Zeleninové město (23.11. - 28.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mě se zdá ,že stonek je dobrý.Konečně jinej BZ bonus ke sklizni,než z těch bedýnek na hnůj. Tomu také odpovídala obtížnost akce. o_O
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám skoro všetkých šľachtencov chýba mi len koník rytier.Musím si ho teda vyšľachtiť;);).
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Taky asi akci přehodnotím, jestli to zůstane při jednom vysokém šlechtěnci, škorpíka sice nemám, ale snad se zadaří ho vyšlechtit.
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, hm, vše by bylo , až na toho škorpiona. Ten se u mne nevyskytuje ani na jedné farmě. Tak snad toho jednoho dám:)
    Mám tyto akce rád, většinou jsou brzo hotovy. A zítra si musím vyčlenit čas, bo v práci si s nějakým tím šlechtěním ani neškrtnu. Není kdy hlídat čas...;):p
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak ta úprava šlechtěnců je tedy velkorysá ,to už určirtě dámexDještě bych upravila topku;)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No tohle, to je tedy velkorysá úprava :D. To už se dá, vyšlechtit jednoho už bude hračka. Skvělá zpráva a příjemné překvapení.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Po druhej úprave FAQ to vyzerá dobre,nemalo by to ani dlho trvať,takže teraz už je jasné,že do toho idem.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Konečná úprava je skvělá...děkuji. Hned se člověk na zítřek více těší. ;)
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tulidomcek prazdny, sk mam 441. ak nebude cez vikend slachtenie za 1sk, tak ani nezacnem. nemam rada nedokoncene akcie.
     
  10. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem projela stodolu a kromě gotického motýla mám všechno. Takže do akce jdu, není co řešit....
    Všem přeji úspěšné splnění akce a pohodovou hru :)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tuhle akci vzdávám. Se zásobami jsem na tom celkem dobře, ale rači to hodím do sudu, snad se do té třítisícovky vejdu, nebudu cennou protihodnotou na poslední chvíli plýtvat. Jo, su lakomé Hanácké Hamón a to už se nezmění, na to su už moc stará :)
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akce je značně vylepšená, to je super. Díky moc. Se šlechtěním to bude jednodušší. Dokonce jsem zjistila, že mi chybí Bobi graf a chlupatý škorpion. Jinak vše mám, ale zašlechtím si všechna žádoucí zvířata, budu je mít do foroty.
     
  13. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Vážení, poraďte mi, nějak mi to nedochází. Kde seženu grilovanou kukuřici, dýňové laté a lilkový koláč?
     
    ivetakuc a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. - ahoj, to jsou padátka (z chovné ohrady při šlechtění ) ;)
     
    findy22 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Veliké díky. Špatně čtu.
     
    INČUČUNA1959 a Skali tohle ocenili.
  16. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Po změnách potřebných počtů šlechtěnců do teho jdu. Jedna prosbička...., za celá léta dodnes nějak nevím, co vlastně jsou "ziskové předměty":sleepy:
    edit: díky Skali :)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/22
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - ahoj, ziskové předměty jsou všechny dekorace a mazlíci ;)
     
  18. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Kde vezmu prosím vážku _?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Tak ta mě utekla,poslední mám doda,moc děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.