Zeleninové město (23.11. - 28.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jsem tak trochu na hraně, ty škorpiony nemám, takže potřebuju aby ho někdo nabídl na trh, jenže zatím 0.
    Po všech úpravách je to na pohodu, chybí akorát bobi graf, ale ten bude z připraveného chovu (doufám), rytířský kůň taky musí ještě přiletět, strážkyni a pečenýho krocana by to ještě chtělo jinak mám všechny.
    A když jsem se teď koukal na řádek, tak toho škorpiona i kdyby stál 20 mega, tak ho prostě odkoupím, protože škorpióny vůbec nechovám
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra


    je chyba v popise hry, skúšala som žraloky a vyskakovací predmet nevyskočil-.-;)

    treba pozrieť FAQ, ale za toto by si mala dostať kompenzáciu;)
    [​IMG]
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Aha, tak tu je zakopaný pes. To už ale určo nikdo neopraví. Držte se informací ve FAQ ;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Také mám hotovo, jen nebyl čas psát - rodina je nenažraná 8). Tyto šlechtící akce mám ráda, i když se opět žádné lepší přeskoky nekonaly. Ta moje farma je snad zakletá :cry:
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    U mě dobrý 8). Hotovo a tohle zbylo: [​IMG]
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Uz aj ja hlasim HOTOVO :music: Islo to ako po masle, bosorka este maka ale tiez to zmakne lavou zadnou ;)xD Rychlikom posielam gratulku a ostatnym drzim palce pri preskokach ,ved casu dost :)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, a proč jsi šlechtila žraloky? Zadání bylo, že je to z chovu ptáků nebo ryb a žralok je paryba. No možná kdybychom měli na farmě létající rybu tak by jsi nějaké padátko pobralaxD
    [​IMG]
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Chybel jen Bobi a ještě ten od skorpionu, takze v pohode to stacilo otocit na pozadovany počet padatek od kazdyho typu a bylo to v pohode... akorát ted jsem si vzpomnel na to aktivovat stonek :)
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    já stojím na škorpionovi, jinak mám vše hotové, tak snad se dostanu i na toho nešťastného škorpíka;)
     
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak to je blbé, bo mám v tulidomku za 1SK v zastoupení za ryby zrovna žraloky xD. Nicméně s akcí su na nule. To je fakt nápad, začít babyboom den ve všední den ve dvě odpo, a nechat jej běžet jen do dvaadvaceti hodin. Tož jsem jej minul. No snad bude ještě spuštěn o víkendu. Se mi tam ta zvěřina normálně přemazlí xD
    edit: safra, však z ryb nic do akce nepadá 8)
    edit 2: jana563 koupená výhra už není to pravé ořechové :sleepy:
    Honzulko, na stromě moudrosti za hvězdičky vytuň šlechtění, a namnož zvěřinu. A počkej zdali RT znovu dá babyboom, a při něm prožeň zvěřinu tulidomkem, však oni ti potřební šlechtěnci mohou vypadnout a s nima i dost další zvěřiny ;). To platí ale právě při babyboomu. (teda pokud máš sdostatek SK, a to se dá přikoupit v ramaobchodě za farmamince). Na stromě moudrosti dokonce přímo na kmeni máš možnost získat jednoho gotického motýla za hvězdičky (pokud už sis jej dříve nevyzvednul)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zeleninové město mám postavené....drahocení šlechtěnci zbyli.Šlechtila jsem zbytečně,protože mě nenapadlo že budou zase snižovat dodávky.

    pro Honzulku.....kup si lilkový koš a tam jsou chlupatý škorpioni a i gotičtí motýli

    Radyn máš pravdu,ale pokud je to ke konci a neni jiná šance a je to to poslední co schází,bylo by škoda to nevyužít.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Taktéž mám hotovo už od včera. Akce výborná, díky sníženým počtům. Všem, co nemají hotovo ať se o víkendu daří. Rychlíkům gratulace.
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Píšeš,že na pohodu a chybí akorát . . takmer všetko.Sú to na trhu hodne drahé šľachtence (ak sa tam vôbec objavia) a ak nemáš dostatok SK,tak to radšej odpískaj na začiatku,ušetríš SK aj grajciare.Je to len rada.Porozmýšľaj.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/22
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Od včera vše našlechtěno :).
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem ty škorpíky udolala a mám též hotovo.
     
  16. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Veľmi chcem tento riadok v nebi,
    prvé dva domčeky som splnila.
    Dnes už vidím opravené, zmizli ryby /škoda môjho minutého materiálu/.
    Teraz som vyplnila úlohy, ktoré dali SK, zrátala som počet mojich článkonožcov.
    Na chlp by mi to malo vyjsť, stojím však na chlpatom škorpiónovi. Myslím, že to s ním dosť prehnali, dať tak vysokého šľachtenca.
    Ale bez boja sa nedám :music:
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Peto - už mám splněno na stonek a dokončený už skoro i druhý domek, ale chybí mi ti klepetáči, budu čekat, jestli se náhodou neobjeví na trhu, ale i tak.
    Chci si doplnit i další šlechtěnce, tak mi ani neni líto už skoro 500 ks SK
     
  18. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    porada prosím dělám akci zeleninovy městečko melu ve mlýně bedničky nevím kam je mám dodat koukala sem na plánek a tam o tom ne piši prosím budtě tak hodný odpověste
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    gorilka0071941, bedny jsou do akce Dožínky, tady musíš šlechtit zvířátka a dodávat je společně s padátky, která z jejich šlechtění získáš :)
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Tak hlásím hotovo, ale byla to fuška vyšlechtit toho chlupáče, ale jeden se zadařil, tak stonek je a spokojenost také ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.