Zastavárna, půjčovna

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Y_n_O, 22/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, ono podle mne to zatím není potřeba nějak zvlášť vylepšovat. Nejspíš se nějaké mouchy ukážou až/jestli se to rozběhne, ale lepší řešit až přímo v OaD
     
    Y_n_O a marketka47 tohle ocenili.
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Batory - promiň, ale připouštíš i možnost, že ten, kdo by potřeboval něco půjčit,
    také do hry cpe peníze (sice ne na jistotu - balíčky), ale přesto mu to, co potřebuje,
    nikdy z Podivuhodna nepadne? To máš jednoduché, když nebudeš chtít, nic nepůjčíš.
    Ve zbytku ti dávám zapravdu a samozřejmě, že se jedná o příjem provozovatele hry,
    který může být podle mého názoru tímto ovlivněn.
    :)
    Když už skoro všichni známe všechny kvality a schopnosti Frantance a jeho "kamarádů", proč mu ještě někdo naletí?
     
    Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak nám z RT naservírovali další O&D cca za čtrnáct dnů. Tak bychom mohli vyzkoušet, jestli bude fungovat i náš P&V (půjč a vrať) systém. ;)

    matlafous ve spolupráci s pajdou vytvořila jednoduchá a srozumitelná pravidla pro tuto akci. Takže popřemýšlejte, co Vám schází, pište požadavky i nabídky. Zatím je dostatek času domluvit se holubí poštou na podmínkách.
     
    kiki2305, matlafous123 a krakoramaja tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Téda, tohle přečíst dalo fušku.... ale nápad dobrý. Snad se osvědčí.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý dobrý,ale kde brát licence a nekrást ,-))
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  6. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Já jsem připravena zapůjčit vlastně vše krom ze zvířat bažant a žirafa - ty nemám, a dále pak smut.vrbu, tis, modřín, mýdelník, voskovník a zlatolist - opět nevlatním, stejně asi ale nic z toho nepujde. "Obyčejnější" spíše daruji, cenné půjčím. Jinak se tu kdosi podivoval nad zápůjčkou starého a nepotřebného - já dlouhodobě spíše rozdávám, ale nakonec mě dostala časovka při otevírání vodopádů (doufám že se nepletu), a musela jsem vystavět nové Butiky (2KS) a ještě je cpát SK. Krásný příklad možnosti jak a na co lze "zápůjčku" využít.
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    toto vlákno slouží jen k domluvení pravidel rozhodně ne k tomu aby se tu domlouvaly zápůjčky v průběhu příští OaD. Na to platí stejné omezení jako na výměny, až po začátku akce.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejlepší by bylo,kdyby se půjčená věc automaticky po uplynutí jednoho měsíce, vrátila nazpět ke svému vlastníkovi.Tím by se předešlo případným malérům.Ale to by se musel zapojit i RT,bez něj by to samozřejmě nešlo.Což by asi nebylo úplně zadarmo.:sleepy:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pitrýsek - například v družstvu v úkolu Mluv jako pirát jsou ve 3. stříbrném za odměnu
    3 darovací licence.
    Mám dojem, že nám systém dává 1 licenci denně zdarma v době akce OaD. ?
    :D
    Moc se nerozšoupneš, ale na něco málo bude stačit.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to už jsem v klidu :D
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Chtějí za ně mangrovník, který nemám, tak to jsem taky v klidu :D
    Edit: už mám, na trhu byl.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Napad epesni, kor kdyby takova funkce stala jen tu jednu licenci, ale RT z toho radsi vynechme, pac jen cert a BP vi, jak by se to cele mohlo zvrhnout ;)
    Pitrýsek47 Floreny jsem nikdy prilis nekupovala - max. 2x/rok ten balicek 150 Fl za 75 Kc a utratila jsem je uplne zbytecne za TS a TCH, za coz bych si dneska nakopala tam, kde maji zviratka ocasek. Ted koupim jednou pred nebo pri OaD, promenim je okamzite na darovaci licence a vubec toho nelituju.
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já ani netušila, že se licence dají pořídit za Fl. :p - to se může hodit :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    matlafous: vím, že se dají koupit (a co nedá), ale zase až taková charita nejsem, ostatní prominou ,-))) ale proti gustu ....
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 Jj, pri OaD daji... jsou bud po kusech nebo po balickach.
    Pitrýsek47 Souhlas, proti gustu..., tohle je fakt na kazdem, jak hraje a nema ti kdo co vycitat :)
    Ja to beru tak, ze 75 Kc rocne me nezabije, spouste lidi a kor detem, kteri hraji s rodici (nj, mam slabinu - jsem matka) udela radost (ta je k nezaplaceni) a me taky, protoze si sezenu co mi chybi, kdyz tajemno nekupuju. Kdyz jsem zacinala, hromada farmaru mi naposilala tolik veci, ze mi prakticky nic nechybelo (vsem diky, i kdyz si nekteri uz mozna ani nevzpominaji) a nikdo za to nikdy nic nechtel! Prevzala jsem kolik.

    pajda361 Konecne vyladeni pravidel nechame na tobe, stejne asi budes zakladat vlakno (???). Jen prosim jeste popremyslej, jestli povolis vyjimku z citace primo pod prispevkem (kvuli prehlednosti kdo, komu, kolik a co).

    Co bych chtela jeste zduraznit, predevsim pro vykuky ruzneho typu: Handlovani si nechte do vlakna Zasilani a vymena darku. "Pujc a vrat" tu neni kvuli tomu, aby jste se zde dohadovali o tom za co, komu a co pujcite!
     
    Naposledy upraveno: 30/10/17
    duna.duna1, Pitrýsek47 a kiki2305 tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky, že ses tom zmínila, mně tohle nějak uniklo a pořád s těmi licencemi bojuji. Mohlo mě to taky napadnout, leč nestalo se :p

    Jinak jsem prošla stejnou cestou jako Ty, taky mi hodní sousedé i nesousedé zcela nezištně darovali stromky, chlívky a dekorky. Zejména při prvním mém OaD mě mí dva první sousedi (bohužel, už nehrají) doslova zavalili, takže mám i leccos, co se jinak už ani získat nedá. Snažím se tedy zase poslat dál opačným směrem, tj. dalším nováčkům ;)

    Mmch, vlákno na žádosti o výpůjčku už je přece založené.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nj, jenze to zalozene by musel pajda promazat po jednom prispevku a do prvniho vlozit pravidla. Tak jestli nebude jednodussi smaznout to vlakno komplet a zalozit nove, ale to at rekne sam.
     
    tydýtková a kiki2305 tohle ocenili.
  18. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Vím, že to tady asi moc nepatří ale už nevím kam se jinam obrátit. :( Našel by se tady někdo kdo by mi prodal levně 3 netopýry požitkáře? Jakmile aktivuju šlechtění v jackově obchodě a budu je mít vrátila bych je :) ráda bych už konečně zprovoznila stonek. jsem trh AZ
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  20. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Tam jsem to zkoušla a nic :( omlouvám se za OT :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.