Akce Zimní kalendář (1.12. - 26.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    21.12. - [​IMG]
     
    babako, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    22.12. - [​IMG]
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    23.12. - [​IMG]
     
    -Jara05- a babako tohle ocenili.
  4. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Pozor, pravý bonusový dárek je +1 na akční na 8 hodin. :)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Silwin, ale není proč si dávat pozor, ten jde určitě do stodůlky a bude napříště ;) nebo ne a aktivuje se hned?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ne, ne, aktivuje se hned,
    otevřela jsem v noci, a zaradovala se - bonus na akční, to je super - na 8 hodin, jo, je to krátké, ale alespon dvě sklizně se stihnou,
    ale bohužel aktivoval se hned, tak jsem o něj přišla :-(

    Připadám si jak v té reklamě co teď běží - rodina si rozbaluje dárky, a dědeček říká (smutně): loňskej diář ?!, tak ježíšku pěkně děkuju

    Ostatní dárky byly fajn, ty jsem neprospala, takže díky aspoň za ně !
     
  7. kocour49

    kocour49 Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu - Dave Lister
    JandaPanda

    Taky jsem ten bonus v noci "prospal". Škoda, že na to nebylo upozornění.


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/21
  8. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj
    1)chtěla jsem se ujistit, že odměna za celý první týden v adventní kalendáři je nálepka

    2)Nevíte prosím, co obsahuje bedna se zimním darem z prvního týdne (druhý nebo třetí den) adventního kalendáře?

    3)Poslední bedna napravo dole - se bude dát otevřít asi až po otevření všech beden v kalendáři - jedná se o ten bonus na akční, který se aktivuje hned a o kterém tu píšete nahoře?

    Nemám nějaké věci z prvního týdne otevřené a nechtělo by se mi utrácet floreny kvůli nějaké nálepce a nebo bedně, že které mi vypadne 10 jablek.

    Díky díky moc za radu, nemám florenů nazbyt
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antellope,

    • Jaké jsou dárky z kalendáře nalezneš ZDE.
    • Obsah Bedny se zimním darem nalezneš TADY.
    • Ano, bonus na akční květiny se aktivuje ihned po vyzvednutí.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05-, davidson00 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtěla bych RT moc poděkovat za celý vánoční kalendář :D, dárky potěšily, ten poslední den, to byla bomba, jsem spokojená. Ani mi nevadí, že jsem na vedlejších nevyužila bonus +1, bo tam akce nejedu, jen na jedné a tam jsem ho využila na třítýdenní akci a zdárně ji dokončila, na akční týdenní víkendové akce jsem využila jen dvakrát u obou farem a vůbec mi to nevadí, bo ji zvládám ještě dnes ukončit bez problémů na obou farmách. Takže fakt potěšilo, takto bychom mohli dostávat dárky častěji, to já ráda, ani mi nevadí, že každé ráno ho musím na víc farmách vyzvednout, nevyzvedla jsem jen v minimum případech a doplatila FL :music:8) ani to nebolelo, bo povětšinou na těch farmách mám FL stromy
     
    -Jara05- a Ciri13 tohle ocenili.
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Chci poděkovat za milé dárky v adventním kalendáři. Moc potěšily.
     
    -Jara05-, Apachie1 a evoku57 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.