Zeleninové město (23.11. - 28.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To si veľa neprepestoval,ja stále nemám toho chrobáka a už som nejaké to SH na ne pustil .[​IMG] Ostatné mi zostalo 1 a 12 kúskov.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se tedy chlupáče podařilo vyšlechtit hned na první pokus.Jelikož sem na ofi koukal jedním okem,ještě ktomu přivřeným,mile překvapili dvě padátka u členovců!:)
     
  3. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Kachnička připlavala a tak hlásím hotovo. Takové to akce mám ráda jsou během chvilky hotové. Gratulace všem kteří mají dokončeno a ostatním ať se daří.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - lavičky netřeba, mám na balkóně lehátko :D
    lehátko.png

    Padátka mi furt nějaká chyběla, tak jsem došlechťovala několikrát. Zřejmě mi na ten lilkový koláč chodila nějaká mlsná koza od sousedů :eek:
     
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak už mám také hotovo a dožínky nejedu,jsou moc zdlouhavé a na postupy moc nemám a nechci si zrujnovat celou farmu.Uvidíme příště:)
     
  6. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Taky hlásím splnění akce;)
    Naštěstí mi chyběl jen gotický. Žádný větší přeskok se nekonal (u mě nic neobvyklého), tak jsem si ho v klídku vytulila.
    Za mě pěkná akce i díky snížení počtu šlechtěnců.
    Všem, co mají hotovo gratuluji a těm, co plní přeji hodně štěstí a všem hezký zbytek dne :)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak ani bič nepomohol,aj tak si spravili po svojom [​IMG] ale tentokrát im odpúšťam. Zostalo mi 150 koláčov navyše! :cry: Ale mám hotovo. [​IMG]
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No a já pořád nic, doufám, že mi bude těch 10 000SK na tu potvoru stačit :D.
    Gratulace Peto.
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Stonka funguje, chlupatý nechcel vypadnúť. Cisársky zo základu, to áno, chlpatý ani za svet. Až 4 azúrové pomohli. Akcička pohodová-hotová. Tým čo šľachtia veľa Š a SK.
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 - posledné šľachtenie som im ku každému chovu celý domček nasprejoval De Luxe taliansku voňavku,možno preto im to zachutilo. 8)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto, při mém štěstí dám lepší voňavku a vyskočí mi ten poslední rocker:D, to je nekonečný příběh...dva domky pěkné o tom třetím se mi bude zdát.
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak mám taky hotovo
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    tak už došlechťuji kvůli padátkům. Na ty azurové jsem vyzrála, hodila jsem je do jediného tulidomku a ukončila okamžitě za 1 floren, vyplatilo se. Přeskočilo podle genetiky, jinak úspěch, ze základních 1 nejvyšší šlechtěnec,vložila bych obrázek, ale nějak se mi to nedaří. Všem, co finišují pěkné šlechtění, těm co mají hotovo - gratulace, snad budu už taky za chvíli k nim patřit.
    Tak pořád došlechťuji padátka, na azurové jsem vyzrála, dala jsem jen jeden domek a ukončila za 1 floren, povedlo se.Tak se přidávám k těm šťastlivcům, hotovo
     
    Naposledy upraveno: 23/11/22
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj,všem hezký večer také se hlásím mezi ty co mají hotovo ,začala jsem před hodinkou a už stonek stonkuje.
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj,
    pri šľachtení rýb mi nevyhodilo ani jedno caffe latte,
    prosím,
    čo robím zle ?
    Čítam, že tu už máte aj hotovo,
    a u mňa problém. Akcia sa mi inak veľmi páčí.
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo, bylo to jednoduché. Dál už šlechtit nebudu. Musím vyrobit škorpiony. Skoro žádní mi nezbyli. Jdu najít chlévy, snad mám nějaké v liště.:p;)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ale v tejto akcii sa ryby nešľachtia! Z rýb ti nevypadne nič,možno len farmamince.
     
  18. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    pri tejto akcii musíš šlachtiť, cicavce, vtáky a článkonožce.....
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tím, že se snížili počty šlechtěnců, mám hotovo. Začala jsem až v šest a ze včerejšího tulidomu mi vypadly hned 2 potvory škorpiónů (ze základu), po dlouhé době jsem i já měla několik pěkných přeskoků, kvůli padátkům jsem musela dát lx celý tulidomek a 83x členovce. Těm co ještě hrají, přeji,aby to úspěšně dokočili,času je dost
    [​IMG]
     
  20. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo. Šlo to rychle,začal jsem po šesté, šlechtěnce jsem měl a tak jsem jen počítal abych zbytečně neprošlechtil moc SK.
    Přeskoků moc nebylo ale co s vysokým šlechtěncem,prodat za pár krejcarů? Zůstanou v liště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.