Zimní kalendář 2015 (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    perníčky jsou moc dobré a j mám výborný recept jsou hned měkké nepotřebují rozležení a vydrží dlouuuuho měkké. chcete recept? ráda se podělím . ahojky a krásný den
     
  2. jiřka53

    jiřka53 Zelenáč fóra

    Adventní kalendář super:D,už se těším!
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Teším sa na darčeky ako vždy a Ježiško 24-ho by mohol byť o to štedrejší a prekvapiť nás;) ale nie zo SH,ponožkami a vrtuľkami.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To je prima, já mám adventní kalendáře moc ráda. Jako malá jsem si je vytvářela na čtvrtku, říkali jsme tomu škrtací kalendář, protože se každý den škrtlo jedno okénko. Dárečky k tomu nebyly žádné, zato začínal už koncem října xD. A bylo to bezva, náhodou!
    Tahle akce se mi líbí moc a je mi fuk, co bude pod perníčky schované:). To těšení je stejně nejlepší ;)
     
  5. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    Super, tak snad budu kazdy den pritomen, at nemusim utracet floreny.
     
  6. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Tak to je paráda,protože já miluji překvapení,tak celý prosinec mě farma každý den jedno nadělí,není to kouzelné ? Ať je v perníčku zapečené cokli,je to dáreček a proto si ho vážím,mě i maličkost potěší:);)
     
  7. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Ahoj, ja sa teším, ved za darček ,ktorý dostaneš nemusíš nič ,len si ho vyzdvihnúť a otvoriť a každá drobnosť poteší.Treba sa tešiť aj zmaličkostí a robiť si radosť. Prajem peknú hru.
     
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Proč zrovna já žádný kalendář na farmě nemám ....o_O
     
  9. pistule

    pistule Aktivní autor

    Já už se taky těším na dárečky, těch není nikdy dost. I když jeden velký už mi RT dalo, a to je vylepšení hledání zboží na trhu. Už tam dokonce i celkem ráda chodím.
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    jupí už se těším,díky RT....:inlove:(bbowling:hm to bude tím že není prvního)
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    bbowling
    A udělal sis screen?xD

    [​IMG]
     
  12. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    akosi vsetci pisu o adventnom kalendary ale je to zimny to len detail. inac sa tesim co nam rozdaju ale aspon bude trosku adrenalin co na nas vyskoci z tolkeho sladkeho dufam ze nie zubny kaz :)
    pre -Kuteno- nic z toho 24 nebude budes tam mat 10 salatu :)
     
  13. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Trochu nechápu ty, co remcají. Buďme rádi, že budou aspoň nějaké dárky zadarmo :) já se tedy těším :)
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    V RT psali, že jsi zlobil, takže Farmář bbowling prý nic nedostane :D.
    Musíš si sám upéct perníčky a vyrobit zimní kalendář, akorát když už si budeš dělat vlastní, nedávej ho mezi hnojiště a latrínu. :D nemuselo by ti pak chutnat :D
    danda
     
    Naposledy upraveno: 30/11/15
  15. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Velkou pochvalu za prima změnu adventního kalendáře...
    Moc plesá mé srdíčko- rozzářila se mi i očička, už abych zakousnout do perníčku jsem mohla....
    překvápka mám totiž ráda....
    Vánoce se blíží sláva....

     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm ,fakt se zase bavím! Jak se dá hrát farma na Nokia X2 ?? Nebo mnou donedávná používaném Nokia 6310I ?o_O Ne všichni vlastní ty nový "suprmobily"! Vůbec si nedovedu představit např. hráče nad 60 let z dotykáčem!:eek: Takže příště bych volil opatrnější slova!:p Tímto si samozřejmě nechci nanic stěžovat! Sice na farmu nemám už tolik času jako dříve,ale nějak se stím poperu!:)
     
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj danda- vnovis prosím můžu ten recept na perníčky napsat tady chce to více hráčů nebo se to nesmí? díky
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    babicka38 napíš pripomienky k zimnému kalendáru a hneď za tým recept na medovníčky, u závislákov ich je asi dosť, tých receptov, no neni-kedy to celé čítať ;).

    ani mne ešte stále kalendár nedali xD, a chcem čarovný strom8).
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Juchůůů, již zítra [​IMG] Slibuju, že nebudu frflat ani nad ponožkama [​IMG] Já se tak těšííím
     
  20. rouziennn

    rouziennn Zelenáč fóra

    Prosim si recept pro všechny pernikáře.Děkuji. rouziennn
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.