Zapeklitá taverna (12.5. - 17.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Díky! Takže sem našel všechny i jeden navíc.8)Ještě na třpytivé koule: Probuzení 1.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, až se večer vrátím z pracprocesu, začnu s tou delší plevelí, mám zas odpolední; pauza v rozmezí cca od tří do pěti, podle koordinátorky, která bude sloužit, možná stihnu první rozpěstování, jestli už budu mít dozrálý lablab :) Akci pojedu, stromy mám po jednom kuse všude a tak tento řádek vítám. Mám na akci o den míň, čtrnáctého mám dvanáctku na benzině a tam firemní wifi nefunguje, snad něco ulovím o svačině :) Ale zítra mám volno, tak se posnažím. Snad pátek třináctého nebude i na mé farmě smolný den :)
     
    Naposledy upraveno: 12/5/22
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Začnu krátkou ať ji mám hotovou , horší to bude s padátky.A protože o víkendu dělám podlahu ,tak se dlouhá a dlouhodobky hodí.Uvidíme kam se dohrabu:p
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Sklidila jsem nejnovější rostlinku a spadlo 100 kompasů. Za mne padátka výborně padají. Všem přeji úspěšné sklízení.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Začala jsem krátkou a na noc půjde lablab, padátek téměř 200, tak snad to napadá :)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu mám už hotovú od včera po prečítaní.Ešte som ráno nad ňou rozmýšlaľ a povesil som ju na klinec:D:D.
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Začala jsem dlouhou rostlinkou tak snad to půjde. Přeji ať se daří.
     
  8. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    prosím o radu kde mám najít pásky na oči. Děkuji
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hráči s prémiem mají dostat 15 pirátských medvídků.....měla jsem jich jen 10, po pěti hodinách se jich připsalo 5.
    Divné !?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable - ahoj, jedině se obrátit na herní podporu.
    Mám aktivní prémium a připsalo se mi jich 15 ;)
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Také mám aktivní prémium a měla jsem jen 10 .... podporu jsem zkoušela kvůli nějakému problému v lednu a dodnes mi nebylo odpovězeno, tak se obejdu i bez těch 5 medvědů.
    Tobě děkuji za zájem a přeji hezký večer. Eva
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable - není zač.
    Hezký večer
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj a nemyslíš pásku na oko pirátskou, v akci? Naskočí ti ve mlýně, když si vybereš akční ze stavebního plánu.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vehikl zase stávkuje, nedal ani fňo, tož to asik do konce nedotáhnu, když budu muset pěstovat tradičním způsobem a nebude čas na lov pajdátek, kterých je fakt kotel :) Neva, tu jednu Piccolku sice obrečím, ale budu v klidu farmařit dál, však ona se zase někde vyskytne a pak určitě ulovím třetí floreňák 8)
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - ahoj, njn, není páska jako páska, že jo. Jedna je na oči a druhá přes oko. Máš recht, možná hledá liduška14 tu druhou :D
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Začala jsem dlouhou kytkou. Díky KŠ budu ji mít po 10. hod. hotovou, ale ta padátka....
    pajaable - zvláštní, ani já jsem neměla problém - dostala jsem 15 ks.
    Spíš se pozastavuji nad tím, že vždy v tomto typu akce dostávám další semínka se zpožděním proti výplivovi, i když vždy začínám jako první. On měl další semínka v 19:05 a já ani v 19:10. Uvidím jak to bude vypadat dnes.
    Tak nyní už to snad bude přesně každých 5 hodin. ;);)
     
    Naposledy upraveno: 13/5/22
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm...
    I mistr tesař se utne! Sklidil jsem bez MJS!xD

    Zatím: https://1iq.cz/img/j3zDM/y2vPC.jpg
    Zhruba za 20 minut už budu asi rozpěstovávat druhou akční plodinu.:) Aktivoval jsem všechny řádky na SH + dekorku,takže to bude za chvíli napěstovaný.
     
    Naposledy upraveno: 13/5/22
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Večer jsem rozpěstovala 8 hodinovku páč je víkend a zrovna bude krásně, mám hodně vyřizování a zítra oslava a pořád nějaký aktivity tak se mi hodí.. a kam se doplazím tam se doplazím na řádku se mi líbí jen vyšší výnos ze stromů +1ks na 3 hod. jinak mi na něm nezáleží ;) kdo akci dělá.. hodně štěstí a krásný slunečný víkend všem :)
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable, kontrolovala jsem tvé tickety na herní podpoře a žádný z ledna letošního roku u tebe neevidujeme. Kdybys opravdu napsala, tak by tu ten ticket byl a přišla by ti i odpověď.
    Můžeš mi dát číslo ticketu? Nejedná se o tajnou informaci, takže to číslo klidně můžeš zde sdělit.

    Děkuji
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.