Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Už se těším. :eek:
     
  2. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    díky připomínky k novému kalendáři nemám mě se moc líbí a mám radost z každého dárku který na farmě dostanu jsem spokojená. a teď ten recept
    40 dkg hl.mouky
    14 dkg cukr moučka
    10 dkg másla
    2 vejce
    2 lžíce dobrého tekutého medu
    1 lžíčka jedlé sody
    1 lžička perníkového koření
    všechno se smíchá dohromady ale trvá to déle než se to spojí .rukama stále propracovávat až z toho vznikne hladké těsto které nechám do druhého dne odpočinout v ledničce . dobře se válí. upečené potřeme rozšlehaným vajíčkem aby se perníčky leskly. na zdobení potřebujeme jeden bílek ,moučkový cukr ,lžičku bramborového škrobu a trochu citr. šťávy a třeme tak dlouho až je poleva hustá aby držely hezky linky , je-li řídká přidáme cukr.(polevu dělám od oka tak aby byla hustá s přidáváním toho cukr).
    tak držím palce ať se povede , přeji krásný adventní čas a dobrou pohodu všem . ahojky
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Ahojky,
    už se moc těším na vánoční čas a dárečky k tomu patří.
    Díky všem co vymysleli kalendář.

    babco38 děkuji za recept.
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj perníkáři :),
    bylo by lepší se přestěhovat sem:Debata o všem možném.
    Přece jen je to tady diskuze o jiných perníčkách.
     
  5. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

    Docela se těším, nejde jen o ten dáreček, ale i o to těšení se na překvapení. Já to mám ráda.[​IMG]
     
  6. vera1859

    vera1859 Zelenáč fóra

    Už se moc těším :D
     
  7. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Taky mám radost i z každé maličkosti, takže už se těším :) ( a co kdyby náhodou v některém perníčku místo ponožek byl třeba florenovník) xD, takže po ránu vždy opatrně ochutnávat perníček, aby ještě náhodou v ten vánoční čas někoho nekleplo. :p :) xD
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Je to hezky vymyšleno, tak teď jen, aby nebyl problém s odkliknutím perníčků a bude to super :). Jako každý rok, tak i letos se na kalendář těším a určitě bude napětí při odklikávání perníčků. Sice se dá předpokládat, že tam bude klasicky SH, SK, Zuzi apod..., ale třeba bude aspoň jedno malé překvapení ;).
    Celé to působí velmi honosně a překypuje to dárky navíc a mnoha odměnami, tak nezbývá nic jiného než se těšit na zítřek :D.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pekne, tohle jen nezapominat, jinak teda cekam hlavne mensi odmeny, zato cely mesic, takze dobry, hlavne se neunahlit na tech co delaji % BZ a tak :)
     
  10. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    [​IMG]Moc a moc se těším na ten sváteční čas, jen doufám, že nám ho letos někdo nepřející nepokazí. Jsem zvědavá na první dáreček - SK? SH? UH? Nebo snad TS,TCH? Nebo ta první dekorka? Jsem napnuta jako kšandy. Doufám, že vy taky. Eleanorelik1
     
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Krásný zimní kalendář, s otvíráním nebude problém - to si prostě nemůžu nechat ujít tu radost a překvapení co tam bude (horší jak děti co?) :D . Stonek je super a za každý dárek velké díky.;)
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Taky mám radost ze zimního kalendáře, k tomu vánočnímu období kalendář patří, tady snad nezapomenu odkliknou poslední dárek - nebo ty bonusové dárky, ve spěchu kliknu jednou a bude hotovo jako u toho "letního" kalendáře, to mě mrzí dodnes o_O asi jsem se málo vybrečela :D
    A ta možnost dokoupit popř. za nějaký floren - to se cení, i tak bude prosinec akcema dost nabitý, ti co nebudou u pc aspoň budou mít šanci zpětně nějaké dárky získat.
    Tak šťastnééé a veselééé
     
  13. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

    Pro mě je i SK dobrý praktický dárek, špatné je když ho je málo [​IMG]
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) tak od zítra, každý den jeden perníček, mňam a k tomu dárek a pár dárků navíc ... snad se to nebude nějak sekat nebo ty nakousané perníčky zase "nedorostou" xD
     
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Medvánek... já četla párek. Si říkám - k perníku? :D
     
  16. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Uff, bála jsem se, že nebudu moct otevřít všechna pole, protože už teď vím, že budu jeden víkend odjetá na chatě bez wifi a tudíž minimálně okno za sobotu propásnu. Jsem ráda, že je možnost si to dokoupit.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Už se těším. Na kalendářích mě nejvíc baví, když se každý den těším na to co bude v okýnku (teď v perníčku). Většinou je tam nějaká malá blbost, ale co kdyby RT překvapilo, třeba nějakou florenovou záplavou. xD
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pridávam sa ku všetkým ktorí sa tešia. Budem papkať a tešiť sa z darčekov.
     
  20. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Ze zimního kalendáře mám rozporuplné pocity. Avšak ty kladné převládají nad tím, že po jeho skončení budeme zase o rok starší. xD Proto přeji všem, ať ten nadcházející měsíc přežijeme ve zdraví a v pohodě. ;) Tak a zítra to může začít. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.