Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ablika

    ablika Pisálek fóra

    LubicaKrakova - ďakujem, našla som ju.. použila som ju na inom rade v magickom stonku.. :-D ďakujem za pomoc, vôbec by ma to nenapadlo :-D
     
    babako tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak to jdeme vybrat, kompletovat do stonku, jednu dekorku hodit na plochu a vubec se s tim poprat...
    Moc pekny, libilo se mi hlavne to, ze kazdy darek byl prinosem, tak to ma byt :)
     
  3. njklmn

    njklmn Pisálek fóra

    Dárky potěšily, super , děkuji . Veselýho Silvestra všem Farmářům !!:D
     
  4. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Myslím, že ten letošní kalendář se velice povedl a většinu hráčů potěšil:) Kupodivu RT tentokrát nezklamal a na závěr roku si reputaci malinko vylepšil. Že by ty ankety přeci jen k něčemu byly? :DJeště dodat pomalu už "roky" slibovaný útes a dám v anketě vývojářům plný počet:D Přeji všem do roku 2016 zdraví a pohodu, bez stresů a nervů;)
     
  5. prasiatkoBaby

    prasiatkoBaby Zelenáč fóra

    Ahojte,
    teda podľa mňa, na toľké tajnosti a dlhý čas, mohlo to byť aj niečo ..... ako to povedať, niečo viac. Fakt by človek za toľké úsilie čakal aj viac..... Sklamanie, naozaj :-(
     
    Naposledy upraveno: 31/12/15
    babako tohle ocenil(a).
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Parádne darčeky, vďaka. RT sa činí a koniec roka bol príjemným prekvapením. Takže im prajem do nového roku, aby im tá snaha potešiť hráčov vydržala a aby pripravovali len príjemné a milé prekvapenia a fajn zábavu.
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),krásné poslední ráno přeji všem,já jsem spokojenej a užijme to nemilosrdně..:inlove:
    Přeji Vám všem úspěšný vstup do Nového roku a hned prvního na pole..:p

    Hodně štěstí a zdraví..

    ;);) A děkuji Vám všem .. ;);)
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ten poslední dárek to byla BOMBA,ale jak se říká darovanému koni na zuby nehledˇ.Všem farmářům a farmářkám hodně zdraví,štěstí,lásky po celý ROK 2016.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné a poslední ránko v tomto roce :) ... dárky vyzvednuté .. banánky můžu v jakékoli formě :p a tyto se snad budou hodit k vysněnému ostrovu, pokud RT půjde ve hře tak jako v některých akcích v poslední době ... no se ho snad dočkáme xD
    .. letošní kalendář a dárky v něm byly vážně skvělé, ale i tak zde čtu zklamání ... někdo asi čekal "bombu" v poslední trojce .. no já mám
    největší radost z dalšího děla :) [​IMG] a když je všechny pustím, to budou "pecky" xD :p .. přeji všem hezký vstup do nového roku ;)
     
  10. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Děkuji za dárky ze zimního kalendáře. Hodily se xD.

    Děkuji mým sousedům, že je mám, protože jsou opravdu supr a vzorně hrají, za toto fórum, protože když si nevím rady, zde se pomůže a občas, co si budeme povídat, přijdeme si zde i na prodloužení života = smích, protože někdy jsou tady hlášky, které fakt za smích stojí xD a děkuji za celou hru ... sice je to "žrout" času, ale kdo si hraje ... nezlobí a hra není povinná (kdo stále nadává, ať nehraje či nechodí na fórum), já si sem chodím zrelaxovat a přijít na jiné myšlenky, protože tady člověk musí fakt "fest" přemýšlet. o_O:)

    Všem kolegům a kolegyním farmářům i modíkům přeji prásně prožitého Silvestra, správný vstup do roku 2016 a ať se vše daří.
    Modíkům navíc přeji velkou trpělivost s námi, protože né vždy je to s námi snadné. ;)

    Hodně štěstí, zdraví, spokojenosti všem

    přeje
    Madulka_cz
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už jsem taky vybral poslední dárky v tomto roce a musím říct, že mě potěšily :). 3 zlaté banány jsou fajn, lepší než nic. Dekorace ve stonku, i když bylo s tou první trošku hledání, ale už stonek funguje, dělo v parku, takže všechno vyřešeno.
    Letošní kalendář byl fakt super a nebojím se říct, že i jeden z nejlepších, takže za mě díky a velká spokojenost :).​
     
  13. katastroffa

    katastroffa Zelenáč fóra

    kalendář nádherný, škoda že už jsme nakonci :) Ale opět bude nějaká zábava . Jen se chci zeptat, jak mám zaktivovat ten bonus magický stonek, když do aktivace je 10 hodin?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    katastroffa no jako každý jiný řádek - zasadíš do něj dekorace, tím se řádek zaktivuje, odklikneš si bonus a pak za 10 hodin znovu...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bodlinkaMici,

    stejně jako mnozí ostatní jsi uvedenou dekoraci použila buď v parku, Ostrově pokladů a nebo jsi ji dala do jiného řádku v nebi.
     
  16. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    děkuji, už jsem jí našla, díky za pomoc, už jsem začala panikařit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/12/15
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Opravdu skvělý Zimní kalendář! :) Dárky všechny když ne zrovna oslnivé, tak alespoň maximálně užitečné. A ještě originálně protažený až do konce roku :) Moc mě potěšil a každý den jsem se těšila na další perníček. Díky!

    Zároveň využiju prostor a popřeji všem kolegům farmářům a farmářkám zdraví, štěstí a hodně drobných radostí v novém roce 2016. Modíkům k tomu všemu ještě kopec trpělivosti s námi a také jim děkuji za jejich (dobrovolnickou;)) práci zde na fóru.
    Všem také veselého Silvestra bez karambolů a kdo máte domácí mazlíčky, ať to přežijí bez stresu.
     
    janaj a evainfo tohle ocenili.
  18. Aldrameleh

    Aldrameleh Zelenáč fóra

    Přátelé, nezlobte se, že to sem možná nepatří... Nevíte kde se objeví pokaždé ta ,,řada na magickém stonku,,? Potažmo všechny získané řady? Koukal sem se jak je na mapě ta fazole a nic tam není.. Moc děkuji
     
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Aldrameleh,
    máš stonek aktivovaný? pokud ne, zde se dozvíš jak na to: Nebe
     
  20. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Ahoj farmari, chtela bych podekovat za uzasny kalendar, letos byl vazne povedeny. Jako spousta lidem tady, taky se mi zatoulala dekorka, po chvili usilovneho hledani byla objevena v parku :) Zaroven bych vam taktez rada poprala vse nej do noveho roku, spoustu radosti ze hry a hlavne v osobnim zivote a taky to nejdulezitejsi - pevne zdravi. Mejte se vsichni moc fajn a uzijte si dnesniho silvestra. ja ho stravim u hry :) S malymi detmi moc moznosti nemam, ale me to tak nejak vyhovuje :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.