Zima v Cesmínové boudě (7.12. - 13.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    u 90% akcii na dostatok padatok stacia 2 veci:
    1. príprava: vecer pred akciou zasadit na ninipolia najdlhsiu rastlinu aku mam
    2. sklenik: v skleniku treba vyslachtit malinu, je u nej bonus skratenie rastu o 20% a o 9% . Tie bonusy spolu s vodou a hnojom skratia rast malin z 17:48 na cca 10:30 a ked pred sadenim pouzijes alchymistove produkty na zrychlenie rastu "ostatnych rastlin" dozreju za cca 9:30.
    potom uz len pestujes akcnu a na volnych plochach z ktorých to pada pestujes maliny, alebo kratku akcnu tocis ked mas cas a ked vies ze budes dlhsie mimo, alebo na noc tak das maliny
    PS: samozrejme velmi pomoze Noky citron, teraz sa uz da pri OaD zohnat za celkom prijatelnu cenu. ale treba mysliet na to, ze jedna lastovicka leto nerobi a jeden NC akciu nezachrani, na viditelny efekt ich treba aspon 5ks
     
    Naposledy upraveno: 12/12/22
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Sláva hotovo.. už to vypadalo že to nedám.
    [​IMG]
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    do splnenia akcie potrebujem 180 padatiek... odflakla som pripravu, moja vina... snad to zajtra dopada, ak nie, tak budem bez riadku :(

    edit 123 a 12 hodin do konca... to bude tesne...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/22
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, blíží se konec akce a tak už mohu s klidem konstatovat, že to byla celkem pohodová akce, bez velké spotřeby SH, KŠ se vysmálo a když jsem po 8. točení získala 5 mlékáren a banány s hvězdičami, vzdala jsem to i když při každém točení tam byl i obrázek na 100% a 3x i na 200%, použila jsem vlastní bonus na 100% na rostliny na obou farmách a šlo to, přípravu jsem něměla, sice nerada bourám mýtinu i když při prémium, to není žádná věda, ale když z mýtiny vypadlo jen 51 padátek, změnila jsem názor a na chvíli jsem ji zrušila, 3x otočila vytuněný laskavec(552 padátek a stejně tolik SH), přišla jsem o nějakou tu sklizeň, ale během 5 min, byla mýtina v normálu a v pátek ráno byla celá akce hotová, u "pokusné" jsem si udělala místo pro 100 políček, takže jsem si musela počkat do nedělního rána na hotovou akci a několik hodin, než jsem mýtinu dala do normálu.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,rastliny kopa,splnené už dávno a keďže som neprebúral čistinu,tak padátka som naháňal ešte dnes,aj keď ...

    [​IMG]

    No není to k n.......?! 8)
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jupí :music: konečně hotovo!
    Větev doplněna, neaktivovala jsem ji.

    Jinak, Lesní mýtinu jsem zbourala tak z poloviny... Obr-stromy zůstaly. Asi bych byla rychlejší, kdybych ji celou překopala 8) Prostě jsem měla zalesněno.

    Časomíra do konce akce 5 hod.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Padátek mám navíc 120. Hned bych ti je poslala, kdyby to šlo... Po dokončení akce jsem mýtinu zazvěřinovala, abych měla na šlechtění, jinak by jich bylo víc. Pošlu alespoň to jedno...
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    hotovo :) cas do konca akcie 17 minut :D :D
    dakujem kazdemu, co mi poslal padatko, velmi ste mi pomohli :) :*
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.