Zapeklitá taverna (12.5. - 17.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nerada, ale vzdávám to. Oči se mi mhouří, v pět začíná pracproces, co už, tak někdy příště to snad vyjde. Piccolko pá pá lála :)
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    chyba mi 203 padatiek do stonky. zasiala som saguaro, z neho zvykne padnut okolo 90, rano miniem posledne SH na dalsie saguaro a zbytok snad dopada z dacoho ineho... mna tie padatka nenavidia a vsetky sa proti mne spikli. potvory jedne >:(-.-
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Nejseš sama,mám to samé.Neřeším to ani mě to nemrzí.Jsou důležitější věci než je farma jako třeba dnešní výlet.Z tajemností stejně padají oranžové lištovky.

    LV232
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Hotovo od včera, jen nebyl čas se pochlubit xD, práce na zahradě neustále volá a někoho musím poslouchat :). Všem co ještě finišují přeji hodně kompasů ke zdárnému ukončení.
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Já jsem to včera ráno odpískala. Stonek mám a tím to hasne. Opravdické včelky mají přednost. Ale těším se na další akce, kde nebude potřeba tolik padátek. Komu se povedlo dokončit, velká gratulace.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Tak ja to este nevzdavam,v reale nemam zahradu a tak sa realizujem tu xD No za chvilku idem tiez pracovat ale popritom tu mrknem,chyba mi este 100 kompasov a 2000 kratkej :oops: Pekny den prajem :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vzdal jsem to rád :D sice prší, ale konec akce mi za to nestojí. Takových odměn ještě bude hafo , ale kdo má elán ať bojuje dál. Začal jsem delší akční a bylo to dobře, z ní padalo víc kompasů.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já bohužel krátkou a proto se nedostanu ani ke stonku:cry::)
     
  9. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Celé to nedám, ale stonek stonkuje
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak mě ještě 180 padátek do zdárného konce. Nevím, nevím. Snad se zadaří a když ne, prd se stane ;), Piccolku bude určitě možnost získat při jiných akcích či příležitostí. Stoneček stonkuje ... to byl cíl ;):). Pěkný den.
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak za půl hodiny poslední sklizen akčního
    padátek mám ted 805 takže to dám ještě 20 minut a akce bude celá hotová
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Akční dopěstována včera večer, na noc šel pokrácený lablab. Ráno ještě chybělo přes sto padátek, nechtělo se mi už plýtvat SH, tak jsem zkusila pokrácenou papriku. Dvě sklizně a mám konečně hotovo.
    Bez funkční farmy na mobilu je to adrenalín. Kde to jde, připojím k mobilu přes hotspot notebook a jedu farmu v pohodě. Ale ne vždy se zadaří.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo
    celá akce zbylo 23 kompasů
     
  14. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    opět si připadám trochu jako mimoň, protože ani po více než 10 letech nevím, jak docílit toho, abych podobnou akci dodělala - stále mi chybí asi 100 padátek abych se dostala ke stonku :-(
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, přesto, že jsem akci začala až v sobotu, zvládla jsem ji celou. Začala jsem jako vždy tou dlouhodobou, tam jsem pěstovala na pohopolích za pomoci SH,ZSH a Jacků, bonusů 100% a pokrácený lablab na pidipolích, čímž jejich spotřeba byla do 300ks a dál jsem už pěstovala přes den akční, jen za použití MJS, vody a hnoje, na noc Hvěznatku(s mírným pokrácením), ze které mi vždy padne 100%, včera odpoledne jsem nasadila Probyšku s tím, že doroste během dopoledne a padnou zbývající padátka.
    Všem přeji aby se vám dařilo a zodpovědně mohu prohlásit, že bez velkého množství SH, ZSH, KŠ a bonusů 100% nebo nákupu je akce nesplnitelná (ověřeno na mé "pokusné" farmě, kde jsem pohopole využít nemohla, čím by se zkrátila spotřeba SH atd a navýšilo množství pěstovaného). Hodnotila bych, tak za 2, už protože stonek byl zvládnutelný pro každého

    [​IMG]
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja budem mat hotovo za 3 hodky ;) kompasy napadali :music: vedlajsia bosorka nezvladla posledne 3 policka,nemala tolko sh a vrtuliek ako ja,no to jej staci :D Uvidime co mi vyskoci z tejto picolky .... Prajem pekny zvysok dna aj ked prsi,dufam ze zajtra nebude prsat,idem umyvat okna,ked tak pouzijem kladivoxD no neviem co by mi na to povedal majitel xDxDxD
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Za cca 45 minut sklízím poslední akční. Zůstanou dvě dodávky nevyřízené. Akce nebude komplet hotová. Nechtělo se mi. Asi to bude tím teplem a také jsem nenašla nic, po čem bych v odměnách toužila.
     
    -Jara05-, evainfo a smoulinek123 tohle ocenili.
  18. nyda

    nyda Rádoby autor

    Asi to nejde bez peněz celé udělat, sklízel jsem celé dny, sedím doma tak mám čas ale vypadlo mi jen 500 padátek. Hra poněkud nezáživná...
     
    raddre a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    nyda, když ono se dá ta padátka popostrčit pokrácením plodin produkty nebo ponožkama (Zuzino ultrahnojivo) pro stromy, když to z nich třeba na Tvé farmě padá víc. Taky stěhování želváků (dekorace John Citron) pomůže, pokud jich na své farmě máš víc než jednoho, jako já ;) Já jsem třeba neměla ten čas. Kdybych ho měla, mám hotovo na třetí den, ale to možná kecám, za tři a půl :)
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak a je to!
    [​IMG]
    Chtělo to trochu pomoci s lablabem a předtím "Jacky Rozparovači" v závěru akce...
    Ale to bych nebyl já, kdybych se do toho nepustil...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.