Zima v Cesmínové boudě (7.12. - 13.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Zas jedna pro mě nesplnitelná, když jsem 3 dny z těch 6 mimo přístup k počítači. Ale zas oceňuji pěstování jen na hlavní louce. Na stromy si dám ultrahnojivo a pojedu, jak to půjde. Třeba to nějakým omylem klapne. Řádek není špatný :)
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Padla poslední sušenka na výrobu žužu a mám hotovo ;)
    Přeji všem krásnou 3. adventní neděli :)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/22
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja si idem na pohodu,konecne mam volny vikend :music: Este 6 suseniek a mam hotovo ;):) bosorka bude mat hotovo az rano,no za mna akcia zase na pohodu,dokonca pri tom mojom frmole som sa aj povozila lanovkou hore dole a dole hore a prisla na to co tam mam vlastne robit xDxDxD Len som sa zastavila na jednom bode ale to za mna poriesil Migos, za co mu velmi pekne dakujem :inlove: A ze dal videa do samostatnej zlozky,to bol dobry napad,lebo som si chcela pozriet video este raz a ups ta moja sklenna roza:cry: No nastastie uz bola zlozka vytvorena :) Inak je to super,konecne nebudeme mat prebytky v listach, ja som sa uz zbavila dakych stajni ;):p Rychlikom posielam gratulku a tym co este makaju tak drzim palce a hlavne si susienky schovajte nech Vam na ne nik nechodi ;)xD
    Prajem peknu adventnu nedelu a ja idem dovarit obed :)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Sušenky jsem měla už nějakou dobu napečené a čekala jsem jen na dopěstování akční plodiny. Jen s MJS (KŠ tradičně nespolupracovalo) a vodou to šlo, tak jak to šlo. Hezkou adventní neděli všem.
     
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Mám hotovo, řádek se objevil, ale nemohu najít tři potřebné dekorace (snad se najdou, až se všechno zklidní)
    a vůbec se mi pořádně nedaří, hra se seká, asi je toho nového moc.
    Jára
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jara268 - ahoj, zkus komplet zavřít prohlížeč/klienta a znovu se přihlásit do hry. Třeba to pak bude v pořádku a dekorky na stonek se k umístění nabídnou ;)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.pestovačka v pohode,ale nejako som podcenil sušienky,myslel som,že pred sviatkami nám ich nasypú na stôl kopu a oni každému jednu do ruky! Takže ešte kým je čas,musím preorať lesnú čistinu,čo robím nerád.
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo jsem měla už v pátek nad ránem, kdy jsem se vzbudila (asi nedočkavostí dokončit větev) ale jaké bylo překvapení, že jedna dekorka chyběla. A proč ...... no protože jsem trubka a tu dekoraci vyměnila za dva JC xD. Ale zachránila mě druhá farma, kde bylo dostatek kapek a už v sobotu v poledne byla dekorka doma a řádek plně funkční.
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hlásím hotovo na všech frontách, pardon, farmách. Na E jsem čekal na jednu sušenku! až do rána. Na K zase na 40 sušenek. A já jsem marně točil kolem - dostal jsem jen 2x +1 na 6 h. Pak 2 x žetony. Takže také hotovo dnes ráno, kdy jsem sklidil poslední setí. Sušenek mám dost, ani vidět už je nemohu(když je nelze zbaštit:((().:wuerg:
    Tož zdar všem hotovsonům a držím palce všem, co ještě honí po polích tu sušenky, tu akční. Mi se vyplatila na padátka oranž maceška - ráno zasít, k večeru sklidit a sadit do rána oranž jiřku. Případně zase macešku. Dle času:p
    By, by:)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak já také hlásím hotovo ;). Stonek stonkuje a akcička byla fajn :). Všem hotovým gratulace a těm, co finišují hodně štěstí k dokončení ;). Hezké odpoledne
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,také hotovo.

    [​IMG]
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já hotovo ještě zdaleka nemám, a netrápí mně to, ale co mně vadí, je ta lanovka, sice jí plním, ale zjistila jsem, že mi to ubírá dost věcí ze stodoly a nevím, jaký to má smysl, abych jela na lanovce a vybílila si přitom stodolu?, nevím, jestli to za to vůbec stojí, jaké májí zkušenosti ostatní.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem už v té promrzlé boudě zatopil, sláva, moc díky za sušenky už můžou putovat jinam.
    fany: pročti si vlákno o Protěžovém údolí, tam to sviští, roste, kácí, řeže...
     
    Naposledy upraveno: 11/12/22
  14. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce úspěšně zakončena. Všem přeji krásnou dobrou noc.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky jsem se konečně dohrabala ke konci. Akční mám víc než dost, ale padátka scházela. Nechtělo se mi bourat obrstromy a z nich to moc nepadalo. Tak jsem si k sušenkám na poslední dva úkoly pomohla laskavcem.

    Není důvod bílit stodolu. Stačí najet na správnou protihodnotu a většinou ti ke splnění stačí 1ks.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/22
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj, bouře asi došla až na farmu, nemůžu se nikam dostat, ještě mi chybí 30 sušenek, neustále musím hru vypínat a zapínat a pořád nic.
     
    moncicak7070, smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne treba na dokončenie akcie ešte 5 čoko.keksíkov aby som mohol zomlieť ten posledný sendvič,alebo ako sa to volá ten posúch:D:D;).
     
  18. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    Padátka vůbec nepadají, jako vždycky
     
    -Jara05-, tony13257 a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    pavlinajindrova
    To je divný, já bych řekla že padala celkem dobře :music: Akci hodnotím jako pohodovou ;)
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Normálně tomu nemůžu uvěřit
    Mám další okurkový strom. Takže zbývají 2 políčka, ale možná, ale jen možná (spíš ne) dodělám alespoň na to předposlední políčko s dekorací
    Za mě spokojenost
    Chtěl jsem zpočátku jen ty můry, ale za okurku se nezlobím :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.