i já jsem hodně nasštvaná,toto nemohli prodloužit do prvniho:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:,ráno jsem musela brzy do práce a nestihala jít na farmu a cely den v práci -dělam na hotelu,internet nikde a po pulnoci domu,každy den poctivě hraju,platim a co nic,poslední dárek v tahu,novy rok a jdu zhrzena spát>:(>:(>:(
     
  11. *Sluníčko*10

    *Sluníčko*10 Zelenáč fóra

    Ahoj všichni, také jsm zapomněla otevřít poslední dárek :cry:, škoda, že nejde dokoupit za floreny :cry:. Všem pěknou hru
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
  12. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Všechny dárky jsem otevřela, a přesto mi magický stonek hlásí, že dekoraci "moje vánoční přání nemám v inventáři". Jak je to možné?
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ojfp. nejspíš ji máš, jako většina "pátrajících" strčenou jinde - v parku, na ostrově nebo v jiném řádku
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  14. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    Pro ty, co nebyli spokojeni s dárky mám jedno rčení - "Darovanému koni na zuby nekoukej".
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Čarodějko007, máš pravdu!!!! Moc děkuji. Mám ji v jiném řádku na stonku.
     
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Okrasná záhrada sa naplnila novými dekoráciami, už za chvíľu bude konečne plná. :)

    [​IMG]
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Pro mne tenhle kalendář byl bezva;). Tak jsem si na něj zvyknul, že jsem si hned po ránu mazal vybrat dárek-> a to zděšení, ikona zmizela:eek:. Díky bohu, že nám tu zůstala alespoň nenasytná Bambulka ( co ta těch dortíků musí denně zbaštit, aby nám dala dáreček. Divím se, že nepraskne). ;)xD:D.
     
  18. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Děkuji RT za všetky dárečky ze zimního kalendáře a přeji Vám všem Štastný nový rok 2016.
     
    evainfo, Janina0971 a tomokoco tohle ocenili.
  19. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    prosim i já se přimlovam za možnost posledni dárek dokoupit ..je nas asi vic kdo to nejak nezvladl...a pritom celý kalendář mame ..Ladka
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda on už je to nějakou dobu Kubík Bambulák.... a všimni si, že nemá zuby. To je určitě z těch věčných dortů xDxD

    Žužlá a žužlá a je z toho chudák celej vyvalenej [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.