Zimní kalendář (1.12. - 31.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Ahoj, přesně se mi stalo to samé co tu zmiňujete.Na začátku bylo to ve druhém řádku,ale nebyla jsem si úplně jistá. Teď vím,že jsem 27 punčochu odkrývala a včera 29 mi naskočilo modré plus a otevření za 13fl. Proč plus nenaskočilo už 28??????Na podpoře jsem měla smůlu prošli účet a vše je v pořádku, blbec jsem já. Jo a ještě mi to připomnělo,taky jsem při jedné akci sundala výrobny,abych měla víc políček na pěstování. Když jsem je vracela nenašla jsem červenou výrobnu skateboardů,zůstala jen obyčejná. Fajn hru
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  2. lase2

    lase2 Magnát fóra

    a nepřišla jsi o tu červenou spíš při akci O&D ?? Jsi první od koho tu sliším že by takto přišel o výrobnu (případně hledáš dobře ? Nemáš náhodou nahoře na liště označeno dílny, místo dílny - upgrady ?)
    O ponožkách se tu s nikým přít nebudu, mi všichni co fotíme jsme problém nezaznamenali, a ti nepoučitelné už se mi nechce komentovat....
     
  3. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Nene,darování nebylo,hledala jsem všude,kamarádka takhle přišla o bizona. Už je to dýl neřeším to ,ale ty punčošky mě opravdu naštvaly fajn hru
     
  4. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    rosik01 Měla jsem ten samý problém,zaplatila jsem 2x6fl a 2x12fl,přes podporu jsem to neřešila,fotit neumím a s nikým jsem se dohadovat nechtěla.Vím,že jsem punčošky otevírala
    ,během dne jsem kontrolovala a třetí den,jak vypadávala farma,tak se tam objevili křížky.Jsem už vysoký levl,tak vím,jak otevírat a kontrolovat.Není to vždy chyba farmáře,jak tady někteří píší.
     
  5. vlasta52

    vlasta52 Pisálek fóra

    ahoj farmáři,stal se mi také ten samý problém,že jsem prý neodklikla 2 banány,vím jistě,že jsem je měla vybrané
    zaplatila jsem floreny,nestalo se to poprvé a vím,že podpora mě nepomůže,hraji 7 a třičtvrtě roku a tak nejsem
    žádná začátečnice,jen mě to otrávilo hru na konci roku
     
  6. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No čekal jsem něco lepšího,ale měl jsem pár párty lístků tak jsem si zatočil a kolo se asi zbláznilo.Mám kromě pár těch nových kravin do lišty 4x 200% BZ a k tomu 2x 100% do stodoly.No takhle by to mělo vypdat pořád.co?
     
  7. rosik01

    rosik01 Perspektivní autor

    Já jsem poslední balíčky neotevřela, nebudu platit zbytečně fl ,hezký konec starého roku a i nového :)
     
  8. slamka24

    slamka24 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    Všechny balíčky jsem každý den poctivě otevřela a přesto se mi neotevřely bonusové dárky - a to z druhého týdne 2 dárky, ze čtvrtého týdne dárek a dnešní se také neotevřel. Jak je to možné ???? Celkem 4 neotevřené bonusové dárky!! Kam se mám obrátit na nápravu?


    Omlouvám se za dotaz, chyba je ve mě, jeden dárek jsem zapomněla otevřít
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/12/17
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  9. jeslince

    jeslince Rádoby autor

    Já mám úplně ty samé problémy. 4 punčochy zaplatit a přitom sem otevřela všechny. Tak nevím, kde je chyba:(
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeslince
    a další

    Pokud jsi z kalendáře odešla po otevření punčochy velmi rychle, tak se může stát, že nebyl čas na přenesení dat na servery, tudíž ty jsi sice viděla punčochu "otevřenou", ale ve skutečnosti se neotevřela. Psalo se to tady už opravdu mockrát, že po otevření punčochy
    je nutné chvilku počkat, než z kalendáře odejdete. U vybírání kalendářů mají problémy vždy ti hráči, kteří jsou příliš "rychlí". Je dobré si udělat třeba každý den screen kalendáře (ptž než ho uděláš, a uložíš si obrázek ve svém PC, půl minutky uběhne a jsou data spolehlivě přenesená na server a je po problému). Ti, co si dělají poctivě každý den screen, problém nemají - a to myslím vážně
    Doposud nikdo nedoložil obrázek, že by měl dárek otevřený a přitom se mu poté uzavřel.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/17
  11. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    mám všechny dárečky otevřené ale balíčky mám pořád zamčené co stím
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    .helí26. podívej se na příspěvek přímo nad tvým...
     
  13. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji, Skali
    Y_n_O ***

    ***odstraněná zbytečná citace. Skali

    díky a jde s tím něco dělat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/12/17
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .helí26.
    pokud ti nejde otevřít nějaký bonusový dárek, tak důvod je právě ten, že některá z punčoch nebyla otevřena - uvidíš u tohoto dárku plusko
    [​IMG]
    Máš dvě možnosti - buď otevřít takovéto dárky za floreny a nebo se na to vykašlat a nechat to, jak to je.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. Renataxyx

    Renataxyx Pisálek fóra

    Taky jsem otevřela vsechny ale pak se mi objevili tři neotevřené, no, tak jsem to zaplatila :-(
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já bych rosik01 mírně podpořila, sice nikdo nevíme, co se přihodilo, ale i já jsem přesně tímto způsobem postrádala červený upgrade stáje. V mém případě šlo o naprosto stejný důvod - sundavala jsem při jedné akci, kde se jelo i u vodopádů, chlívky a baráky z Baha. Mezi nimi červený humr, při vracení zpět prostě nebyl. Pouze základní. Měla jsem ho na ploše, OaD mezitím nebylo, hledala jsem ho jak divá a nevymyslela jsem nic. Jelikož jsem poslední dobou velmi tísněná časem, odložila jsem na další den úvahy, co jak s tím a měla jsem štěstí - druhý den jsem sice vodopády našla v divném stavu - plocha poloprázdná a chyběla tam cca polovina věcí, které jsem večer umístila, ale na ploše seděl hledaný červený humr. Tak jsem to odmávla jako mystérium farmeramy, byla jsem ráda, že je stáj zpátky a že to nemusím řešit s podporou, i když vlastně vůbec nevím, kde byl problém. Rosik01, jestli nenajdeš stáj vyndanou někde na plochách a ani po nějakém tom úplném restartu se neobjeví, bude podpora asi nezbytná a jelikož jsem to na vlastní oči viděla, já ti věřím. Třeba ti to taky naskočí po nějaké té chvíli a budeš si připadat taky tak, jako já.

    Jinak chci moc poděkovat za kalendář, dárky nebyly vůbec špatné a mám je vždycky ráda. Žádné záhadné plusko jsem nepotkala, pouze jedno skutečné, které vzniklo mou absencí, takže já RT hubovat nebudu a naopak - děkuji a těším se na další podobnou radost :).

    EDIT: Skali, ahoj :). No, já bych zase kontaktovala až s prodlením - ač si jinak zase tak blbá nepřipadám, tady na hře se mi už povedlo pár pěkných kiksů - a díky hráčům na foru jsem ze sebe toho ...inteligenta před podporou neudělala (a neotravovala je zbytečně). Krom prodlení samozřejmě souhlasím - a tobě a taky všem ostatním přeju vykročení do nového roku pravou :).
     
    Naposledy upraveno: 31/12/17
    Skali a sisinka tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka - hráčce rosik01 bylo doporučeno kontaktovat herní podporu (06/2017). Jestli tak učinila, nevím. Mně kdyby takto něco zmizelo, určitě podporu kontaktuji a to neprodleně.

    Edit: Sovinka, taky ahojky :), tak "bez prodlení"si představuju nějak takhle: nejdřív bych párkrát restartovala a prohledala plochy a velkokapaciťáky a lištu. Nu a nenašla-li bych, přišla by na řadu herní podpora - ale čím dřív, tím líp. Dostatečně bych jim popsala, co, jak a kdy....nu a pak by se vidělo ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/17
    DANKA722 a Sovinka tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, a kdy bude další kalendář? pokud tedy...dárky se musí rozbalovat pomalu, abychom se nejenom déle těšili, ale hlavně rychlým rozbalováním neponičili i obsah:) Nejsem si jistá, ale mám dojem, že jsem taky jednou po zbourání postrádala jeden xxl stromeček, ale raději jsem se podpory neptala, třeba by přišla na to ,jak jsem kdysi přišla k 6O stromkům z jedné sazenicexD
     
    DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xD pšššt -.- (ikdyž - to umim taky :p)
    Hele:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/12/17
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Hele, kopírování, to dokážu taky, ale já ten zatracený strom musela porazit a vysadit ho na jiné ploše a tak pořád dokola, ale jak se na ten obrázek nad sebou dívám, není to předzvěst příštího kalendáře? Pokud ano ...hodně zdaruxD
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.